Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2019-01-08 ~ BBK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
8 0

Ośrodek kultury - marnotrastwo olbrzymich środków


Całą dobę świeci wielki bilbord ekran kolorowy ustawiony w kierunku miasteczka ruchu drogowego --- komu to świeci? za małe aby coś zobaczyć jakieś obrazki się tam zmieniają... ustawiony w kierunku gdzie teren jest ogrodzony... kto za to odpowiada... ? przecież płacimy za to wszyscy.

ilość ostatnich komentarzy: 10.
2019-01-17 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
kto kiedykolwiek słyszał o tym aby dostać etat ciepłą posadę w ośrodku ... w ratuszu ...? oj naiwni naiwni jesteście ... robota to na was czego na kasie ... na produkcji ... --- dla tego mózgi z ratusza wymyśliły całonocne oświetlenie parku ... najwyższą cenę wody w Polsce ma miasto Oława za to monopolista ZWIK zatrudnia stado kolesi ... osrodek kultury zafundował ekran za kilkaset tysięcy świecący na zapleczu całą dobę... wiadomo ...za 2 lata zostanie po nim tyle co po amfiteatrze ... no ale w papierach wszystko będzie ok

2019-01-13 ~ Arni ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A jak ma okularki i słaby wzrok ... byłem dziś tak ekran coś wyświetla ... komu ? po co ten ekran ? kto za niego zapłacił ? ile kosztował ?

2019-01-11 ~ aaa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
temat ośrodek kultury ... to przechowalnia ciepłych etatów ... zero działania czegokolwiek ... zero myślenia mózg (...)... po co myśleć ? nie moje pieniądze wydaje ważne aby była ciepła posada i premia ... (...) mieszkańcy Oławy zapłacą --- znaczy podatki zapłacą frajerzy :)

2019-01-11 ~ Olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
a straż miejska miała zabezpieczone w budżecie środki na "służbowe podróże zagraniczne", ciekawe co to za podróże

2019-01-10 ~ Ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Faktycznie przydałby się porządny budynek dla szkoły muzycznej. wstyd się uczyć w takiej ruderze i bez porządnej auli !! !! Już pomijam, że przydałaby sie w naszym mieście szkoła muzyczna II stopnia !! !

2019-01-09 ~ BBK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Szkoła to szkoła inaczej finansowana natomiast ośroek to cieplutkie posady ... imprezy jakie niby budzące zainteresowanie ?
Problem jest innego typu oni się przyzwyczaili do marnotrastwa normal na dachu mogą wielki ekran i puszczać tam filmy dla ptaków przez całą dobę ... w papierach im się wszystko zgadza :) nie biorą jednak pod uwagę miezkańców Oławy nam się w portfelach nie zgadza :) wszelkiego rodzaju etaty opłacane są z podatków ... podatki płacą kawiarnie ... bary ... i dla czego nie ma w Oławie niczego w rynku ? bo podatki za prowadzenie działalności są na tyle wysokie ,ze się nie opłaca ...

2019-01-09 ~ giegra ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dwa budynki i jeszcze wydział promocji w ratuszu.

2019-01-09 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Z tym ośrodkiem kultury to jest jakieś nieporozumienie. Dwa budynki,tylko po co w takim małym miescie. Jeden z budynków powinien być przeznaczony na Państwową Szkołę Muzyczną, bo to aż wstyd żeby dzieci uczyły się w takiej ruderze, która nie posiada nawet porządnej auli 25

2019-01-09 ~ P@weł ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To tak jak z finansowaniem kościoła i lekcji religii w szkołach z kasy państwowej... Po co to potrzebne? Łatwo się wydaje publiczne pieniądze.

2019-01-08 ~ sobieski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To tak jak z oświetlonym parkiem miejskim. Po co to potrzebne? Uciekły wiewiórki, sowy i inne ptactwo dzikie. Łatwo się wydaje publiczne pieniądze.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin