Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-12-23 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 3

sredeczne gratulacje dla kolegi Marka został dziadkiem


Piękna nowina znany oławski użytkownik aparatu fotograficznego.komputera .i innych sprzętów typu dron latający został dziadkiem jego chyba najstarsza córka urodziła Markowi pięknego zdrowego wnuka --gratulujemy Ci Marku.
ilość ostatnich komentarzy: 15.
2019-01-24 ~ Mati ( gość forum ) zgłoś naruszenie
marzejkomedia gdzie go można spotkać bo szukałem i polikwidował stare strony tylko widzę ,że się z policjantami i na tle policjantów lubiał fotografować ... oni za miast go od razu sprawdzić to naiwniacy go uwiarygadniają to rodzaj cwaniaczka czy raczej celebryty ? a to już dziadek czyli ma wnuki ... no i z nastolatkami w konkubinacie .... nie ogarniam co one w nim widzą ?

2019-01-23 ~ Artek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Targi ślubne Wrocław patrrze a tu marzejkomedia i łapie nieświadomych ... on się nigdy nie zmieni głupi uśmiech obcisłe ciuchy ... w około błysk monitorów obiektywów ,,, ceny wali jak poważna firma .... patrze w internet a ten działa w Brzegu z jakąś dziewczynką pewnie następna w konkubinacie :)
no leci grubo miasto Oława dało mu za darmo mieszkanie a ten w Brzegu działalność ciśnie jeszcze pewnie dziewczynka tam podatki odprowadza ... Pociszkasz Pan Panie Friszman grubo... wiemy ,ze spoty marzejkomedia Panu robi ale na litość wyborcy to nie idioci ... mieszkania nie oddaje się za darmo alomenciarzowi

2019-01-06 ~ Marecki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
no to podaj namiary na siebie mam kolesi z branży w jakiej robi marzejkomedia też jak on nie płącą podatku też jak marzejkomedia nie mają nic na siebie też jak marzejkomedia nie płacą alimentów ...oni sobie z tobą jakoś po radzą po swojemu jak to ujołeś..; ty też zadziałasz po swojemu :) oczywiście mówiąc o branży mam na myśli strzyzene frajerów każdą metodą nie koniecznie mającą coś wspólnego z fotografią ... ważne aby kase wyrwać od frajera ! to co zainteresowany nadal radzeniem sobie ?
bo zamiast napiętnować cwaniaka jakiego Oława dawno nia miała to walisz tekst sobie radzi :)

2019-01-05 ~ ddd ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Popieram kogoś boli że Sobie radzi po swojemu Jego sprawa jak żyje mi to osobiście wisi i powiewa .

2019-01-05 ~ iga ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Z tego co wiem to marzejkomedia jest osobą mocno publiczną mieszka w domu nowo wybudowanym z moich podatków nie płaci alimentów to z moich podatków opłacane są alimenty dla dzieci marzejkokomedii ,,, bezdomny to on był na papierze po to aby Frischmian miał podkładkę dla czego za darmo daje bezrobotnemu alimenciarzowi mieszkanie wybudowane z naszych podatków dla dzieci ,,, bo co niby ten dziadek marzejkomedia taki rozwojowy ?
tutaj jest odpowiedź dla czego to właśnie zawsze bezrobotny marzejkomedia kręci spoty wyborcze Friszmanowi

dla czego nie jest w stanie nakręcić spotu ktoś kto działa legalnie płaci ZUS opłaca podatki ... i na mieszkanie musiał zapracować swoją uczciwą pracą ---
bo marzejkomedia właśnie w zamian za darmowe mieszkanie jakie my Ołaiwnie wybudowaliśmy ...

przecież to z naszych pieniędzy Friszman wypłaca sobioe pensje ... nagrody ... :) pośrednio opłaca darnowe pranie mózgu bo co go kosztowało oddanie mieszkania alimenciarzowi jaki nie miał nigdy żadnej działalności zarejestrowanej na siebie ... no mistrzostwo ... ja ma płacić ale i nie pisać o tych malwersacjach

2019-01-04 ~ do Artka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ogólnie to wbijam w ten temat ale zastanawia mnie jak bardzo trzeba być upośledzonym ( z całym szacunkiem dla tych którym przytrafił się taki los ) aby o kimś pisać na forum publicznym ? Co to komu dało ? Lżej na potylicy ?

2019-01-04 ~ Artek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
a gdzie tu pomówienia ? jest alimenciarzem ? -- jest ... :) recydywistą wręcz ...
jest klientem wszelkiego rodzaju instytucji zapomogowych ? był bezdomnym ?
no był bezdomnym zadłużonym alimenciarzem dla tego dostał za darmo mieszkanie od Burmistrza nowe mieszkanko z placem zabaw dla dzieci :) ... kto w tym roku robił spot wyborczy Friszmanowi ? no bezrobotny marzejkomedia !
co kiedykolwiek było na niego on jest januszem- te jego faktury jakie podpisuje nigdy nie są na niego zawsze na nastolatkę ..obietnica kariery i dziewczynka robi dosłownie wszystko na szczęscie nie każda ale tą ,która zrobi marzejkomedia zawsze wyłowi :)
wystawia się na targach ślubnych jako kto ? :) no komedia łapie frajerów uwiarygadnia się
a to ,ze ktoś mu gratuluje następnego wnuka ... no przepraszam należy mu się w końcu jest osobą więcei niż publiczną --czy coś się nie zgadza ? mieszkania od Friszmana nie dostał ? alimenciarzem nie jest ? bezdomnym ne był ? cokolwiek jest na niego przecież komornik zaraz by to zajoł :)

2019-01-03 ~ do aaaiiiaaa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Za pomawianie już jeden płaci w innym temacie. Dowiedz się czy się opłacało.

2019-01-03 ~ aaaiiiaaa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
o marzejkomedia następne wezwanie czyli skarbówka ? czy alimenty ? /// w każdym razie na pewno coś związane z kasą ... no jeszcze dochodzą jego zainteresowania wiadomo jakie no ale teraz nikt tylko ksiądz może być oskarżany o pedofilię - oj kolorowy to człowiek

2018-12-29 ~ smutny wąs ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A wezwania z komendy już doszły ?

2018-12-27 ~ Ryba ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A kto to jest ten Marek? Pytam z ciekawości i poważnie

2018-12-26 ~ Marek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
marzejkomedia jest dla mnie mistrzem ... no książki o nim można pisać ..zawsze z nastolatkami zawsze ubrany jak małolat... zawsze mi imponował a tu zaczyna się wysyp jedna z jego córek powiła mu wnuka :)
gratulacje dla tandemu marzejkomedia :) jak Pan to robi od tylu lat bezrobotny i taki prestiż wśród urzędnik€w oławskiego ratusza stwaiam Pana za wzór wszystim malkontentom .
tylko z cenami za wesela Pan przegina ... skoro jest się znanym można przeginać -znanym tylko z czego ? :)
pozdrownienia imiennik Pana Marka

2018-12-25 ~ kasa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Absolutnie Marek nie jest osobą anonimową ...jego wyczyny kinowe ...nie tylko to taki nasz oławski TULIPAN ... Znany i szanowany przez Burmistrza :) nie bez wzajemności z resztą ...

2018-12-25 ~ prywata ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ojej, z tej okazji pragnę również pozdrowić córkę mojej kuzynki z podkarpacia.

2018-12-24 ~ ddd ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Gratulacje , a Marek ma więcej dzieci ?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin