Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-02-03 ~ Szczepan ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 0

Chodnik Oława - Stanowice


Witam.
Budowa chodnika w stronę Stanowic jest inwestycją trafioną w dziesiątkę , jeszcze nie zakończono budowy ,nie działają latarnie a już mnóstwo ludzi z niego korzysta .Bezpieczeństwo rowerzystów i pieszych to najważniejszy aspekt .Cieszę się że w tej niedoinwestowanej okolicy coś drgnęło i ma się ku lepszemu . Podziękowania dla Decydenta tej inwestycji. :)
ilość ostatnich komentarzy: 7.
2019-02-08 ~ Szczepan ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Witam .
Niestety- nie jestem urzędnikiem a jedynie mieszkańcem Stanowic . Moim zdaniem chodnik robiony jest zgodnie z technologicznymi wymaganiami takich inwestycji a że pływa ,czyli przebiega zgodnie z kształtem terenu zupełnie mi nie przeszkadza .Ważne że jest .

2019-02-07 ~ Neonardo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ścieżka będzie tylko do strefy.

2019-02-05 ~ Silny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tą ścieżka będzie tylko do strefy w stanowicach czy dalej do Marcinkowic ??

2019-02-04 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~ mieszkaniec, przejedź się wzdłuż tego chodnika, najlepiej jako pasażer i przypatrz się, jak on wygląda. Że robią, to dobrze, ale jeśli jest to popelina, to źle, bo to jednak za publiczne, czyli nasze pieniądze. Porównaj sobie ze ścieżką za Odrą.

2019-02-04 ~ mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
maruderzy jak zwykle -,- robi zle, nie robia tez zle typowy polaczek

2019-02-03 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A widziałeś ten chodnik? Bo wydawało mi się, że jak już się buduję taki trakt, to teren powinien być wyrównany, zagęszczony, utwardzony by chodnik nie "pływał". A ten jak fale Dunaju. Idzie tak, jak akurat prowadził teren. Wygląda, że ktoś po prostu położył kostkę na ziemi bez żadnego przygotowania podłoża. Mam nadzieję, że za dwa lata nie rozjedzie się we wszystkie możliwe strony, bo nie wytrzymał ruchów gleby. Sam pomysł jego wykonania jest jak najbardziej słuszny. Ale porównując go do ścieżki pieszo - rowerowej za Odrą, to wypada marnie.

2019-02-03 ~ aaa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
no proszę .... szczyt hipokryzji urzędnicy samio sobie dziękują :)
no pochwalcie się czymś jeszvcze --- a może dowiem się o ile wzrosło zadłużenie miasta ... i o ile podniosły sie pensie urzędników .... ile premii sobie wypłaciliście ?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin