Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-09-12 ~ oławiak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
7 0

Czy ten cały COVID ?, ISTNIEJE?


Coraz głośniej słyszy się na całym świecie iż ten cały coronawirus , covid19 to fikcja , manipulacja itd! Prawdopodobnie w niedługim czasie zostaną ujawnione prawdziwe informacje na ten temat. Coraz więcej ludzi na świecie twierdzi że info przekazywane nam przez WHO , to jedna wielka ściema ?, a jakie są wasze zdania na ten temat, prawda czy fałsz?
ilość ostatnich komentarzy: 18.
2021-02-25 ~ Człowiek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Myślicie, ci, którzy sobie roicie, że raz podejmiecie przyjęcie do ciała tego śmiecia dożylnego – to oni dadzą wam wtedy spokój ?? Przeciwnie, właśnie wtedy wymyślą wam, osłabionym, podniszczonym trzecią, czwartą dawkę – wszystko dla waszego dobra. No chyba chcecie być zdrowi? To brać, brać do żył lekarstwo darmowe i piękne. Jakieś pytania jeszcze?

Sami wybieracie taką drogę, próbując troszkę ich zadowolić.

Człowiek chwiejny jest zagrożony, bo sam nie wie jak się wychylić. Tutaj jest jedna bezpieczna postawa i jedna odpowiedź prezesowi i pejsatej ekipie – NIE! Kto się tego trzyma, będzie bezpieczny, nie ruszą go ich igły. Pozdrawiam myślących.

2021-02-07 ~ Zenek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Firmy farmaceutyczne muszą zarobić na frajerach i jeszcze rządy w to wciągają.
Szczepionki tylko dla bogatych.

2021-02-07 ~ Covida ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak się nie zaszczepicie to tak utrudnia Wam życie, że nie będzie innego wyjścia, poczekajcie jeszcze trochę..

2021-01-26 ~ Zenek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
4 zakażenia na cały powiat co liczy prawie 70 tys. mieszkańców a zakazy takie że głowa boli.
Może trzeba trochę odmrozić tą gospodarkę i dać ludziom żyć, z jakimś tam reżimem sanitarnym.
Straszą ludzi a tak naprawdę to jest naturalna selekcja,


2021-01-23 ~ pozd600 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
dałem, już jestem zaszczepiony ;) grupa zerowa

2021-01-23 ~ Cóż ( gość forum ) zgłoś naruszenie
No to daj @pozdro600 prezesowi i ekipie możliwość odczytu tego swojego mRNA i jego modyfikacji, skoro nazywasz moją wypowiedź głupią. Skoro wierzysz panu władzy, to dlaczego nie? Są mili, dobrzy, uśmiechnięci - dalejże, leć szprycować się specyfikiem przez nich codziennie w każdym medium państwowym, pozapaństwowym - każdym w ręku władzy promowanym.

2021-01-17 ~ pozdro600 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
buhuha... białka zawiera? właśnie cymbale zawiera mRNA, czyli informacyjne mRNA, których produktem (rybosom odczytuje informację z mRNA) jest białko... i -80 stopni bo w takiej temperaturze przechowuje się materiał genetyczny... a kod genetyczny to mechanizm zapisu informacji genetycznej i każdy ma taki sam, pies, małpa, człowiek, pstrąg. Wróć do podstawówki cymbale.

2020-12-26 ~ Cóż ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jeśli ktoś znajomy koniecznie chce lecieć po ich zastrzyki, to dajcie mu szpadel - ułatwi to przyszły pogrzeb. Albo niech sam go kupi i nie utrudnia życia rodzinie.

Dlaczego koniecznie nagle chyba wszystkie media piszą o konieczności tego czegoś? Dlaczego nagle mówią jednym głosem? Takie niby skłócone…

Dlaczego ten cały zastrzyk zawiera nanotechnologię i strukury białkowe zdolne wpływać na mRNA, czyli coś powiązane z kodem genetycznym człowieka? Dlaczego ma być niby -70 stopni Celsjusza przy podawaniu tego?

Dlaczego szef tego całego Fizera, producent tego czegoś powiedział, że „on się nie zaszczepi, żeby zostało więcej dla innych”?

Nie widzicie, nie czujecie, że ktoś chce ludziom zrobić ogromną krzywdę? Chcecie pozwolić byle komu niszczyć wasz organizm?
To bardzo proszę, ale kupcie sobie najpierw wspomniany szpadel, ułatwicie rodzinie pogrzeb.

2020-12-21 ~ pOLAK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W galeriach/sklepach ciężko maskę na 10 minut na cały ryj założyć (razem z nosem). Polacy są ograniczeni, nie dbamy o siebie jako naród i to jest fakt.

2020-12-18 ~ Cóż ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jest taka fachowa nazwa - „teatr dla gojów”. Dla zniewolenia pupulacji i oczywiście, żeby w miarę możliwości dużo „gojów” przyjęło trutkę dożylnie. Może ona uszkadzać organizm przez wiele miesięcy, żeby „goje” nie zorientowali się od razu. Polecam myślenie, kto propaguje tego kowida. Zobacie sobie, że ONI już na otwarciu olimpliady w Londynie w 2012r. pokazywali wirusika i nawet chorego Borysa Johnsona. Zatem teatr dla gojów to najodpowiedniejsze słowo. I nie gadajcie od respiratorach, bo to teraz standardowa procedura. Lepsze pytanie, co oni podają tym ludziom tymi respiratorami - to jest lepsze pytanie. Pozdrawiam myślących, bo to wymaga użycia umysłu.

2020-12-17 ~ Toruński diabeł ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak Twój bliski będzie leżał pod respiratorem to uwierzysz.

2020-12-17 ~ Artur ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zwracanie się na tym forum o taką opinie, to mocno nie trafiony pomysł. Co jeden to specjalista, wystarczy poczytać powyższe wypociny pseudo naukowe. Jeżeli coś takiego zaprząta Ci myśli poszukaj na specjalistycznych stronach. Tu na pewno znajdziesz tylko mądrości ludowe.

2020-11-02 ~ Człowiek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Można to nazwać teatrem dla gojów, maskaradą dla zniewolenia ludzi, próby zabrania wolności bez wojny. Jakby żył ś.p. Kazimierz Domański, to by były w Oławie orędzia dawane z wyjaśnieniem. A tak są inne z internetu, ale też ważne, autentyczne proszę sobie je sprawdzić:
cyprian polak wiara

2020-09-13 ~ ida ( gość forum ) zgłoś naruszenie
nie udało się z chemtrails nie zadziałało to nam korono,,,upodlić zamknąć paszczę na kaganiec/szmatką nie gadać.. kary kurła w policyjnym kraju..ludzie jak nie wyjdą milionem na ulice..na rząd ..po nas..

2020-09-13 ~ jacek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Koronowirusy istniały od dawna rodzina ich jest duża . Pytanie w jak sposób człowiek przechoruje covid 19 oby bez objawowo Znam gościa który trzy dni gorączka i po chorobie oraz kolegę ,który zaraził ojca i już jest po drugiej stronie mocy . Zastanowić się można czy covid 19 jest mocniej / podkręcony / czy sam mutuje . Prof Simon mówił, o tym ,że z czasem będzie bardziej zaralżiwy ale tym samym mniej zjadliwy . zdrówka życzę pzdr

2020-09-13 ~ Chrobry ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A co to Trump ,to jakiś autorytet dla ludzi ?,co on wie tyle samo co reszta świata który zostaje cały czas nabijany przez tego niby pseudo wirusa , jeszcze trochę sie dowiemy

2020-09-13 ~ Gosc ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja też powoli zaczynam w to wierzyć

2020-09-13 ~ Ply ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czy Trump by zamknął Nowy Jork, jak by to była ściema. Ciesz się, że u nas jest w miarę spokojnie.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin