Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-06-10 ~ mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 1

brak wody


kasprowicza 10 ,,,woda dopiero o 20 :30 , to chore zeby w tym 21 wieku przez tyle godzin brakowalo w całym 32 tysiecznym miescie wody bo cos tam z pradem sie dzieje,a gdzie zapasowe pompy ,agregat niezalezny od sieci...w normalnym kraju po za demoludami gdzie rzadzi dalej partyjniactwo i kolesiostwo w panstwowych instytucjach uzytecznosci publicznej wywaliliby takiego goscia prezesa za brame na zbity pysk,
ilość ostatnich komentarzy: 6.
2020-06-12 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
najprawdopodobniej mgr. i to jakiejś lipnej uczelni ... wiadomo prezio z klucza partyjnego inna opcja nie istnieje z czego to awaryjne zasilania skoro kasa idzie na wyjazdy po świecie ... kasa idzie na prezesa tak on ma w swoich willach awaryjne zasilanie ... może od prezesa pociągnąć ?? :)

2020-06-12 ~ Zenek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Najbogatsza firma w mieście, najdroższy prezes w mieście, najdroższa woda i ścieki w kraju a z awarią kabelka nie mogą sobie poradzić. Kupić wam 200 m kabla?
Taka firma powinna mieć kilka alternatywnych zasileń aby zachować ciągłość dostaw wody.
Może powinna mieć własny kabel z głównego punktu zasilania miasta.
Powinna mieć agregat prądotwórczy w razie braku dostaw prądu. Czy to takie trudne?
Wszystko powinno być spięte tak aby automatycznie zachować ciągłość dostaw prądu. Czy to takie trudne. Za co prezes bierze pieniądze, jaka jest jego wiedza techniczna? Ma tytuł inżyniera czy mgr politologii?

2020-06-12 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
oj jest to interes i to potężny największy w Oławie ... wystarczy wgląd w księgowość zwiku....
to nie są pojedyncze drobne miliony ... zwik zgarnia okrutną kasę woda ścieki ... i ceny najwyższe w Polsce

2020-06-12 ~ Kocan ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Przecież w sklepach jest pełno wody w butlach. Można sobie kupić jak nie ma w kranie. Żaden biznesmen w Oławie nie chce dostarczać wody bo wie, że to żaden interes.

2020-06-11 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
mamy w Oławie najdroższą wodę w Polsce ... pracownicy wodociągów a jest ich naprawdę wielu jadą na wczasy bezpłatne daleko daleko poza Europę płaci za to Oławianin opłacający wodę :)
monopol to jest pozycja brak konkurencji dla zwik --powoduje że pozatrudniali rodzinami kolesiami ... ile zarabia prezes zwik ? istnieje coś takiego w Polsce jak urząd antymonopolowy

2020-06-11 ~ Strze ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Awarie zdarzają się wszędzie. Mniejsze lub większe.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin