Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-09-23 ~ Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 0

Skrzyżowanie Południowa - Nowy Otok


Kilka dni temu malowali oznaczenia poziome przy ul. Nowy Otok, dlaczego na skrzyżowaniu z ul. Południową jest linia przerywana ? Czy nie powinna być w tym miejscu podwójna ciągła ?
ilość ostatnich komentarzy: 4.
2019-09-24 ~ Olawka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wystarczy jedna sytuacja, wyjeżdżasz z galerii i skręcasz w prawo do centrum, odruchowo patrzysz tylko w lewo, nie tutejszy leci i wyprzedza bo ma przerywana, bum i czoloweczka, śmierć na miejscu.. ludzie patrzcie w dwie strony , osobiście miałem niebezpieczna sytuację w tym miejscu !

2019-09-24 ~ Otok ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W świetle przepisów jeżeli na drodze jest nawierzchnia bitumiczna dłuższa niż 20m to taka droga nie jest już drogą gruntowną, więc powinno to być skrzyżowanie.Jeszcze niedawno kawałek dalej przy przejściu dla pieszych na ul. Nowy Otok na wysokosci galerii i skrzyżowania ze Szmaragdową były wymalowane linie przerywane i notorycznie kierowcy wyprzedzali na przejściu dla pieszych, dopiero niedawno to poprawiono. Śmiem twierdzić,że drogowcy są nierozgarnięci,bo jak to inaczej wytłumaczyć?

2019-09-24 ~ Tomek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Powinna być ciągła, duże natężenie ruchu, bardzo źle jest to rozwiązane, tylko czekać aż coś się stanie

2019-09-23 ~ Dawid ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Odpowiedź jest bardzo prosta i brzmi następująco: to nie jest skrzyżowanie (droga wewnętrzna, strefa ruchu) zauważ, że na drodze głównej nie masz nawet znaku droga z pierwszeństwem przejazdu.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin