Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-12-09 ~ Chrobrego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 0

Idiota ...


U nas w Oławie tez grasuj.e Ja mialam jedno kolo a sasiad miał dwa koła, te opony juz nie nadawały sie do naprawy !! !! !! , no i na to wezwałam nasza policje i Co nawet notatki nie zrobiono ! ! ! ... pytam czy My jestesmy dla policji czy policja jest dla nas kiedy potrzebujemy pomocy , ?? ?? ?? , uwazam ze zniszczono nasze mienie i reakcja powinna byc ?? ??
ilość ostatnich komentarzy: 4.
2020-03-04 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
straż miejska powinna działać w nocy jest ich tylu i kilka drobnych panienek z a co ja pisze oni wszyscy tam to taki drobiazg jest jeden wysoki z przerażającym platfusem ... nie muszą siedzieć całą bandą w rauszu ... ile kosztuje nas utrzymanie straży miejskiej w Oławie ktoś wie dokładnie ... zdaje się ponad 20 milionów złotych rocznie ,,, no fajnie --oczywiście jesteśmy za likwidacją straży miejskiej bo jaką rolę ona spełnia jeśli policja nie daje rady ?

2020-02-29 ~ ronin ( gość forum ) zgłoś naruszenie
najlepiej spać i chodzić z grubą dupą obwieszony pistoletami i gazami po komendzie

2019-12-27 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
i dobrze zarobić też chce ... i na emerturkę tak przed 40 się załapać ... --- swoją drogą to monitoring a nie policja wydaje się skuteczniejszy

2019-12-13 ~ ojciec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
a co policjanci maja lezec w nocy po samochodami i czaić sie na jełopa z nozem czy co,,, ciemny narodzie policjant to tez czlowiek i ma rodzine,chce jesc i spac.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin