Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-03-04 ~ mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 1

wizyta lekarska


własnie przed chwila skonczłem wydzwanianie po okolicznych poradniach w poszukiwaniu wizyty dla starszej osoby do endokrynologa i kardiologa,,,, terminy na odlegle lata a ostatni telefon do brzeskiego centrum medycznego rozwalił mnie całkowicie i utwierdził w jakim durnym kraju przyszło mi zyć do do kardiologa na 2022 rok stan stabilny, a do endokrynologa uwaga !! ! na 2027 rok,,,,,czy tym kraju sa normalni rzadzacy !! ! osoba ponad 85 letnia ma swiadomosc czekania,,,tylko na co.Debilowo i tyle mozna powiedziec,chcialbym zeby te polityczne mordochwyty tez czakaly tyle lat w kolejkach do lekarza,
ilość ostatnich komentarzy: 5.
2020-03-09 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Drodzy przyjaciele .... socjalizm tak to socjalizm złem !! ! Można sponsorować służbę zdrowia ale na to nie stać tak Kuwejtu jak i USA... chcecie oszczędzać ? znaczy trochę tylko kraść :)
ubezpieczenia i tylko to ... każdy z nas musi się sam ubezpieczyć a państwo musi pilnować aby ubezpieczyciel wywiązywał się z kontraktu jaki zawieramy z ubezpieczycielem !

Państwo to my wszyscy razem ... wiec dla czego jeden z drugim uważacie się za chorych psychicznie ?
za nieudaczników.którzy jeśli kiedyś jeśli zachorują zostaną na łasce urzędników ?


2020-03-09 ~ Zenek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie siej demagogii. Szpitale to studnia bez dna ile by nie przekazali zawsze będzie syf.
Winna jest zła organizacja pracy i brak oszczędzania, oni z niczym się nie liczą bo im się należy i nikt za nic ich nie rozlicza.


2020-03-09 ~ Anna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A no co mamy liczyc jak prezydent podpisal umowe i przekazał 2 miliardyb zł na imprezy ,zabawe ,nagrywanie filmow o wiesniakach z disco polo !! A chorzy niech umierają,jego to nie interesuje !!

2020-03-05 ~ mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
dziekuje bardzo,,, to to juz dawno wiedzialem i widzialem !! ! w tym kraju sa robole i szlachta korzystajaca z pracy roboli

2020-03-04 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
drogi przyjacielu zatroskany o zdrowie rodzica ... to się nazywa socjalizm czyli rozdawnictwo ... nigdzie na ziemi on nie zafunkcjonował więc dla czego mógłby w Polsce ?? ?
prosta zasada jeśli w kraju jest ponad milion nierobów za biurkami ... kiedy istnieją gminy w których jedynym praktycznie miejscem zatrudniającym są urzędy czego oczekujesz ?? ? co lepsi lekarze wyjadą albo już wyjechali ... czy ty dziecko jesteś ,że wierzysz w rozdawnictwo ... darmo w życiu nie ma nic ... no chyba ,że kradniesz !! !
Zapłać za wizytę i nie użalaj się --- Ci sami lekarze przyjmują za kasę chętnie i natychmiast !

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin