Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-03-12 ~ Beti ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
0 2

Podstawówka szukam


Witam serdecznie, od Maja będę nową mieszkanką Oławy.We wrześniu moje dziecko musi zacząć szkołę podstawową. Bardzo proszę o opinie na temat szkół.
ilość ostatnich komentarzy: 9.
2019-03-18 ~ mama plus ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Powtarzam raz jeszcze, że od Września 2019 ma być mega ciśnienie na rejonizację, nie będzie tak, że moje dziecko idzie tam gdzie bliżej lub lepiej.
Przykład pierwszy z brzegu - dzieci z nowego osiedla ( koło Mc Donalds ) nie będą chodziły do ósemki tylko na Lwowską koło skarbówki .

2019-03-15 ~ Matka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kiedyś starsi nauczyciele byli najlepsi. Teraz to strach im dzieci powierzać. Uważają, że rodzice są roszczeniowi, a jednocześnie ich postawa wobec dzieci daje dużo do życzenia. Uważają się za najmądrzejszych, czasem mam wrażenie , że wg niektórych dziecko to nie człowiek. Na szczęście nie wszyscy.

2019-03-14 ~ olawianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ha,ha,w Olawie nie ma szkoly o wysokim poziomie,bo nauczyciele niedouczeni !Nawet jesli maja wyzsze wyksztalcenie to nie wystarcza ,zeby dobrze i umiejetnie uczyc .

2019-03-13 ~ popcorn ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do Beti ( tym razem ).
W dobrych radach dotyczacych edukacji wypadaloby tak ulozyc zdanie aby choc kurczowo trzymalo sie skladni.
Prosba do osob/osoby ktore podpisuja sie "do... " o wybranie jednego, unikatowego niku, to pomoze uczytelnic to forum.

Watek o szkole byl niedawno, podstawowa rada to na ile mozna zadbac o dobrego nauczyciela i kontakt dzieci-rodzice-nauczyciel.


2019-03-13 ~ Do Beti ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Olawa to nie Wroclaw ,wszystkie podstawowki sa na tym samym poziomie .Tylko kwestia wygody,nie poziomu.Zreszta nie ma znaczenia do jakiej szkoly chodzi dziecko,zalezy od jego umiejetnosci i sam poziom podosi!

2019-03-12 ~ do DOA ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tak, tak to się ma do rejonizacji, że to by ostatni rok wolnej amerykanki, od września 2019 sztywne ramy.

2019-03-12 ~ Doa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Taka rejonizacja,że dzieci moich sąsiadów chodzą do sp nr4, sp nr1, sp nr 2. Wszyscy mieszkamy na jednej ulicy. I jak to się ma do rejonizacji?

2019-03-12 ~ do DOA ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Może napiszesz, że po pierwsze jest REJONIZACJA i dziecko nie może chodzić tam gdzie mama i tato by chcieli.

2019-03-12 ~ Doa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oprócz opinii na temat nauczania weź też pod uwagę odległość szkoły od Twojego miejsca zamieszkania, tak żeby dziecko mogło samo wracać do domu i nie miało zbyt daleko. W każdej szkole znajdą się plusy i minusy. Moje akurat chodzi do ósemki na osiedlu Sobieskiego.Ja jestem zadowolona. Może na pierwszy rzut oka szkoła wydaje się molochem, ale moje dziecko świetnie się tam odnalazło.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin