Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-09-25 ~ OŁAWIAK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
4 1

Marszałek z wizytą w Oławie


Jak podają różne media niebawem z kolejną kiełbasą wyborczą nawiedzi nas wysłannik z Bajdocji ! Odpowie na wszystko i obieca wszystko byleby pozostać kolejne cztery lata przy korycie plus! Moim zdaniem strata czasu , ich czas już dobiegł końca a region nigdy nie był przychylny rządzącym ! Mam nadzieje iż wreszcie Oławianie przejrzeli na oczy i pokażą gdzie ich miejsce po wyborach! Dość rozdawnictwa , i obiecanek za wszystko płacimy my, podatnicy! , nasze dzieci i wnuki nie spłacą długu za rządzących obecnie! Tuzem będzie pewnie obiecywana od lat obwodnica i mosty , tylko kiedy? , tego nie wie nikt , nawet oni
ilość ostatnich komentarzy: 36.
2019-10-12 ~ diego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
oto afery PiSu !

2019-10-12 ~ diego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
29 Walka z mafiami reprywatyzacyjnymi
30 Powołanie komisji sejmowej Amber Gold
31 Zakaz odbierania dzieci z powodu biedy
32 Naprawa praworządności TK
33 Wykupienie kolekcji Czartoryskich
34 Brak zgody na relokację imigrantów
35 Wprowadzenie sieci szpitali
36 Zniesienie obowiązku wysyłania 6-latków do szkoły
37 Zakup małych samolotów dla VIP
38 Obecność wojsk USA w Polsce
39 Modernizacja służb mundurowych
40 Udana organizacja szczytu NATO
41 Wprowadzenie podatku bankowego
42 Ochrona ziemi rolnej przed wykupem
43 Ustawa antyterrorystyczna
44 Odnowienie współpracy w Grupie Wyszehradzkiej
45 Wprowadzenie planu rozwoju Polski
46 Przekop Mierzei Wiślanej"

2019-10-12 ~ diego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
"3 - letnie dokonania Prawa i Sprawiedliwości
"1. Program 500 plus
2. Program Mieszkanie plus
3. Program Wyprawka 300 plus
4. Przywrócenie poprzedniego wieku emerytalnego
5. Darmowe leki dla seniorów
6. Reforma szkolnictwa
7. Likwidacja umów śmieciowych
8. Podniesienie minimalnej stawki godzinowej
9. Podniesienie minimalnej emerytury
10 Spadek bezrobocia
11 Program pracy dla więźniów
12 Podniesienie kwoty wolnej od podatku
13 Repolonizacja PKL
14 Ukrócenie bezkarności komorników
15 Reforma sądownictwa
16 Reforma emerytur - dezubekizacja
17 Obniżenie podatku CIT dla firm
18 Spadek deficytu budżetowego
19 Programy prorodzinne
20 Reforma armii i dozbrojenie wojska
21 Powołanie Wojsk Obrony Terytorialnej
22 Przywracanie posterunków Policji
23 Przywrócenie polityki historycznej
24. Reforma prokuratury
25 Repolonizacja sektora bankowego
26 Repolonizacja stoczni i innych zakładów
27 Walka z mafiami paliwowymi
28 Walka z oszustami VAT

2019-10-10 ~ oławiak do gościa poniżej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Analfabeto ! Wtórny ! , kto ci powiedział ze jestem za peło. czy jak ich nazywasz PISIORZE ZAFAJDANY !! !

2019-10-10 ~ do "peowca" niżej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dzban to twój stary PełOwcu.

2019-10-10 ~ Olawiak do tego co mnie pisze ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kto powiedział, że ja za Schetyna jestem dzbanie!, ale na bank nie za PIS

2019-10-09 ~ do oławiaka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie wiem gdzie ty chodzisz ale najbardziej w mieście razi widok twojego guru Schetyny , który wita mieszkańców z mostu na Kutrowskiego,

2019-10-09 ~ Olawiak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja powiem krótko kampania, kampanią,ale patrząc na nasze miasto i powiat to zbiera mnie na wymioty, wszędzie na każdym kroku nasi zbawcy i dobroczyńcy czyli PIS,na to to dziady mają,na pranie mózgów i jak nam żyje się lepiej,szok zwykła Kremlowska Radziecka propaganda! Mają chrapkę,na miasto,i powiat mam nadzieję, że im się to nie uda! Gdzie pozostałe partie,ugrupowania?

2019-10-02 ~ do wszystkich ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tutaj gównoburza a tam w Sejmie śmiech z nas wszystkich. Koledzy z PO popijają kawkę z kolegami z PiS w sejmowej kawiarence z dobrym humorem, w myśl zasady teraz Wy potem My , grunt że kasa się zgadza. Widać jak bardzo łatwo manipulować ludźmi, nie trzeba wojny by sąsiad sąsiadowi skakał do gardła. Przykładów, że wieloletnie przyjaźnie padają po sobotnim grillu na którym padło hasło polityka można mnożyć na pęczki. Luzujcie portki, lepiej nie będzie.

2019-10-02 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nikt nie jest skłócony i podzielony , to PIS,podzielił nas na lepszy i gorszy sort! Damy radę skandowali cztery lata temu! Oświadczam damy radę was wreszcie wysiudać z rządu spokojna głowa , Polacy budzą się powoli i przejrzeli na oczy to nie totalna opozycja musi wygrać ale PIS musi przegrać , dość okradania Polski, afer zamiatanych pod dywan,chcemy wolnej i godnej POLSKI, Precz z dyktaturą PIS ! Wolne sądy , zdewastowane szkolnictwo, służba zdrowia , drożyzna a wasze programy plus , to kropla w morzu! Dość rozdawnictwa na prawo i lewo! PRECZ Z PIS !! !

2019-10-02 ~ osik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Polacy... jak zwykle podzieleni, skłóceni, zawistni, jeden przeciwko drugiemu. Co się z Wami dzieje? Ludzie, nie widzicie tego? Agresja do niczego dobrego Nas nie doprowadzi. Opamiętajcie się. Co będzie z naszymi dziećmi, one to widzą, czytają i słyszą nasze rozmowy.

2019-09-30 ~ Janek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dokładnie tak. Miała być dobra zmiana, a jest dojna zmiana. PO miała swoje za uszami, ale uczeń przerósł mistrza i to wielokrotnie! Gdzie to pokorą i umiar? Odleciały rządowym odrzutowcem? Czy odjechały nową rządową limuzyną?

2019-09-29 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wojna wojną ale czas rozdawnictwa minął byłem za PiS,ale teraz to złodziejstwa,afery są gorsi o wiele niż PO dlatego zagłosuje na zupełnie innego gdzie 2 się bije tam trzeci korzysta

2019-09-29 ~ dejta żyć ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Patrząc na wojenkę PiS z POKO całkiem z boku ( daleko mi do jednych i drugich ) nie da się nie zauważyć, że PO nie ma żadnego pomysłu na kampanię. Próbowali się ratować jakimiś śmiesznymi aferami wyciągniętymi z rękawa a tu jeb i ścieki do Wisły, próbowali być poważni to klauni pokroju Schetyny i Kidawy Błońskiej zostali pobici przez jeszcze większego pajaca w postaci Jachiry. Splot reklamowy " Rodzina " z marną piosenkarka i pseudo aktorem z kupy zwanej paradokumentem. Totalna porażka, ale tak już jest jak to partia bez mózgów i hochsztaplerów.

2019-09-28 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Byłem widziałem paru nawiedzonych , emerytów, plus sługusów pisowskich z nagonki , którzy reklamowali kandydaturę na posła i kandydat z naszego powiatu Brezdeń , czyżby olali , czy są przekonani ,że mają wygraną w kapeluszu-ha , ha ! , ale przywitanie nie ma co ?

2019-09-28 ~ OŁAWIAK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zobaczymy ,ciężko będzie pokonać was pisowskie kanalie ale dobrze gdzieś ktoś napisał , że to nie KO musi wygrać ale PIS musi PRZEGRAĆ , i to już wystarczy aby nie móc utworzyć nowego rządu i koalicji pizdowskiej

2019-09-28 ~ do oławiaka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Twój temat można wsadzić do kosza. To będzie piękne zaoranie Koalicji Złodziejskiej. Szampany i fajerwerki już kupione. Samozaoranie POKO już za kilka dni.

2019-09-28 ~ do lewaka poniżej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wiem o kogo tyłku pomyślałeś. A tfu, nieładnie.

2019-09-27 ~ do tego co myśli o jakimś tyłku? ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie nie myślę o swoim tyłku, napisałem ci gdzie możesz, ten palec włożyć jasno i dobitnie ,mało? Cóż tak zapewniam cię że na wyborach będę i nie będzie to głos ani na PO , a tym bardziej nie na PIS !! ! Resztę pozostawiam bez komentarza, sugeruję wizytę u specjalisty!

2019-09-27 ~ do tego pod oławiakiem ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Widzisz, twój tok rozumowania wskazuje, że będziesz biegł z pianą na pysku oddać swój głos na dzbana Schetynę. Pokazałem ci fucka a ty od razu pomyślałeś o tyłku. Tęczowo ci ?

2019-09-27 ~ Olawiak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja dodam tylko do tego jadu na forum i nie tylko bo pełno go jak nigdy podczas tej kampani Wierzę w zdrowy rozsądek obywateli, Polaków.Nie mówiłem że PO/koalicja musi wygrać,to PIS MUSI PRZEGRAĆ

2019-09-27 ~ Do tego poniżej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Twój tok rozumowania jednoznacznie wskazuje o jakich jesteś poglądach.Ten palec to możesz sobie wsadzić wiesz gdzie. Wstyd ci za Tuska?. jakoś nie daję w to wiary Pozdrawiam również i życzę udanego weekendu.Obsesji nie mam na punkcie PiS,ja przytoczyłem tylko jak wygląda rzeczywistość,ale nie tylko do w stosunku do ciebie .uderz w stół.pozdrawiam

2019-09-27 ~ do tej/tego poniżej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Gdzie ja napisałem, że jestem za PiS ty otumaniony nienawiścią do Kaczyńskiego pajacu ? Wypunktowałem błędy tego programu i przyznałem, że wstydzę się za Tuska i partię na którą kiedyś głosowałem. Nic o PiSie. Środkowy palec dla ciebie ze specjalnymi życzeniami, udanego weekendu.

2019-09-27 ~ do gościa co pisze do ktośki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mi jest wstyd za ciebie ,niezależnie jakiej jesteś płci . Reprezentujesz PISOWSKI ciemnogród zacofany ,otumaniony i też nie chce mi się pisać co jeszcze. Program rozrodczy , nie rozśmieszaj mnie obywatelu Polaku(ko). Ten program w ogóle się nie sprawdził , bo niestety nie rodzi się więcej dzieci a wręcz przeciwnie jest nas coraz mniej Polaków! Wszystkie programy pro plus zostały przejedzone bo wszystko podrożało ponad 60% , i czekają nas kolejne podwyżki . Państwo nie jest instytucją do rozdawania na lewo i prawo pieniędzy wszystkich obywateli na lewo i prawo , jako kiełbasę wyborczą ! Za to wszystko zapłacimy my podatnicy! Skoro stać wszystkie resorty ministerialne na hojność dla ojca Rydzyka , a nie stać ichd aby chociaż trochę dodać np , dla niepełnosprawnych,chorych , onkologie, służbę zdrowia , szkolnictwo , i inne gałęzie gospodarki to jest bardzo żle! Kiedy wreszcie tacy ludzie jak ty o twoich poglądach zaczną kumać wreszcie iż żaden rząd nie zadłużył tak naszego kraju jak obecny! Wszyscy w koło mówią żle liczy się tylko cholerny kler , któremu ciągle jest mało i dla nich zawsze muszą znależć się pieniądze! Już nie tylko Europa, ale i świat cały mówi w Polsce dzieje się nie dobrze, ale PIS nikogo nie słucha i poprzez marionetkowy rząd wręcz sektę usiłuje powiedzieć iż tylko oni mają rację . Nie jestem zwolennikiem PO , obecnie koalicji , bo też byli nie lepsi!Po za tym hejterów nie brakuje nawet w naszym regionie otumanionych , zacofanych i wierzących iż państwo, rząd, na czele z banksterem sterowanym z nowogrodzkiej przez wiadomo kogo postępuje wspaniale i wspiera politykę pro rodzinną NIBY ,ale kosztem wszystkich podatników! Wprowadzając nowe programy np. ciążą plus, i inne , 13, 14 dla emerytów pogrążają się w totalnym chaosie i coraz bardziej podupadamy na dno. Obawiam się iż nie długo nadejdzie taki czas że na powrót będzie już za póżno o czym cały rząd doskonale wie ! Trudno póki co glosujcie dalej bo oni dają a inni nie dawali , trudno skoro was otumania propagandowa tuba TVPIS,kler itd i nadal wolicie wierzyć w ufo , katastrofę Macierwicza, nadal skorumpowane sądy , NIK , i inne instytucje głosujcie nadal na swój ulubiony i zakłamany, złodziejski PIS , , ja nie i wielu innych rozsądnych Polaków , też nie!

2019-09-27 ~ do Ktośki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A Ktośka czyli tutaj Cię boli, że nie mają emeryci i bezdzietni ... Celem programu 500 plus miał być wzrost urodzeń, czy tak jest nie wiem, wiem natomiast, że z programu pro " rozrodczego " zrobił się typowy socjal . Rodzina - Tato, Mama, 15 latek, 13, latek i 9 latek raczej już się powiękaszać o kolejnego dzieciaka nie będą a pieniądze pro " rozrodcze" pobierają. Tutaj bym to naprawił, że 500 zł a nawet i 1000 zł tylko do 3 roku życia, bo to w tym okresie idą pieniądze na pieluchy, mleko, szczepienia itp . Ma być pro " rozrodczo ", niech będzie pro "rozrodczo". O górnym progu nie będę się rozpisywał bo mi się nie chce , wiadomo , że dyrektor zakładu nie potrzebuje takich drobnych ale bierze po jak każdy płaci podatki.
Platforma nic nie dała, a powielać będzie bo nigdy nie mieli pomysłu na siebie i na społeczeństwo. Otaczają się ludźmi którzy kompromitują siebie i Partię. W wyborach prezydenckich głosowałem na Tuska, dzięki Bogu poległ ale wstyd mi za swoja dezycje do dziś.

2019-09-26 ~ oławiak do Mania i artur klocyk ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kto powiedział ,ze jestem z PO !! ! Z RESZTĄ wierni patrioci z PIS! WASZ WYBÓR POWODZENIA , ja zdania nie zmienię ! ŻYCZĘ powodzenia w wyborach i oby wasi wierni z dobrej zmiany nie uzyskali takiego wyniku jaki mają obecnie !! !!

2019-09-26 ~ Mania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Moja cała rodzina idzie na wybory i głosuje na PATRIOTYCZNY PIS ,a oszustów z PO - KO należy wszystkich zamknąć w więzieniu , bo są zdrajcami suwerennej Polski i Polaków

2019-09-26 ~ Artur Klocyk ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Towarzysz Oławiak swoimi wywodani zastępuje Jahirę wspierając program gospodarczy PO - Ko dla Polski ,który jest ich wizytówką : FAŁSZ ,OBŁUDA ,HIPOKRYZJA I PROMOCJA CZERWONEJ I TĘCZOWEJ ZARAZY

2019-09-26 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
BRAWO!, Ktośka !!

2019-09-26 ~ Ktoska ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Marian a w którym ja miejscu napisała, ze jestm za PO? To jest to włąnie sztampowe myslenie.... Jak kto nie jest za PiS to jest za PO i odwrotnie. Jestem za myleniem i zdrowym rozsądkiem. Wiesz czemu ma służyć 500+? Wg mnei to jest zagranie typu "dobra ludzie macie 500 i przymknijcie oko na wszytko co robimy".
Co do PO to powiem tylko tyle. Niby tyle afer, a przez 4 lata mimo posiadania całego aparatu represji panstwowej nikt nie został skazany, a przecież tylu nmiało siedziec za afery.

Wróćmy do 500+. Wszystko fajnie, ale nie każdy ma 500+. Np emeryci lub osoby bez dzieci nie mają sznasy an 500, a te niebotyczne ceny dotykaja ich tak samo jak tych co 500+ mają.

Marian PiS urząda nam bal na kredyt, ale bal się kiedy skończy, a kredyt pozostanie.


2019-09-26 ~ Oławiak do Mariana! ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Na co wydajesz te 3x500zł ! czy tylko na dzieci ?, czy na normalne życie bo jak PIS dało to automatycznie wszystko podrożało ponad 50% , zacznij myśleć człowieku i otwórz oczy a jak ci za dużo to wyślij do Torunia!

2019-09-26 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja tam biorę 3 razy po pińcet i chwalę sobie ten rząd.
Czy za poprzedników było lepiej?
Tylko marudzili, że na nic nie ma pieniędzy i kasę do siebie ciągnęli.
Ci przynajmniej się podzielą.
Oczywiście, że to kiełbasa wyborcza, ale przynajmniej coś obiecują, a w sprawie mostów coś tam powoli kiełkuje.
Poprzednicy chociaż mięli w sejmie przedstawiciela to i tak nic nie zrobili.

2019-09-26 ~ do ktośki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Sama pewnie bierzesz " pińset" a jak już jesteś starą ropuchą to Twoje dzieci biorą te " pińset" na swoje dzieci. Twoja Paltforma podobno nie ma tego zabierać więc dalej będzie dawane " pińset ". Ja rozumiem, że można nie lubieć Kaczyńskiego i PiS ( większość nie lubi samego Kaczyńskiego) ale jakim trzeba być wykolejonym by mile wpominać rządy Platformy. Co tam było takiego fajnego, że żyło się lepiej ? Nie przypominam sobie nic takiego poza aferami, jawnym złodziejstwem i śmiania się społeczeństwu w twarz ?
Nie chcesz brać ktośka " pińset " to się ujawnij pokaż , że masz honor, zbierz sobie podobnych to Cię nawet w TVN pokażą. Pierniczenie farmazownów a z wnioskami druga w kolejce.

2019-09-26 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oj będzie bolało, jak te dzeci będą musiały spłacać te 500, oj będzie bolało.... Na kredyt to łatwo żyć i rozdawać nie swoją forsę. . Przecież Morawiecki mówił przecież , że to 500 to na kredyt jest. Zresztą biorąc pod uwagę galopujacy wzrost cen to realnie to 500 nie jest już nawet 300 warte, ale Janusze i Grażyny tego nie rozumieją. Niedługo będzie chleb za 5 zł, a Janusze dalej będą się cieszyć, że mają pińcet.

2019-09-26 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
... PIS wygra wybory i to z taką przewagą ,że zmieni konstytucję ... Aferzystów z PO należy rozliczyć !! ! co boli dupa .ze dzieciaki pierwszy raz nad morze pojechały bo 500 plus ... ta... kasta z PO i jej przydupasy boli was .... sukces PIS ---

2019-09-25 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Niech się goni.... On i cały ten PiS! Afera goni aferę. Myślą, że rzucą parę stówek z naszej kieszeni i ludzie będą przymykać oko na to co wyrabiają. PiS OFF!

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin