Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-08-19 ~ Miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
0 1

Brzdąkanie z głośniczka.


Jestem ciekawy czyj to pomysł na to aby leciała muzyczka-brzdąkanie z głośnika przy stawie w parku.
Tragedia, koszmar. Czy ten ktoś sprawdził najpierw u siebie w mieszkaniu ile by wytrzymał z tym brzdąkaniem ? Przecież obok parku ludzie mieszkają i są uszczęśliwiani na siłę.
Wyłączyć i to jak najszybciej!
ilość ostatnich komentarzy: 4.
2019-09-03 ~ naukowiec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Niestety prawidłowa nazwa gryzo-owada to brzączkaczka brzędowata płowa ostatnio zaobserwowano na naszych terenach bardzo duży wysyp tego dziwnego stawonoga a właściwie walenia miejskiego . Jest to bardzo rzadki gatunek pod ochroną parku zdrojowego w Burkina -faso. Dorosłe osobniki dochodzą do gigantycznych rozmiarów i mogą przypominać giga szczury . Uwaga o tej porze roku ten gatunek jest pod ścisłą ochroną i jest bardzo jadowity !! ! Bliski kontakt z dorosłym osobnikiem grozi śmiercią. Stworzenie aktywne jest przeważnie wieczorową porą od piątku do niedzieli ! Z ką d te stworzenie jest takie inteligentne badają to naukowcy z NASA !! !

2019-09-03 ~ Adi ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Bo to jest wyspa szczurów..

2019-09-03 ~ okoliczny mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
dokladnie tak,zgadzam sie z opinia poprzednika ze ta muzyka to porazka i trzeba ja wyłaczyc .Przy okazji tego chciałbym napisac ze wyspe i okolice stawu opanowuja powoli SZCZURY ktory widac coraz wiecej a maja swoje legowiska na wyspie bo czasem widac jak kolejno plyna na wyspe duze dorosle szczury i matki trzymajace w zebach male,,, moze przeczyta to osoba z urzedu miasta odpowiedzialna za ten obiekt i w pore zrobi porzadek z tymi szkodnikami zanim calkiem opanuja okolice...

2019-08-20 ~ ornitolog ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ten brzdęk pochodzi od brzączaczki brzdąwakowej , gatunku który występuję tylko na naszych ziemiach. Brzdączkaka brząkakowa brząka tylko podczas godów. Brzdakanie brzączaczki jest piękne.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin