Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-05-30 ~ Arek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 1

Dzialka budowlana


Czy w olawie jest mozliwosc kupienia dzialki budowlanej w rosadnej cenie
ilość ostatnich komentarzy: 9.
2020-06-14 ~ Anna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Działki nigdy nie stanieją,a nawet podrożeją taka tendencja jest od lat !A gdzie kupić ,napewno nie kupiłabym działki w Oławie ,Otoku!Działka 5 arowa jest gorsza niż mieszkanie,jak trafisz na sąsiada debila,to spokoju nie zaznasz,będziesz świadkiem krzyku,płaczu dzieci, imprez !Na początu nawet to bawi,ale po kilku latach masz dość!Nic nie możesz zrobić,do ogrodu nie wyjdziesz ,ciągłe krzyki,kłótnie MASAKRA!Wiem co pisze bo tak mieszkałam w Oławie.A poza miastem ,szukać miejsca gdzie wszystko jest,szkoła,przedszkole,przychodnia,sklepy i najważniejsze świeże powietrze !! Miejsce gdzie w dresach wychodzisz i jesteś w pięknej okolicy ,rower,spacer !Idt.Jestem szczęśliwa,że już nie mieszkam w tym smrodzie,spalinach,smogu.

2020-06-14 ~ Teorie spiskowe ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Działka (jak każda) rzecz jest warta tyle, ile ktoś za nią płaci. Ziemi wcale nie jest dużo, bo nie sztuką jest kupić 10 arów w środku pola bez drogi dojazdowej i mediów. Dodatkowo czasy są takie, że mający grunty potencjalni sprzedawcy nie chcą tych gruntów sprzedawać, jeśli nie mają nagłej potrzeby.

2020-06-14 ~ Wiesiek ( gość forum ) zgłoś naruszenie

Patrząc na mapy geodezyjne i plany zagospodarowania to działek w Oławie nie brakuje, jest ich setki, ale tak jak ktoś poniżej wspomniał to spekulanci rezerwują je i blokują sprzedaż.
Cały Nowy Górnik i Nowy Otok podzielone są na działki budowlane. Dziwne że przy takiej nadpodaży ceny są z kosmosu.
Działki powinny być w cenie ziemi rolnej, wszystko inne to czysta spekulacja i szwindel.
Jest trochę działek miejskich może warto nimi się zainteresować, chociaż jak widzę to ludzie też kupują je na handel i spekulacje.


2020-06-13 ~ Tomek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W Godzikowicach nawet za darmo bym nie chciał!

2020-05-31 ~ Gościu ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Radzę urealnić oczekiwania bo możesz się nie doczekać. Poza granicami Oławy też są niezłe miejsca do zamieszkania. Otok też odradzam. Tory jeszcze długo będą zaporą.

2020-05-31 ~ mieszkanec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ceny maja z kosmosu i sztucznego windowania cen przez biura sprzedazy nieruchomosci i deweloperow, biora działki czy kilkanascie mieszkan do rezerwacji i tak pozniej ludzie chcacy kupic sami robia im jakby takie licytacje cen mieszkan czy dzialek

2020-05-31 ~ Arek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Cena dzialki moze byc okolo 100 zl za mkw zastrzegam ze me ma byc na terenie ; w gorniku lub nowym otoku tylko miasta Olawy.

2020-05-31 ~ Gościu ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rozsądnej czyli jakiej?

2020-05-30 ~ Bolo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja kupilem w godzikowicach za 67tys. udało się ostatinią zarezerwować. Ogólnie niewiem skąd te ceny mają....

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin