Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-02-01 ~ mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 1

Domofony w klatkach ??


Spoldzielnia,, ODRA "zatrudniła faceta do Domofonow ,pobiera od mieszkancow co miesiac Opłate ?? ?? / ,,ale nigdy nie jest Sprawdzane Chociaz 2 razy do Roku Domofonów zapytam sie Tak Komu Ta Kasa Idzie Niktorzy Lokatorzy Składali sie Sami na Domofony a teraz Płaca do społdzielni TO CHYBA JEST JAKAS PARANOJA co społdzielnia robi z taka KASA !! !! -- ??
ilość ostatnich komentarzy: 9.
2020-02-08 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
nic nie zrobisz w blokowiskach zostali emeryci plus młodzi na starcie i ukraińcy na wynajętych /// dostaniesz szczegółowe rozliczenie od s-pni zorientujesz się co ile kosztuje innej metody innej widzę ...
to socjalizm w czystej postaci ---na szczęście umierają starzy ... oby młodych nie dopadła ta straszna zaraza zwana socjalizmem czyli banda cwaniaków żyje jak komitet centralny a masy pracują

2020-02-06 ~ Oławski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Powinno być wiadomo, że wszystkie koszty eksploatacyjne pochodzące z np. oświetlenia klatek schodowych, piwnic obciążają mieszkańców, ale mieszkańcy mają w nosie wyłączanie oświetlenia w piwnicach i przy wejściu do klatek. Bardzo często światło pali się przez pół dnia albo i dłużej i nie myśli się o zgaszeniu. Przykład: Po zwróceniu uwagi jednej Pani odpowiedziała mi, że to płaci Spółdzielnia. A Spółdzielnia to kto ?? ? Ot, tak wygląda świadomość części mieszkańców SM Odra.

2020-02-05 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ta .... tylko że sp-nia nic nie ma na własność .... to my jesteśmy właścicielami lokatorzy a sp-nia to to takie coś udające .że jest potrzebne w formie kołchozu--- każdy właściciel mieszkania powinien otrzymać co roczny dokładny raport finansowy wraz z poborami każdego pracownika ... i było by jasne a pisanie tekstów że jest super ... każdy widzi co jest piwnice nie sprzątane nigdy ... chociaż przyznam od roku mamy nową Panią sprzątającą znacznie się poprawiło ... ale kobieta w sp-ni siedząca nad krzyżówkami od rana .. kpina === no PRL i film w stylu Barei można z ta babą prostą nakręcić

2020-02-05 ~ Ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wybuduj dom - będziesz doskonale wiedzieć ile kosztuje jego utrzymanie. Mieszkam od 40 lat na Chrobrego i wcale nie narzekam na Spółdzielnię. Domofon się zepsuł- naprawili, żarówka w piwnicy - zgłaszam pani sprzątającej- na drugi dzień wkręcona. Ciągle słyszę narzekania, że drogo. Nikt nie każe Wam mieszkać w zasobach Spółdzielni. Mam porównanie ze wspólnotą, gdzie mieszka moja mama. Wcale nie jest taniej, sprzątanie tylko po obrysie budynku i to rzadko.Zamiast narzekać zacznij chodzić na zebrania, to się dowiesz, co ile kosztuje i na co wydawane są pieniądze. Walne wybiera Zarząd i prezesa. Możesz startować, jeśli masz pomysł, jak obniżyć koszty.

2020-02-05 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
po co sie skarżyć ?? ? lamentować ... zawsze można wydzielić budynek i zatrudnić taniego uczciwego zarządcę .... komuna się skończyła tylko o tym nie wiecie -----a zebrania spędy oni was tam obsłużą pięknie ... sensu to nie ma :)

2020-02-03 ~ Żeberko ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Na walne trzeba chodzić.

2020-02-03 ~ Gosc ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Popieram. Kroją nas równo.

2020-02-02 ~ CHŁOPINA ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A po co sprawdzać domofony jak działają prawidłowo.A może ten fachowiec od domofonów sprawdza co jakiś czas czy wszystko gra. Jak masz problem z domofonem to dzwonisz do spółdzielni i przychodzi fachowiec i naprawia. ;)

2020-02-02 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Popieram, kroi nas ta spółdzielnia na każdym kroku.
Jakaś działalność kulturalna, kto z tego korzysta , a ja płacę co miesiąc.
Robią raz do roku dzień dziecka i tyle. Po co to komu? To jest krojenie kasy.
Nie mówiąc, że czynsze są horendalnie wysokie. Nie dbają o optymalizację kosztów.
Nawet nie wiem kto ile komu płaci,ile zarabiają prezesi z moich pieniędzy, ile obsługa techniczna, pełna tajemnica.
Człowiek płaci i nie wie za co.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin