Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-09-25 ~ Mikołaj ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
4 0

Budowa Skateparku w Oławie


O 12 w sobotę (29.09) pod marketem sieci sklepów Lidl , będzie można dostać petycje , a zarazem podpisać się na niej. Petycja jest na temat budowy skateparku w Oławie. Buntująca się młodzież zobaczyła ostatni post na Facebooku ''Gazeta Oława'' i doszli do wniosku, że zorganizują zbiórkę.

W imieniu buntującej się młodzieży
Mikołaj
ilość ostatnich komentarzy: 10.
2019-10-03 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
była rampa i co przestała być :) i ktoś to zauważył był amfiteatr i co nie ma :) za to kolesie co kilka tygodni za wielką kasę z naszych podatków rozkładają scenę ... a wystarczyło małym kosztem odremontować .... chciejcie dalej chciejcie ... tylko wara od publicznej kasy ! chcesz buduj tak jak chłopaki na miasteczku za swoje prywatne postawili park do podciągania ... i co ... nie ma w Oławie obiektu lepiej wykorzystywanego ... dało się ?? ??

chcesz buduj co chcesz miasto niech tylko odda pod budowę teren ---

basen jest i co kogo na niego stać a wybudowany za wspólne pieniądze wszyscy się składali na budowę a pływają tylko bogaci ... jak zwykle ...

to samo wielki monitor cała dobę wyświetla reklamę ośrodka kultury .. w kierunku ogrodzenie -no bez sensu !! przykład skrajnie bezsensownej inwestycji dyrektorki ośrodka w Oławie

2019-09-27 ~ Neonardo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dlatego jak już mówiłem, odpowiednie oświetlenie i monitoring, plus częstsze patrole policji/straży miejskiej rozwiążą problem.

2019-09-27 ~ skate na chate ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kiedyś była rampa na miasteczku. To nie było tak, że ci " skejci" którym znudziło się już skakać postanowili sobie tam popijać i dewastować ?

2019-09-27 ~ Neonardo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie no spokojnie, sklep Netto stawia prywatny inwestor, nie Urząd Miasta ...

2019-09-26 ~ Mikołaj ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Chodzi o to , że od ponad 7 lat Oława obiecuje skatepark , po czym zawsze się tłumaczy że nie ma pieniędzy itp. PO CZYM RUSZA PUDOWA NETTO :*

2019-09-26 ~ Neonardo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
wg. mnie bardzo dobra inicjatywa, budowa skate parku jest jak najbardziej potrzebna, bo przecież młodzież też musi mieć jakieś swoje miejsce.
Do poprzedników ćpać i wojować młodzież może robić wszędzie, więc nie widzę podstaw, że po wybudowaniu parku nagle wszyscy tam będą robić tylko złe rzeczy...wystarczy monitoring i sprawa załatwiona. Teraz młodzież uprawia "sporty" w miejscach publicznych, tam będą robić to w kontrolowanych warunkach, nóż do krojenia też ostry i można się nim śmiertelnie zranić a nikt jednak ich nie zabrania kupować.

2019-09-26 ~ oławiak do Mariana ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ej cos ty taki anty człowieku , wszystko ci nie potrzebne,

2019-09-26 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Skatepark/
Nikomu to niepotrzebne, znajdźcie sobie inne zajęcia.
Może gra w szachy.

2019-09-26 ~ wiem ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kibice chcą trybuny krytej , Metale sceny z prawdziwego zdarzenia , Punki festiwalu punkowego.

2019-09-26 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
oni najpierw ... niech przestaną ćpać amfę ... jeden z drugim przysiadu czy zwykłego przewrotu w przód nie zrobi a skakać mu się zachciewa ... ilość śmiertelnych wypadków n tego typu obiektach jest bardzo wysoka ... wyrżnąć głową w beton to nie są żarty ... skoki to nie zabawa --- zaraz jedna z radnych promowała tego typu zabawy więc niech bierze odpowiedzialność za wypadki ... chcą wrażeń ?? ? chcą też kasy i co dacie im bo chcą ??

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin