Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-04-30 ~ Mata ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
0 1

Siłownia Relax


Właśnie się siłownia skończyła...
ilość ostatnich komentarzy: 11.
2020-05-13 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do „ do Basiks”
Jakiś duży problem z czytaniem ze zrozumieniem , naprawdę duży .
Współczuje

2020-05-11 ~ do Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Co ty(...) człowieku ? Jakie leczenie na zachodzie ? Co się dzieje w USA, Niemczech czy Włoszech ? Powielasz gówno i rozsewasz teorie spiskowe o 5 G, szczepionkach i czipach pod skórą.

2020-05-11 ~ Oleh ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Skończyła nie skończyła, widziałem kilku pakerów z miasta - brzuchy piwne jak należy, w tym roku nie będzie wstydu, że ten wypakowany a ten nie .

2020-05-10 ~ Tomek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nagle same biedaki,miesiąc nie pracowali i tragedia!Kaczor też biedny robi zdjęcia z żoną w futrach i płacze ,że bieda!Ludzie wstydu nie macie !

2020-05-02 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~ mieszkaniec człowiek który zarabia musi płacić podatki. W tym kraju wysokie. Może też inwestować. Więc nie ma nic dziwnego w tym, że każdy rozsądny zamiast oddać za bezdurno pieniądze państwu chce mieć coś dla siebie. A niech ma porsche, ferrari, a nawet prom kosmiczny, jeśli to są jego wypracowane pieniądze i stać go na to. A resztę ci już napisano.

2020-05-02 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
do mieszkańca ja tych porszaków nie widziałem ... widocznie nie żyje zazdrością ... spala cie zazdrosc mieszkaniec tylko pytanie dla czego nie zazdrościsz tego że zna 6 języków ... że jest mistrzem szachów //// biega i ma dobre czasy .... wiesz mieszkaniec mam nadzieje ,że nie jestes mieszkańcem Oławy.... burak to burak więc mieszkaniec sprowadź ich do swojego poziomu ... zrób wszystko aby nie miał tego porszaka ---bo nie napisze zrób wszystko abyś to ty mial porszaka to nierealne z tym mózgiem

2020-05-02 ~ Mata ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A skąd wy wiecie dlaczego się zamknęła? Dlaczego bankrut? Kurde znawcy się znaleźli.

2020-05-01 ~ mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
biznesmeni z koziej dupy,,, 4 cz 5 tydzien zamkniecia a juz same bankruty w tym kraju,,, jak bylo przed to porszakami wozili sie po miastach a teraz placz ze bankrut ,,,bo wszystko na kredyt i w lizingach.

2020-05-01 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wielu się skończy przez idiotyczną politykę rzadu . Trzeba brać przykład ze Szwecji i podejść do owego wirusa rozsądnie a nie jak spanikowana panienka , której wiatr podwiał spódnicę i kolega zobaczył majtki.
Ludzie umierali , umierają i nadal będą umierać - zwłaszcza starsi , taka natura .
Codziennie w naszym kraju umiera wg różnych źródeł od 300-500 osób na choroby nowotworowe . Codziennie !
Połowa z tych ludzi byłaby do uratowania gdyby wdrożono nowoczesne metody leczenia , takie jak na zachodzie i gdyby dostęp do lekarzy specjalistów był większy .
Mimo takiej liczby dziennych zgonów nikt nie myśli o tym by dofinansować onkologię i służbę zdrowia , a rujnujemy gospodarkę z powodu 600 zgonów koronawirusa w ciągu 4 miesięcy .

2020-05-01 ~ Bolo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zbakrutowali ?? ? Czy jak ??

2020-05-01 ~ Olawa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Coś więcej...?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin