Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-03-04 ~ Anna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 0

Do wojta i sołtysa Bystrzycy


Czy panowie tylko sie uruchamiaja jak sa wybory.W Bystrzycy trwa od roku ogromna wycinka drzew.Czy ktos to kontroluje !! ! ?? Ale juz uprzątnac drzewa ,ktore zwisaja na droge,co zagra utratą życia i zdrowia, ludziom spacerujacym po lesie ze zwierzetami,dzieciom na rowerach to juz nikogo nie interesuje ,tylko zarabianie kasy !! !Smieci ,ktore są porozrzucane i witają wszystkich na pocz,atku lasu tez nikogo nie interesuja,kiedy ktos w koncu zacznie sie interesowac najpiekniejszymi terenami w gminie Oława ,czy to bezludna wyspa,za ktorą tyulko podatki musimy płacic !! !!
ilość ostatnich komentarzy: 7.
2020-04-07 ~ Anna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Brawo Panie sołtysie!W końcu zostały uprzątnięte śmieci w lesie od ulicy Cichej!Może buraki zobaczą jak miło jest teraz i nie będą swoje śmieci wyrzucać do lasu !! Dziękuję

2020-03-15 ~ Salomon Morel ( gość forum ) zgłoś naruszenie
zgadza się sołtys rozwiązuje problemy... ułatwia życie a na końcu robi imprezy jeśli jest z czego i naród chce się bawić :) --- niestety w realu jest odwrotnie

2020-03-06 ~ Do buraków miejscowych ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie podejmujcie dyskusji ,bo nie macie nic mądrego do powiedzenia,idżcie do szkoły i nauczcie sie pisac ze zrozumieniem !Sołtys jest gospodarzem,i wszystko co się dzieje na terenie Bystrzycy powinien kontrolować,a nie organizować idiotyczne imprezy !! Jak mu nie pasuje i nie radzi sobie z obowiazkami to niech zrezygnuje !! !A te wasze infantylne uwagi to zostawcie w swoim wieśniackim gronie przy piwie !!

2020-03-05 ~ autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A w którym to lesie jest sołtys? Może podpowiesz, jak można zostać sołtysem lasu?
A tak na poważnie to lasami w Polsce (jeśli nie są prywatne) zarządza instytucja o nazwie Lasy Państwowe. W Bystrzycy jest Nadleśnictwo, tam zgłoś swoje uwagi.

2020-03-05 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do sądu go podaj, że nie sprząta lasu. Może go do więzienia wsadzą.

2020-03-05 ~ Do mariana ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Od sołtysa wymagam zeby dbał o swoje obowiazki,to jest jego zasrany obowiazek dbac o ład i porzadek w jego miejscowosci ,bierze za to pieniadze!A ja płace podatki ,za takich nierobow!

2020-03-05 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zorganizuj swoich sąsiadów i posprzątaj te śmieci.
W końcu kto podrzuca te śmieci jak nie mieszkańcy?
Od sołtysa wymagasz żeby sam sprzątał?Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin