Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-03-30 ~ ObjawieniaOlawskie.pl ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
3 0

Poszukiwane archiwalne filmy z Oławy


Drodzy Oławianie,
poszukujemy filmów związanych z czasami Objawień.
Szczególnie cenny byłby film z 8. grudnia 1997r. – wielka procesja przez miasto i Cud Eucharystyczny podczas Mszy Świętej. Takie nagranie na pewno istnieje i byłoby się bardzo wdzięcznym za kontakt, gdyby ktoś go posiadał. Innym cennym nagraniem byłby także film „Piętnastolecie Objawień Oławskich”.
Proszę już teraz przyjąć podziękowanie za pomoc, czy dobrą wolę w tej sprawie.
ilość ostatnich komentarzy: 7.
2020-04-06 ~ ObjawieniaOlawskie.pl ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Aby zwrócić kowzty pytania osób znajomych i innych o te filmy, a zwłaszcza ten jeden, z 8. XII 1997r. oferuję 100zł dla osoby, która skutecznie dostarczy taki film.

2020-03-31 ~ ObjawieniaOlawskie.pl ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Świetnie, poniżej ktoś coś wkleił, standardowe cytaty internetowe używane wybiórczo i kiedy trzeba, to teraz może wziąć tekst tych przesłań i sprawdzić, w których punktach są diabelskie. Namawiają do pokuty, Spowiedzi, godnego przyjmowania Komunii Świętej, miłosierdzia dla bliźnich…

2020-03-31 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
najbardziej interesuje mnie ta część przepowiedni zapowiadająca koronowirusa w 2020 ///

2020-03-30 ~ objawienia? ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Sprawdź Pismo bo to czym jest na stronie o tych "objawieniach" jest niezgodne z tym co jest w Biblii tym samym jej przeczy.

"Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat” (1 J 4.1)

"I widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka; a są to czyniące cuda duchy demonów…” (Apokalipsa 16.13-14).

,,Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie” (J 14.6)

,,i nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni” (Dz. 4.12)

Księga Jeremiasza 7.18:

BW "Dzieci zbierają drwa, a ojcowie rozniecają ogień; kobiety ugniatają ciasto, aby wypiekać placki dla królowej niebios, cudzym bogom wylewa się ofiary z płynów, aby mnie obrażać."

i na koniec:
List do Galatów

6 Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść4 do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!

2020-03-30 ~ ObjawieniaOlawskie.pl ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Co do Biblii – przypominam, że tymi, którzy przeczyli możliwości wykonywania prawdziwych cudów byli faryzeusze, którzy zarzucali ich demoniczność (Mk 3, 20-30). Obrażanie objawień oławskich jest tak częste, że aż nie warto na to odpisywać, ale jednak pewien odpór zostawię.

2020-03-30 ~ zwiedzenie_w_fałszywych_cudach ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Po co Ci to? Weź lepiej Biblię tam masz wszystko opisane. Zacznij czytać od Dziejów Apostolskich.

2020-03-30 ~ ObjawieniaOlawskie.pl ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Gdyby ktoś miał takie materiały, to podaję kontakt:

objawienia.olawskie@protonmail.com

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin