Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-04-22 ~ Mieszkaniec Oś.Chrobrego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
3 0

Marnotrawstwo


Mieszkańcy osiedla Chrobrego, a może też i innych.
Spółdzielnia Miesz.ODRA roztrwania nasze pieniądze.KTO zdecydował w spółdzielni docieplanie styropianem wiatrołpów wejściowych do klatek w blokach.Po co czemu to ma służyć. Nasze pieniądze, czynsze rosną.
Podobno spółdzielnia ma nadmiar pieniędzy, firma docieplająca z polecenia wiadomo jakiego.

ilość ostatnich komentarzy: 13.
2020-04-30 ~ CHŁOPINA ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zamiast wypisywać nieprawdziwe rzeczy na temat wysokości czynszu należało by się przeczytać za co ile płacimy w zestawieniu które otrzymujemy od spółdzielni co roku lub po podniesieniu opłaty za lokal.Tam widać że sam czynsz jest mały,duże są opłaty niezależne od spółdzielni.

2020-04-26 ~ Autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Strasznie ograniczone to twoje słownictwo. W każdej wypowiedzi słowo na d.

2020-04-26 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Niemcy ...Czesi mają inny system na klatce jest rozpiska kto kiedy sprząta ,,, nie chcesz sprzątać wynajmujesz agencję ....ale nie ma sprzątaczek na etatach ... i jest czysto
ale o czym mowa debil jeden z drugim pewnie jeszcze zakredytowany uważa za dusigrosza każdego kto nie chce opłacać tej rozdmuchanej administracji --- z reszta w tych starych blokach to albo dziadki niedołężne albo ukraińcy mieszkają ...

2020-04-25 ~ Wiesiek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Może trzeba przed swoimi drzwiami pozmywać czasami, wtedy nie trzeba płacić sprzątaczce. Byłaby oszczędność w czynszu.

2020-04-25 ~ Autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Może Cię to ździwi ale nie pracuję w spółdzielni, dlatego nie biadolę, że czynsz za wysoki. Wszystkie uwagi co do jakości prac, awarii itp. zgłaszaj do zarządcy na piśmie. Jeśli tego nie robisz to nie ma tematu.

2020-04-25 ~ mieszkaniec oś.Chrobrego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Marnotrawstwo: DO wpisu AUTORA.
Pracowniku SP.Miesz.ODRA -co to technologia wyrównania ściany wiatrołapu i położenie tynku cienkowarstwowego.
Istniejące wiatrołapy wyglądały estetycznie.Po ociepleniu będą wyglądały tak jak klatki schodowe po położeniu gładzi szpachlowej na starą lamperię bez gruntu.Pytasz jaka jest moja propozycja :P ieniądze przeznaczyć dla pracowników , aby klatki były sprzątane nie tylko trawniki grabione.Naprawę schodów na klatkach gdyż są ubytki stwarzające zagrożenie.Ciekawy jestem jaki jest koszt tzw.technologii wyrównania ścian ,bo wykonywanie takich robót bezsensownych za nasze pieniądze nadaje nadaje się do nagłośnienia w prasie i telewizji.

2020-04-25 ~ Autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Co ubodło? Jednak robisz ten syf i chciałbyś, żeby ktoś go za darmo posprzątał.

2020-04-25 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
w czasach jakich ... to ty bez mózgu jestes ? czasy są zawsze ktoś kto używa takich wstawek za moich czasów za obecnych czasów wiadomo jest debilem ---- czasy byly są i będą ... koszty marnotrastwo bierze się z debilizmu lokatorów .którzy nie reagują zawsze jest tak ,że pracownicy sp-ni chcą zarabiać jak najwięcej i pracować jak naj mniej ... a jeśli na to pozwalacie bo czasy takie to tak zawsze bedzie bo po tych czasach nadejdą następne czasy ... no prymityw czasów mu się zachciewa :)

2020-04-24 ~ Autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Masz syf bo ty i twoi sąsiedzi go robią, nie wyrośliście z komuny i tyle. A tekstem kosztach ogrzewania to się po prostu zbłaźniłeś, widać że nie wiesz o czym piszesz. Autor tematu chciałby żeby wszystko było za darmo a to nie jest normalne w czasach jakich żyjemy.

2020-04-24 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Proszę bardzo ... tak nie swoją kasę wydać to potrafią jeszcze im pensje płacimy mimo ,ze oni teraz praktycznie nie pracują ... syf klatki brudne piwnice to samo ... bo epidemia ale pensje biorą ... opłata za ogrzanie mieszkanie jest wyższa jak koszt opału dla sporego domku jednorodzinnego ... teraz administracja ... koleś siedzi na etacie radcy prawnego takich etatów typu synekura jest w sp ODRA wiele .... ktoś z normalnym mózgiem zakłada post a tu atak na niego wyzwiska dusigrosz ... no brawo pracownicy administracji ODRA -gratuluje czujności - etaty obronione frajerzy zapłacą

2020-04-24 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja bym się cieszył, że coś jest remontowane, nie lubię mieszkać w syfie, ale widać dusigrosze wszędzie szukają spisku.

2020-04-23 ~ Xyz ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dość że coś jest robione to jeszcze źle,nikomu nie dogodzisz

2020-04-23 ~ Autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To nie jest docieplenie tylko technologia wyrównania ściany na której można położyć tynk cienkowarstwowy. Wtedy to jakoś wygląda. Jak byś chciał to inaczej zrobić? Zaproponuj.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin