Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-09-12 ~ oławiak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
4 0

Czy ten cały COVID ?, ISTNIEJE?


Coraz głośniej słyszy się na całym świecie iż ten cały coronawirus , covid19 to fikcja , manipulacja itd! Prawdopodobnie w niedługim czasie zostaną ujawnione prawdziwe informacje na ten temat. Coraz więcej ludzi na świecie twierdzi że info przekazywane nam przez WHO , to jedna wielka ściema ?, a jakie są wasze zdania na ten temat, prawda czy fałsz?
ilość ostatnich komentarzy: 6.
2020-11-02 ~ Człowiek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Można to nazwać teatrem dla gojów, maskaradą dla zniewolenia ludzi, próby zabrania wolności bez wojny. Jakby żył ś.p. Kazimierz Domański, to by były w Oławie orędzia dawane z wyjaśnieniem. A tak są inne z internetu, ale też ważne, autentyczne proszę sobie je sprawdzić:
cyprian polak wiara

2020-09-13 ~ ida ( gość forum ) zgłoś naruszenie
nie udało się z chemtrails nie zadziałało to nam korono,,,upodlić zamknąć paszczę na kaganiec/szmatką nie gadać.. kary kurła w policyjnym kraju..ludzie jak nie wyjdą milionem na ulice..na rząd ..po nas..

2020-09-13 ~ jacek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Koronowirusy istniały od dawna rodzina ich jest duża . Pytanie w jak sposób człowiek przechoruje covid 19 oby bez objawowo Znam gościa który trzy dni gorączka i po chorobie oraz kolegę ,który zaraził ojca i już jest po drugiej stronie mocy . Zastanowić się można czy covid 19 jest mocniej / podkręcony / czy sam mutuje . Prof Simon mówił, o tym ,że z czasem będzie bardziej zaralżiwy ale tym samym mniej zjadliwy . zdrówka życzę pzdr

2020-09-13 ~ Chrobry ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A co to Trump ,to jakiś autorytet dla ludzi ?,co on wie tyle samo co reszta świata który zostaje cały czas nabijany przez tego niby pseudo wirusa , jeszcze trochę sie dowiemy

2020-09-13 ~ Gosc ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja też powoli zaczynam w to wierzyć

2020-09-13 ~ Ply ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czy Trump by zamknął Nowy Jork, jak by to była ściema. Ciesz się, że u nas jest w miarę spokojnie.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin