Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2020-01-01 ~ mobilki@ ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 1

Wieża telefoni komórkowej-Kutrowskiego


Super,Super,Super wreszcie będziemy mieli 40-sto metrową wieżę telefonii komórkowej przy ul.Kutrowskiego - stacja Shell.
Dziękujemy ci T-mobile
ilość ostatnich komentarzy: 12.
2020-01-12 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
BBK opisałeś całość tak jak jest --- mozgi sprane propagandą zaraz w imieniu Izraela zażądają spłaty roszczeń jakie uzurpują żydzi w obec Polski ... bo żydowska gazeta dla Polaków Wyborcza naskrobie artykuł ///
Adam Michnik laureat orderu żyda roku --spierze wam mózgi -z resztą po co macie już sprane dowodem wiara w szkodliwość 5G

2020-01-11 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Aj waj, usmaży wam mózgi... Tylko, że antena jest daleko, a telefon, który trzymacie przy głowie, jest bardzo blisko. A żeby mógł się z tą anteną połączyć, to musi wyemitować moc. I ją emituje, kilka centymetrów od waszej szarej masy. To was nie przeraża? A to, że wasze małe dzieci godzinami siedzą z telefonami w rękach i są on line, czyli też telefon cały czas "gada" z anteną im nie szkodzi? A 5G jeszcze bardziej usmaży wam mózgi. Dosmaży to, czego maszt nie zdołał. A cała szkodliwość 5G polega na tym, że nie jest amerykańskie, tylko chińskie. Bo to Chińczycy doskonale opanowali tę technologię, a Amerykanie mają ją w powijakach. Ale niech tylko opanują, to się okaże, że 5G czyni więcej cudów, niż matka boska domańska.

2020-01-09 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ale zasięg to chcecie mieć.
Generalnie chodzi o to aby anteny nie były za mocne, wtedy jest OK.
Zasięg anten w terenie zabudowanym to tylko 1 km, więc teoretycznie powinny być gdzieś lokalizowane.

2020-01-09 ~ OTOK nowe wiatraki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W Otoku stawiaja nowe wiatraki i jakos juz nikt nie protestuje ,podobnie bedzie w tej sprawie.

2020-01-08 ~ ochronaśrodowiska ( gość forum ) zgłoś naruszenie
solaria i e-papierosy też miały być nieszkodliwe :)

2020-01-07 ~ gsm ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A co z antenami zlokalizowanymi na kościołach ? Przecież na Zacisznej, Placu Zamkowym i Rynku też mieszkają ludzie. Prowadziliście statystyki o umieralności w tych miejscach , że pieprzycie takie głupoty ? Korposczurki w każdym zakładzie siędzą godzinami na telefonach, na biurkach mają swój prywatny i służbowy, w pomieszczeniu 15 osób to juz daje 30, jednakowych pokoi na pietrze 10 to już 300. Żyjecie ?

2020-01-06 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
szkodliwe są radary tak te promieniują gigantycznymi mocami ... po za tym mikrofalówka zwykła taka domowa - jednak ona jest w metalowej obudowie i niewiele energii przedostaje się poza nią -- a wszelkiej maści nadajniki czy tv ///radiowe czy też internet 4g/5g to są mikro moce ---no chyba że tematem zajmą się ekolodzy a ściślej ekoterroryści tak to się zgadza oni widzą zagrożenie o ile nie zapłacisz :) jak już im zapłacisz to możesz poligon atomowy przenieść do Polski im to nie przeszkadza :)

2020-01-04 ~ ochronaśrodowiska ( gość forum ) zgłoś naruszenie
w szpitalu żadna z aparatur do przeprowadzania badania typu Rentgen, Rezonans magnetyczny,USG,tomograf komputerowy nie są używane 24godziny na dobę w stosunku do jednego pacjenta.
W przypadku anten stacji bazowej telefonii komórkowej oddziaływanie trwa cały czas.
Ciekawe co by się stało gdyby słońce świeciło 24godziny na dobę na powiat oławski. Chyba na okrągło byłyby wakacje, a owoce byłyby zbierane cały rok.Kraina miodem i mlekiem płynąca

2020-01-03 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
moc i częstotliwość to podstawowe parametry .... oczywiście tego nie napisałeś bo co to są te cyferki waty ?? czy inne jednostki ?? w szpitalu jest aparatura promieniująca tysiące razy większą mocą i co ?? promieniowanie elektromagnetyczne nie jest szkodliwe to samo słońce promieniuje i to ogromnymi mocami jakoś nikt się nie skarżył .... mikrofalówki macie w domu ... jakoś wam one u sąsiada nie przeszkadzają a przecież one promieniują ogromnymi mocami .dla .których ściany nie są przeszkodą ///

tak 5G to nie jest internet opracowany przez USA dla tego szkodliwy ... :) ALE JAK USA POPRAWI SWOJĄ TECHNIKĘ OPRACUJE TO ZARAZ MEDIA ZAPODADZĄ TEMAT .ŻE JEST ON LECZNICZY I NAWET RAKA LECZY :)


2020-01-02 ~ oława24.pl ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do Urzędu Miasta wpłynął wniosek od sieci T-Mobile w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach budowy obiektu radiokomunikacyjnego przy ulicy Kutrowskiego w Oławie.

Firma ATEM-Polska we wniosku wskazała lokalizację powstania 40-metrowego masztu na prywatnej działce, pomiędzy marketem Intermarché, a stacją benzynową Shell.

-Jak wynika z dokumentacji, anteny miałyby być ustawione w trzech kierunkach, omijając zabudowę mieszkalną. Na maszcie przewidziano anteny sektorowe, radiowe i telekomunikacyjne o maksymalnej mocy 8593 - wyjaśnia wiceburmistrz Andrzej Mikoda.

Wniosek jest analizowany przez urzędników, informuje burmistrz Tomasz Frischmann. -Gdy będziemy mieli wszystko gotowe i sprawdzone podejmiemy dalsze kroki - zapewnia Frischmann.

2020-01-02 ~ ochronaśrodowiska ( gość forum ) zgłoś naruszenie
1 stycznia 2020 roku w Polsce zaczęły obowiązywać nowe normy PEM, czyli dopuszczalnego promieniowania pól elektromagnetycznych. Ministrowie zdrowia i cyfryzacji podpisali rozporządzenie w sprawie dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku (PEM).
Nowe normy dopuszczają 100-krotnie większe promieniowanie
Dzięki temu pacjenci oławskiego szpitala będą szybciej leczeni z nieznanym bliżej skutkiem , a pobliskie rośliny i drzewa będą szybciej rosły - patrz literatura
T.Stankiewicz: Wpływ Pola Elektromagnetycznego na kiełkowanie i początkowy wzrost roślin uprawnych
To będzie ciekawy eksperyment SZPITAL- SZKOŁA -DOM OPIEKI- OSIEDLA DOMKÓW JEDNORODZINNYCH2020-01-02 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
główkę napromieniowało ?? jakie ma to znaczenie i tak miasto ma pełne pokrycie nawet w piwnicy ...więc cieszyć to się mogą miejscowości typu ośrodek jeżdziecki Hanna w lesie ... jakieś osady oddalone między miastami ... a u nas wzrośnie tylko poziom promieniowania elektromagnetycznego --- z resztą i tak jest on nie szkodliwy o ile mieszkasz dalej jak 100 metrów od nadajnika

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin