Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-02-15 ~ MarekL ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 2

OH KINO Oława - Jak wam się podoba?


W ostatnich dniach odwiedziłem nasze kino na Nowym Otoku w równie nowej galerii. Osobiście muszę przyznać, że jakością nie odstaję od multipleksów z Wrocławia. Rozbudowana oferta barowa i świetna jakość projekcji, nie wspominając o wygodnych fotelach, o których Odra może pomarzyć. Byliście już? Jakie są wasze odczucia? Czy nasze stare kino ma rację bytu w obecnym czasie?
ilość ostatnich komentarzy: 6.
2019-02-17 ~ kinomanka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie każdy lubi multipleksy oraz ich ofertę barową. Wiadomym jest, że jednosalowe kino nie może równać się repertuarem z multipleksem. Prosta zasada mnożenia, tak więc autor postu nie zabłysnął. Dla wielu osób kino Odra ma sens, sporo się tam dzieje i mam nadzieję, że wiele osób to docenia. Na całym świecie istnieją takie kina, a jesli ktoś się orientuje w biznesie kinowym, wie że na kinie można zarobić, dotyczy to nawet małych kin. Cieszcie się swoim multipleksem, a innym pozwólcie korzystać z miejscowego małego kina, mnie komercyjnego, a również dbającego o klienta.

2019-02-16 ~ do kkinnomann ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Cieszymy się twoim szczęściem .

2019-02-16 ~ kkinnoman ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ja tam idę na miasteczko ruchu drogowego na tyleniej ścianie ośrodka kultury całą dobę ogromny ekran nadaje obrazki filmiki i mam darmo i powietrze jakie czyste
jest trochę daleko za płotem ten ekran ale z ławeczki lornetka i jest darmo kino

2019-02-15 ~ prywatka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
OH KINO jest inwestycja nastawiona na zysk i dba o swojego klienta od samego poczatku dzialalnosci w Olawie. Wlasciciel i pracownicy dobrze wiedza, ze jak nie bedzie zadowolonych widzow, to nie bedzie ich w ogole i OH KINO pojdzie z torbami. KINO ODRA to inwestycja miasta i jest taka jak tworzacy ja miejscy urzednicy. Zysk z dzialalnosi i zadowolenie klenta jest dla nich niewazny. Mozna doplacac, bo miastu przeciez z definicji nic sie nie oplaca, choc inni na podobnej dzialnosci zarabiaja pieniadze. Przeciez nie tak dawno KINO ODRA bylo gruntowinie remontowane i mozna bylo tam zrobic widownie z prawdzoiwego zdarzenia. Nie zrobiono tego oddajac do uzytku nie wiadomo co - bo to ani kino, ani sala koncertowa. Prywatnemu wlascicielowi zalezaloby na wygodnych i dobrze rozlokowanych fotelach, na odpowiednim wygluszeniu scian i dobrych glosnikach. Nie pozwolilby sobie na wielki, ale bezużyteczny hol. Miasto zrobilo to co zrobilo, a kino prowadzi tak, jak prowadzi. Nie wiadomo czym kieruje sie osoba odpowiedzialna za repertuar, bo z OH KINO konkurowac nie moze w kategorii premier i nowosci, a do kameralnego kina z ambitnymi i niszowymi filmami mu bardzo daleko.

2019-02-15 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Poza tym ODRA jest tańsza, więc na pewno znajdzie swoich klientów, ma również szerszą ofertę kulturalną.
Fakt faktem, że siedzenia są do kitu, ciężko tam wysiedzieć 2 godziny.

2019-02-15 ~ ktos ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ma rację bytu, bo nie każdy ma czym dojechać do Oh kino, a drałować całe miasto z Chrobrego nie każdemu się chce by dotrzeć do Otoku. W ogóle chore jest, że wszystkie sklepy tam poprzenosili. W mieście nawet nie ma sklepu z butami.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin