Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-10-10 ~ Zenek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 0

Poranna


Ale było z tą ul. Poranną co? taki szeroki pas a asfaltu jak na lekarstwo.
Mogli troszkę szerzej zrobić.
ilość ostatnich komentarzy: 7.
2019-10-15 ~ Zenek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Gdzie macie swoje prywatne parkingi, które wybudował wam deweloper?
Parkingi przy drodze są dla wszystkich, więc nie rezerwujcie sobie, bo są pod naszym blokiem.
Szerokość drogi jest w zależności od jej ważności, wasza ślepa droga nic nie znaczy w porównaniu do przelotowych dróg.

2019-10-15 ~ No tak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ludzie do znaku się dostosowali.Jednak tu chodzi o te oławskie absurdy i standardy(o których jest napisane na fb miasta Oława)niestety różne w zależności od okoliczności.Daleko szukać nie trzeba - nakładka bitumiczna na ul.Południowej jest o wiele szersza niż ta wykonana na Porannej,ulica Szmaragdowa też jest o wiele szersza,więc ja się pytam
jaką standardową szerokość UM stosuje na ulicach i czym są spowodowane te różne standardy? Zapraszam urzędników z taśmą mierniczą!Piszą bzdety z za biurka,a tymczasem gołym okiem widać,że przy Porannej asfalt jest o wiele węższy niż na pozostałych ulicach.To samo tyczy się progów zwalniających.Na Południowej zrobiono tylko jeden wąski próg(który przez tydzień nie był z żaden sposób oznakowany), na ulicy Pogodnej (równoległej do Południowej) na takiej samej długości ulicy progi są dwa, a tu tylko jeden.Na Szmaragdowej próg zwalniający jest bardzo szeroki przez co można bardziej komfortowo przez niego przejechać.Pytam się kto za to odpowiada?To "widzimisie"operatora sprzętu, czy ułańska fantazja kierownika budowy?
A co do parkowania pod blokiem,to mieszkańcy 6 też tu parkują jak i klienci galerii ktorzy masowo zajmują nam miejsca parkingowe zwlaszcza w weekendy.
Jeśli zaś chodzi o służby ratunkowe,to zachodzę w głowę kto odebrał budynek nr 6 i oddał go do użytku skoro nie ma on drogi dojazdowej do klatek schodowych.Nie daj Boże pożaru, to straż nie będzie miała jak dojechać bo przed klatkami tylko wąski chodnik i pole.

2019-10-14 ~ Poranna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
jest znak zakaz postoju, wystarczy przestrzegać przepisów

2019-10-14 ~ Otok ( gość forum ) zgłoś naruszenie
wystarczy jak mieszkańcy bloku nr 5 nie będą parkować przy chodniku i pomyślą trochę o pozostałych mieszkańcach osiedla którzy próbują się dostać do swojego domu. Nie jest to odcinek tylko dla Was, na końcu drogi jest jeszcze domek jednorodzinny i blok nr 6. Macie miejsca do parkowania po drugiej stronie ulicy, miasto celowo utwardziło pobocze. Pomyślcie również o służbach ratunkowych które nie przejadą w razie potrzeby !
Dziękuję za zrozumienie

2019-10-12 ~ Bareja ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Neonardo nie do końca się z Tobą zgadzam.Tu nie ma wystarczająco miejsca dla dwóch aut jadących z naprzeciwka. Asfalt ma 3,5m, nawet jak auta były zapakowane pod blokiem kołem przy krawężniku,to szersze auto mijając je nie mieściło się na asfalcie,śmieciarka by nie przejechała,to nam postawili zakaz parkowania,ale nawet to nie załatwia sprawy,bo jak mieszkańcy parkują na tym pseudo utwardzonym poboczu,to już nie ma nawet gdzie zjechać żeby się minąć.

2019-10-11 ~ Józek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ulica Poranna to nowa ulica i już macie asfalt?
Na ulicy Oleandry czekamy już 60 lat na jakieś utwardzenie.

2019-10-11 ~ Neonardo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Przez 8 lat nie było asfaltu a teraz jest, więc powinniśmy się z tego cieszyć, że w końcu temat ruszył.
Co do szerokości to jest wystarczająca dla dwóch aut. Auta mogą parkować wzdłuż drogi na tłuczniu.
Proszę pamiętać, że to dalej droga tymczasowa, a nie docelowa.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin