Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-12-24 ~ Wierny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
7 1

Ksiądz


Byłem po opłatek w kościele Matki Boskiej Pocieszenia. Przychodzi młody chłopak do księdza proboszcza i opowiada o ciężkiej sytuacji materialnej, że przed samymi świętami stracił prace. prosząc przy tym by ksiądz mu dał pracę jakąś przy kościele by zarobić pieniążki na mleko dla dziecka. A ksiądz wziął jego że sobą do apteki by kupić mu te mleko. Oczywiście przy tym chciał mu pomóc jeszcze w inny sposób. Gdyż trochę kontem ucha usłyszałem czy ma gdzie spędzić święta itd... Porostu jestem mile zaskoczony że tacy księża jeszcze istnieją. Wielki Szacunek dla księdza proboszcza, choć wiem że to nie pierwsza tak pomoc dla wiernych. Ql
ilość ostatnich komentarzy: 11.
2020-01-16 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
raczej ten pierwszy .... co za problem apteka blisko kwota za mleko śmieszna jak na instytucje kościelną ... nie takie sytuacje i to zupełnie bez rozgłosu rozwiązuje kościół --- następna sprawa ksiądz jest osobą wykształconą --- wszelkiego rodzaju katolickie uczelnie to najwyższy poziom /// nawet lewicowi przywódcy wysyłają swoje dzieci do szkół katolickich ... no przecież taki lewicowiec nie jest głupi w jego propagandę mają uwierzyć inni a on ma wychować i wykształcić najlepiej jak można własne dzieci ////

2020-01-16 ~ szczepan ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Witam .
Przyznam się że byłem bardzo zaskoczony opisanym w poście faktem tak szczodrobliwej i hojnej pomocy . Co prawda nieco się zdziwiłem że młody chłopak zamiast w trymiga podjąć nową pracę o którą wszak nietrudno ,udał się po prośbie. Poza tym w swojej nieświadomości byłem przekonany że takowa pomoc ( o ile rzeczywiście jest potrzebna ) nie jest czymś godnym wielkich pochwał i splendoru lecz czymś normalnym i nie wymagającym wielkiego halo .
A może jest to tak jak z tak zwanym św.Mikołajem co to ponoś rozdawał prezenty dbając aby wszyscy mieli możliwość zobaczenia go przy tej czynności - chociażby przez rzucający się w oczy czerwony kolor ciuszków.
I nie wiadomo czy autor postu jest bajko pisarzem z kanciastymi uszami czy tylko czerwonym ciuszkiem .

2020-01-08 ~ kościelny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ty też po psie nie sprzątasz, Twój pies jeszcze miasta nie widział bo tobie nie chce się schylać i gówna posprzatać to go wiecznie wyprowadzasz na pole w kierunku Biedronki. Ogranicz spacery do skupienia się na pupilu bo istotą sprawy jest zabawa ze zwierzęciem a nie gapienie się w telefon.

2020-01-06 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dziś pod kościołem na Zacisznej była jakaś szopka z udziałem zwierząt z okazji Trzech Króli. Impreza się skończyła, ludzie się rozeszli, zwierzęta także, ale... Parking jest zasrany końskim lub oślim łajnem, którego jakoś nikt nie ma zamiaru posprzątać. Za nieuprzątnięcie po psie jest zdaje się 500 zł, to za konia/osła ile? Czy może kościelnym już wszystko wolno?

2019-12-30 ~ Sesese ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Twój stary ?? ?

2019-12-29 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
widocznie zapędy pedofilskie masz .... dzieci jak widzisz to jedno we łbie masz.... i co jeszcze chcesz pedofilu ?

2019-12-29 ~ Sesese ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Po co te darmozjady rozpoczęły wizyty duszpasterskie? Większość ludzi ma dosyć nachodzenia księdza. Strach wpuszczać jeszcze dziecko wykorzysta jeden z drugim zbok. Nie pozdrawiam

2019-12-29 ~ Gosc ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ale drętwa gadka.

2019-12-28 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
wiadomo .że Polak to katolik ...

2019-12-28 ~ Ktos ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ty fanatyku kosciola do rydzyka idz n a pewno ci pomoze i jego harem

2019-12-27 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
mózg ci wyborcza przecweliła propagandą żydowską //// praktycznie każdy ksiądz jakiego spotkałem jest otwarty na problemy swoich parafian i zawsze pomaga ... to żydowska gazeta dla polaków szkalując latami koścół katolicki sprała mózg chołocie --- kościół katolicki jest wartością nie do przecenienia --- mimo ,że sam nie chodze do kościoła staram się go wspierać w każdej sytuacji ---- bez kościoła katolickiegoi nie ma Polski -- on jest nieodłącznym elementem naszego kraju ... bo co judeopolonia nam pozostanie?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin