Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-06-27 ~ Chłopina ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 0

Nowy cmentarz


Wreszcie zarządca cmentarza zrobił to co powinien był zrobić już dawno, to znaczy zamkną bramę Nowego Cmentarza na kłódkę żeby niepoważni ludzie nie wjeżdżali na teren cmentarza samochodami.Jeszcze od czasu do czasu powinna pojawiać Straż miejska żeby karać tych co przychodzą na cmentarz z psami.
ilość ostatnich komentarzy: 6.
2019-06-28 ~ Woytas ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jakoś na starym cmentarzu nikt nie pyta nikogo czy może się poruszać czy nie. I nikt autem nie wjeżdża. A na nowym ludzie jakby mogli to z auta by jeszcze znicze zapalili

2019-06-28 ~ Maniek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Każdy grób powinien mieć swoje miejsce parkingowe i nie byłoby problemu, pola nie brak.

2019-06-28 ~ CHLOPINA ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do Ryba tu nie chodzi o ludzi starych czy kalekich tylko o młodych sprawnych. Ludzie starzy mają swoją dumę i honor i dopóki mogą to idą pieszo.

2019-06-28 ~ stary rolof ( gość forum ) zgłoś naruszenie
pomyślałem i nie piszę o sytuacjach gdzie ktoś jeździ na wózku czy chodzi o kulach, miałem na myśli raczej widok, gdzie dwoje rześkich 30-40 latków bez żadnych widocznych problemów zdrowotnych podjeżdżało pod sam grób
Z resztą jak ktoś ma problem z poruszaniem to można taką osobę podwieźć pod grób, a następnie samochód odstawić na parking, nie trzeba parkować przy grobach.

2019-06-28 ~ Ryba ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A nie pomyślałeś stary rolofie, że są ludzie, którzy mają problem z chodzeniem a chcą odwiedzić grób bliskiej osoby? Oczywiście jestem przeciwna podjeżdżaniu pod sam grób ludziom zdrowym a jadą tylko z lenistwa, ale są wyjątki.

2019-06-28 ~ stary rolof ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak wjeżdżał i parkował tam na parkingu pod kościołem to jeszcze rozumiem, ale były takie orły co pod sam grób podjeżdżali samochodem.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin