Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-04-12 ~ Adrianna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
3 5

Nasze dzieci czy są bezpieczne ?


Strajki w szkołach atmosfera zagrożenia i niepewności jak to wpływa na psychikę naszych dzieci? na psychikę matek i ojców?
ilość ostatnich komentarzy: 18.
2019-04-23 ~ do ktośki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ktośka przecież na ciebie chłop robi wykonując ciężką pracę fizyczną. Siedzisz na 500 + i masz najwięcej do powiedzenia, gdybyś musiała puszczać dzieci do szkoły to byś trochę inaczej śpiewała.

2019-04-22 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
szkoła prywatna jest zawsze tańsza od państwowej nasyconej administracją to fakt oczywisty ! tak samo służba zdrowia prywatna zawsze tańsza bo walczą o pacjenta !! za pacjentem idzie gotówka :)

2019-04-21 ~ Ktośka do miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie podoba Ci się strajk nauczycieli to zapisz dziecko do prywatnej szkoły a jak Cię nie stać to zmień pracę!

2019-04-21 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
niestety rob ... jak się zastanowisz zauważysz u siebie wpływ namolnej propagandy antykatolickiej ... kościół katolicki jest częścią nierozłączną --- integralną istotą polskości jest wiara katolicka --- owszem sam kler często szkodził narodowi ale bez kościoła katolickiego nie ma Polski --- bo co nas łączyć będzie jeśli nie będzie świąt tradycji katolickiej ?? ?? ?? ... uważasz ,że połączy nas kotlet schabowy --- skoki Adama Małysza ... ??
Inna sprawa szkoły katolickie ... najwyższy poziom nauczania na każdym poziomie ... dyskusja nie ma sensu bo nawet licea katolickie dla dziewcząt to poziom nauczania ... wiedza praktyczna wyniesiona nieporównywalny do żadnej innej o podobnym profilu

2019-04-20 ~ popcorn ( gość forum ) zgłoś naruszenie
rob, jako zapewne osoba wyksztalcona moglbys mi logicznie wyjasnic w jaki sposob kosciolowi zalezy na niedouczonym spolecenstwie? jakis ranking szkol w tym katolickich? wyniki nauczania tych czesci kraju gdzie praktyka religijna jest powszechna z tymi gdzie istnieje w mniejszej skali? jakie masz dowody na to, ze katolicy sa mniej inteligentni od ateistow?

moglbys?

2019-04-20 ~ rob ( gość forum ) zgłoś naruszenie
miro masz racje ale kościołowi (rządowi) zależy na tym aby naród był wiecznie poddany i niedouczony bo wiedza kształtuje indywidualizm i pewność siebie a to cechy niepożądane w wyznaniowym państwie. Osobie wykształconej, mającej swoje zdanie i plan na życie najczęściej nie da się byle czego wcisnąć bez udzielenia logicznych wyjaśnień...

2019-04-20 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
zdaje się ,że każdy z nas był u stomatologa .... ok idziemy prywatnie płacimy bo to nasze zęby ...a przecież można nie leczyć wyrywać .... potem tania proteza i można żyć ... ale nie - my inwestujemy bo chcemy wyglądać ... to samo szkolnictwo powinno być prywatne i tylko takie w tedy nasze dzieci będą miały szansę naprawdę duże szanse na świecie gdziekolwiek nie wyjadą będą ceinonymi dobrze wykształconymi fachowcami . bo większość wyjścia nie ma muszą wyjechać z Polski aby coś osiągnąć -- w Polsce jeśli nie jesteś z układu na nic nie licz ... syn prawnika... notariusza zostaje prawnikiem notariuszem ... syn urzędnika urzędnikiem ... to wiemy wszyscy .

2019-04-19 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Człowiek pracuje, a nauczyciele w domu siedzą.
Taki strajk domowy to i ja mogę prowadzić.
Rozumiem, że burmistrz zaoszczędzi na funduszu płac nauczycieli.
Jaką inwestycję za te oszczędności Burmistrz zrobi?
Może gdzieś nowy chodnik?
2019-04-18 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
nauczycielstwo ,,,a czego oni tam uczą ?? strajkować chcą dzieciaki nauczyć ? nieróbstwa ? nie chce pracować jako nauczyciel droga wolna do fabryki zapraszamy na produkcję :) co nie ? za ciężki ?? nie ma wakacji latem 2 miesięcznych ... nie ma ferii zimowych ? oj biedactwa ... nic nie umiem więc strajk -- zawsze można zmienić pracę ... no chyba ,że jest się nauczycielem z powołania ale tym nie w głowie strajki oni uczą dalej i to dobrze uczą ... ,,, :)

2019-04-17 ~ ula ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dzieci mają się dobrze, wreszcie mogą cały dzień grać na komputerze, gorsze dla ich psychiki było chodzenie do szkoły: pilnowanie czy babcia lub mama dobrze niesie ich plecak, nie zapomniała spakować potrzebnych rzeczy. A stres po rozstaniu z ulubionym telefonem - bo pani na lekcji zabrania. Zdecydowanie teraz jest lepiej.

2019-04-14 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
tak oni pilnują ale prawie wszyscy znajdują się w nowo wyremontowanej komfortowej komendzie .... a pedofile obu płci czają się na ulicach ... na nieświadome zagrożenia gender eksperymenty

2019-04-14 ~ Policja czuwa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Bezpieczne dzieci sa na pewno, policja oławska czuwa.Jest nowy komisariat, patrole , komendant pilnujący porządku. O co chodzi?

2019-04-14 ~ miro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
(...) w organizacjach genrarowych już idą po wasze dzieci ... nauczyciele nawet jak widzą tych zboczeńców to nie zareagują bo to gender idzie europejskie wartości ...


2019-04-13 ~ KOD Oława ( gość forum ) zgłoś naruszenie
cały ten PIS tylko stresuje dzieci .... jak można było pozwolić na wypacanie 500 plus ?? siedziały sobie dzieci w domach na wakacjach co źle było ? ale nie ten PIS dał 500 plus i zachciało się nad morze na wakacje bo kasa jest ... teraz nauczyciele muszą strajkować a wszystko to przez PIS .

2019-04-12 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~ ktośka2 bardzo mocno mijasz się z prawdą. Znałem człowieka, który był synem nauczycielki uczącej w tej samej szkole. I zawsze twardo i zdecydowanie twierdził, że przepisowo powinien istnieć zakaz uczęszczania dziecka do szkoły, w której uczy jego rodzic. Bo taki dzieciak ma bardzo ciężkie życie. Doskonale wiedział, o czym mówi.

2019-04-12 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie masz pojęcia o czym mówisz. Nauczycielskie dziecko zawsze ma dodatkową presję. Jak mu nauka nie idzie to jest wytykane palcami ono i jego uczący rodzic. Jak jest dobry i ma dobre oceny to słyszy zarzut, że to dzięki mamie lub tacie. Jeśli dodatkowo uczy go jego rodzic to tragedia totalna. Rodzic jest wobec niego surowszy by nie dać innym pretekstu do zarzutu o nepotyzm.

2019-04-12 ~ ktośka2 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dzieci nauczycieli to akurat zawsze dobrze się miały. Zawsze były lepiej w szkole traktowane od innych, powiem ulgowo.

2019-04-12 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kolejna prowokacja i próba zorganizowania nagonki na nauczycieli. Może ja odpowiem. A jak ten strajk wpływa na psychikę dzieci nauczycielskich? Ich rodzice idą do szkoły, one muszą szukać opieki u innych a ich rodzice którzy i tak mało przynosili do domu wypłaty teraz każdego dnia tracą swoją dniówkę i nie wiadomo jak długo jeszcze to potrwa! Jak czują się nauczyciele, którzy muszą codziennie szukać opieki dla swoich dzieci a potem iść do szkoły i siedzieć tam wiedząc, że każdy dzień strajku pomniejsza ich i tak już śmieszną wypłatę. Jaki wpływ na psychikę dzieci nauczycielskich ma ciągła pogarda części społeczeństwa wobec ich rodziców!?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin