Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-06-02 ~ ula ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
4 0

waly nie koszone !


Kiedy zostana skoszone? Bo kleszcze skacza !! atakuja wszystkich !!
ilość ostatnich komentarzy: 4.
2019-06-04 ~ P@weł ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Droga ~doa, zasada jest taka, że każdy zarządca dba o swój teren. Wały owszem są w granicach miasta, ale miasto nie jest ich zarządcą. Dotyczy to również dróg.
To tak jak ogródek działkowy znajduje się w granicach miasta ale poletko pod marchewkę uprawia już konkretny działkowicz, bo to "jego" działeczka... Wyobraź sobie, że służby miejskie przychodzą na Twoją posesję zamiatać lub pielęgnować kwiatki na balkonie przy Chrobrego, które bez wątpienia jest w obrębie miasta! Czasem warto się dwa razy zastanowić, zanim powieli się powtarzane jak mantrę bzdury... ;)

A kolejna sprawa, to czy w trawie po kolana jest mniej kleszczy niż w trawie po pas...?

PS. nie jestem z bbsu, pksu, zmsu i innych "...su" Jestem niewierzącym, bezpartyjnym obiektywnym obywatelem (Rolf nazywa takich lewakami), który lubi komentować bzdurne wpisy wykazując ich autorom poziom absurdu jakim nas częstują. Jestem wrogiem pieniactwa i awanturnictwa oraz obwiniania wszystkich za to, że świeci słońce, pada deszcz czy śnieg, rośnie trawa i psy szczekają...

2019-06-03 ~ doa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jeszcze nie widziałam żeby ludzie, którzy koszą trawy w mieście byli ubrani w krótkie szorty i japonki.Panowie są zawsze odpowiednio ubrani, więc drogi Panie Pawle nic złego im się nie stanie, w przeciwieństwie do mojego psa, który po spacerze w tak wysokich trawach każdorazowo przynosi ze sobą do domu 5-10 kleszczy.A tak swoją drogą,to za koszenie traw w granicach miasta powinien odpowiadać nasz urząd,a nie wody polskie, czy inni zarządcy dróg przebiegających przez miasto.Powinno być przekazanie środków pieniężnych dla miasta na zabezpieczenie wykonania tych zadań,bo nikt lepiej nie zadba o estetykę i czystość w mieście jak gospodarz tego miasta. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam.

2019-06-03 ~ do P@wła z bbsu ( gość forum ) zgłoś naruszenie
trzeba było kosić jak trawa była po kolana, a nie jak teraz jest po pas

2019-06-03 ~ P@weł ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A co mają powiedzieć ci, którzy będą wały kosić, ich kleszcze nie będą atakować...? Teraz już rozumiesz...?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin