Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-05-17 ~ mieszkanaka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 1

Gdzie nasza Policja jest ?


Czy u nas jest POLICJA i STRAŻ MIEJSKA ?? ?? Czy nie mozna co jakiś czas Sprawdzić drogę z ul. Kilinskiego do Jaczkowic to co dzieje sie na tej drodze To P A R A N O J A jak jezdzą kierowcy a z jaką szybkoscią od godz 15 tej do 18 tej, a tam przecież jeżdża Ludzie na rowerach ,chyba mozna cos ZROBIC ?? ??
ilość ostatnich komentarzy: 8.
2019-06-04 ~ OŁAWIANKA !!!!!!!!!! ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Bylam w niedziele na miasteczku bylo duzo dzieci z rodzicami SUPER ~ !! !! ! ,,,, Ale jedna rzecz mnie Zaskoczyla młodzi meżczyzni i dziewczyna siedzac na ławce trzymali butelki w rekach POPIJALI ALKOCHOL a Tam przeciez dzieci byly !! !! !! a w takim miejscu powinni od czasu do czasu przechadzać sie słuzby porzadkowe !! !! ,,, ALE PO CO KIEDY WIDZE JAK SŁUZBY PORZADKOWE PO PARKU PRZEJEŻDZAJA sie S A M O CH O D E M a moze tak na ROWERACH ,,WSTYD WSTYD kiedys mozna bylo spodkac sluzby porzatkowe Jak Spacerowali na Pieszo po Naszym Miescie a szkoda szkoda ze tak dalej to nie jest !! [pytanie]

2019-06-02 ~ czarny51 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oławska policja i straż miejska to tak naprawdę FIKCJA albo ich nie ma wcale albo pojawiają się na łapanki jak nie wyrobią z mandatamii TAKA JEST OCENA OŁAWSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA BO TAK JEST I NIE MA CO UKRYWAĆ kierowcy po swojemu rowerzyści i piesi po swojemu i z tego WYNIKA ŻE TE SŁUŻBY TEŻ PO SWOJEMU NADAJĄ SIĘ TYLKO DO ŁAPANEK I TO NAJCZĘŚCIEJ W BZDURNYCH SYTUACJACH ŻENADA co na to WŁADZE MIASTA CZY TEŻ TRZYMAJĄ RAZEM Z NIMI CZY WEZMĄ SIĘ ZA TO

2019-05-20 ~ do mieszkanki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A gdzie jest napisane, że ta droga należy wyłącznie dla działkowców ? Jestem jak najbardziej za Policją w tym miejscu ale po to, aby sprawdzali trzeźwość rowerzystów wyjeżdżających z ogródków " działkowych"/ rekreacyjnych. Co drugi nawalony jak szpak jedzie 200 - 300 metrów po asfalcie, żeby potem schować się w zaroślach parku.

2019-05-20 ~ P@weł ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jest u nas Policja i Straż Miejska:

Komenda Powiatowa Policji w Oławie
55-200 Oława
ul. Kopernika 1
telefon: 71-381-72-14

Straż Miejska w Oławie
ul. Rynek 1
55-200 Oława

Warto zapamiętać, żeby nie zadawać głupich pytań...

2019-05-19 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~ mieszkanaka przejedź się tam kiedyś samochodem. Zobaczysz, jak zachowują się rowerzyści. Jest ścieżka rowerowa? Jest. Ale po co z niej korzystać, skoro można jechać drogą. Po co sygnalizować zamiar skrętu? Przecież rowerzysta od trzydziestu lat tu działkę ma i wszyscy wiedzą, że on tu skręca. Droga jest wąska, bez pasów i poruszanie się po niej wymaga poszanowania od WSZYSTKICH użytkowników ruchu, a nie tylko wymagania, by kierowcy zwracali uwagę na rowerzystów. Bo ci, to nie są święte krowy.

2019-05-19 ~ Sąsiad ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pjany kierowca. Z ulicy rybackiej w Oławie. Przy ulicy rybackiej na samym początku mieszka osoba która co weekend jest zalana w trupa notoryczne imprez,kłótnie z żoną groźby sasiadom zwracajacym uwage. itd Spotykałem ta osobę pjana nie pierwszy raz z resztą w sklepie ,bierze wódkę A później widzę jak wysiada z auta . Bmw 1 . Niebieskie. Lub rusza to auto z pod parkingu bloku po libacji lub po kłótni z małżonką. Dzisiaj przyjechał autem około godziny 21.

2019-05-18 ~ rowerzystka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jeżdżę tamtędy rowerem ale i samochodem ,nie narzekajmy na kierowców bo sami rowerzyści też jezdżą środkiem drogi
Zdarzają się piraci co mało rowerzystę nie zepchną w pole

2019-05-18 ~ Doa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oj tam oj tam. Straż miejska robiła dzisiaj rano objazd galerii. Wjechali na Południową, po czym zaraz skręcili w Poranną, dojechali na koniec asfaltu, wjechali ponownie na Południową i odjechali w stronę miasta. Nawet im się nie chciało osiedla objechać.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin