Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-09-05 ~ OŁAWIAK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 1

Gdzie są busy do Wrocka!


Nie wiarygodne , nie przemawiają dla mnie żadne argumenty dotyczące niby to zawieszenia busów BESKID na trasie Oława -WROCŁAW! Tłumaczenie w ostatnim wydaniu gazety powiatowej jest po prostu nie do przyjecia ! Co sie stało bo to sprawa szyta grubymi nićmi?
ilość ostatnich komentarzy: 10.
2019-09-09 ~ Marek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Każdy może otworzyć firmę transportową z autobusami, tylko wszyscy wiedzą, że to mało dochodowe, raczej dotowane przez samorządy.
Tabor musi być sprawny bo inspekcja co rusz zagląda, a kierowców trudno znaleźć, bo kursy trudno zdać i kółko się zamyka.
Trudno starymi gratami prowadzić firmę bo inspekcja drogowa wykończy, ostatnio robili naloty nawet na wrocławskie MPK.2019-09-09 ~ Bronek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Busy wiecznie opóźnione, albo nie przyjeżdżał wcale bo się zepsuł. A cena raptem 50 gr niższa. Nie ma za czym płakać

2019-09-09 ~ edi ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie ekonomia , a układy i układziki, starostwa i PKS i taka jest prawda . Oławski PKS ledwo kwiczy i musieli wykończyć konkurencje . Info z gazety powiatowej pozostawia wiele do życzenia! Tak działa komuna i cały elektorat PISU nikt nie pyta się przeciętnego Polaka o zdanie tylko cichcem pod pretekstem bardzo dziwnym wiele instytucji i spółek wykończono . Również wiele dziedzin sportowych w naszym powiecie i wiele innych . Z jakiego ugrupowania wywodzi się p.o. -starosta ? itd, itp.

2019-09-09 ~ Marek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tu działa ekonomia. Chciejstwo nie wystarczy.

2019-09-08 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
JA tez chcę by powróciły busy do WROCKA! - To nie jest decyzja tylko firmy! , skandal! żądamy powrotu firmy BESKID do OŁAWY !! !

2019-09-07 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
a ja bym protestowała !! !!

2019-09-07 ~ pozdroMOZE700 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
no widzisz, takze plotka w takim razie to była, a to ciekawe, a to potwierdzone info?

2019-09-06 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie prawda palce maczał , ktoś ze starostwa i PKS , pewnie stawka wysoka za korzystanie z wielmożnego poupadajacego komunistycznego PKS, z którego nigdzie nie można dojechać , jedynie co ich utrzymuje to kursy jako szkolne autobusy oraz do stref ekonomicznych!

2019-09-06 ~ pozdroMOZE700? ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ja slyszalem, ze nie maja takie floty, na styk ja maja... jak awarie sa na tej linii wielun czy wieruszow to odwoluja kursy i tyle... nie maja zasobow ludzkich i zastepczej floty. Ale ile w tym prawdy to nie wiem... jezdze sporadycznie.

2019-09-06 ~ pozdro600 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
jakie tlumaczenie?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin