Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-04-21 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
3 0

zezwolenie powyżej 13 roku życia!!!!


Skandal!, gdzie są rodzice tych szczyli , gówniarzy, chłystków powyżej 13 roku życia! Po Oławie od wczoraj zwłaszcza popołudniami chodzą całymi watahami po 5 , 10 osób razem i nikt tego nie pilnuje, ani Policja, straż miejska , a przede wszystkim rodzice! Nikt nikomu nie może w nieskończoność siedzieć w domu! Niestety nic sobie z tego faktu nie robią ! Dzisiaj kilkukrotnie zaobserwowałem mało tego ,że bez maseczek to po kilkanaście osób małolatów podrostków z papierosem lub puszką piwa, gdzie są ich rodzice?- to się nigdy nie skończy!
ilość ostatnich komentarzy: 6.
2020-04-22 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To nie skandal , tylko dobra zmiana z Nowogrodzkiej i upolityczniony minister zdrowia doprowadzi do katastrofy , tragedii na skalę ogólnopolską !! ! Cofnąć te spacery gówniarzerii bez sensu !! !,teg wysłaliśmy ogromne listy z poparciem o cofniecie karygodnej samowolki , apel trafił rócie?wnież do kancelarii sejmu ale znając życie?

2020-04-22 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Skandal !! !

2020-04-22 ~ mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
to prawda ,,,tez to wczoraj zobaczyłem jak grupki mlodych ludzi szwendalo sie bez celu po miescie i okolicy,,,slusznie poprzednicy pisali,coz ale jak wolno to wychodza i d...pie maja szkole.powinni zrobic tak ze siedza w domu do teoretycznie godzin lekcyjnych jak byliby w szkole a pozniej niech rodzice pozwalaja albo nie na takie wychodzenie...

2020-04-22 ~ Tomek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Aż strach wchodzić do klatki !Gówniarze bez rękawic,maseczek ,całymi grupami beztrosko roznoszą wirusa !!

2020-04-22 ~ 65+ ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To jest nie dopuszczalne wczoraj wieczorem zwróciłem uwagę grupie małolatów skaczących po miasteczku ruchu bez maseczek lub w ręku oberwało mi się od różnych takich samowolka nikt tego nie kontroluje

2020-04-22 ~ nudzę się to obcinam z okna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Słuszna uwaga, wydaje mi się, że popuszczenie tych lejcy nie skończy się zbyt optymistycznie. Pomijam już gówniarzy którzy po 2 tygodniach siedzenia w domach wybiegli na miasto jak dziskusy , coraz więcej ludzi spotyka się pod klatkami, na parkingach.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin