Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-12-09 ~ Radek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
5 3

Dokąd na Sywestra w Oławie?


Ktoś, coś? Bez disco-polo?
ilość ostatnich komentarzy: 22.
2018-12-21 ~ ktoska ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jakis czas temu bylam u znajomych na urodzinach w Sobieskim,i bardzo sie rozczarowalam,jedzeniem ,atmosfera nigdy wiecej !! !! Jak w takim starym smutnym miejscu.

2018-12-21 ~ Do Manka pomylka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Sory ta sliska wedlina to w Tropiku nie w Sobieskim tu kiepskie niesmaczne jedzenie!Prawda musi byc !

2018-12-21 ~ olawianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A w Tropiku sam ukraincy ceraty na stolach , stare jedzenie obrzydlistwo !!

2018-12-21 ~ Do Manka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Maniek a skad ty wiesz ,ze nie chodzilismy do tych pseudo lepszych lokali !! !A niby skad wiem ,ze w Sobieskim jedzenie niedobre,niesmaczne a wedlina az sliska !Idz zobacz a potem nas krytykuj !! !! !! !!

2018-12-21 ~ Maniek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie ma lepszych lokali bo nie ma zapotrzebowania, wszystko się pozamykało, jedynie pizzerie funkcjonują tak samo jak fast foody. Winni jesteście Wy bo nie korzystacie z lepszych lokali tylko chodzicie po badziewnych fast foodach.
Wszyscy się cieszą, że KFC powstanie, a to następne szybkie żarcie.
Nie ma to jak jedzenie rękami bez sztućców frytek w McDonaldzie i innych panierowanych cudów.

2018-12-18 ~ OŁAWIAK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
DO KTOŚKI ! Właśnie a u nas takiego lokalu nie ma ! Tymczasem powstała kolejna pizzeria , która to już w okolicy ?, nie wiem . Przy ul. B. Chrobrego w miejscu dawnej drugiej AVANTI . Cóż znowu kluchy, makarony i pizza

2018-12-16 ~ ktoska ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To juz nawet nie chodzi o dyskoteke,ale taki fajny przytulny lokal,gdze mozna pojsc z chlopakiem ,dzeiwczna z kolezankami !! Nie ma gdzie!Tropik,ceraty i swinskie jedzenie !! Sobieski ,jak u babci na urodzinach WIOCHA !I jedzenie lipa,a poza tym tam umierali nasze babcie ,dziadkowie stary szpital !Kurde nawet jakis fajny deser,dobra kawe ma gdzie wypic !! !

2018-12-15 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Gdzie tu można pójść z dziewczyną , z żoną ,z koleżanką na kebab, pizzę , ale nie na sylwestra bo nie ma gdzie w OŁAWIE

2018-12-14 ~ Do wszystkich ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ta Olawa to naprawda jaks wiocha !! Po co ja sie tu przeprowdzilem!Smrod ,brud i na dodatek nie ma gdzie wyjsc,znow trzeba jechac do Wrocka!

2018-12-14 ~ Adam ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Najfajniej w Sylwestra balowałem w Probusie parę lat temu. Bez obciachu, zawodowi wodzireje, muza na poziomie, dobra kuchnia i alko. Ale już nie urządzają. Pewnie się w budżecie nie składa = za mało chętnych do płacenia za jakość. "Taka gmina".

2018-12-13 ~ Do Marzenki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
HA,HA Marzenka dobra jestes,tylko to o czym piszesz to dla 5 latkow

2018-12-13 ~ Marzenka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Młodzież powinna korzystać z Orlików, dróg rowerowych, zajęć dydaktycznych, kina, a nie szlajać się po jakichś bajzlach.

2018-12-12 ~ Leon ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W Oławie? Zapomnij! Bierzesz trochę siana u Bociana i walisz do Gołębia w Karpaczu albo w Wiśle. Tam dopiero się zabawisz!

2018-12-12 ~ do fakt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ci 20 - 25 to za żeniaczkę a nie po baletach.

2018-12-12 ~ fakt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jednak był ten SPEED , to władzom , nie pasowało a zwłaszcza jednemu,któremu już podziękowali wyborcy! Organizował na Młyńskiej dyskoteki i nie tylko a za rogiem młodzież stała jarała trawkę , szlugi i piła alkohol ! To było dobre ! Brak lokalu z prawdziwego zdarzenia a po SPEEDIE , był inny lokal który tez zamknięto, bo Policja miała za dużo roboty. Niestety zawsze w śród takich lokali znajdzie się diler tanich prochów i jest więcej roboty! Nie wszyscy tacy są , cóż widać lans włodarzy znowu się zaczyna a młodzież cóż wystaje po klatkach , popija w parkach przed blokami ,w piwnicach z nudów! Bo gdzie tu się można zabawiću nas lipa! Ja nie mówię o chłystkach po 13, 15 lat ale tych nieco starszych 20, 25 lat!

2018-12-12 ~ Do fakt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jeżeli Speed to był fajny lokal to Ty w takim nigdy nie byłeś. Jeszcze te małolaty w białych rękawiczkach które nasłuchały się co wyprawiało jej rodzeństwo 3 lata wcześniej i udawały kumate. Na balety zawsze się jeździło do Wrocławia i do Brzegu, w Oławie te balety przypominały szkolne dyskoteki.

2018-12-12 ~ Do Fakta /u ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rzeczywiście teraz ta biedna młodzież to nie ma gdzie się podziać. Tylko klatki i zaułki. Za moich czasów to człowiek nie wiedział gdzie iść. Był Tropi, Pedek, Perła, a latem Jelcz

2018-12-12 ~ Fakt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A gdzie w tej zagranej mieścinie można pójść w koło same lumpexy i banki ani jednego porządnego lokalu dla młodzieży był kiedyś Sped na 3 maja teraz to tylko same pizzerie a porządnego lokalu brak od lat.

2018-12-11 ~ olawianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mieszkamy na wiosce ,to tez takie klimaty !! Wtzm roku domowka,na szlwestra bylam w Sobieskim i przyszlimy do domu glodni !1Dziekuje wiecej nie skorzystam,a tropik to juz wogole porazka !!

2018-12-11 ~ OŁAWIAK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
No niestety za bardzo to u nas nie ma gdzie , jak komentarze poniżej ! Prawdopodobnie w tym roku wyjątkowo BIAŁA SALA! Przecież Polakom żyje się lepiej , jak twierdzi PIS ! Trochę kredytów na nowy rok!, ech poszalało by się ale za bardzo nie ma gdzie! Faktycznie SOBIESKI i Oławian pojechali w tym roku ,może jakaś domówka spontaniczna delikatnie a poza tym TROPIC?. ha komuna i Ukraina nie dla mnie te ceraty! , na stołach! Trudno przeżyję taki tam sylwester dobrej zmiany!

2018-12-11 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tylko na rynek :) ;) :D

2018-12-11 ~ autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ha, ha w O lawie nie ma szans na dobrego sylwestra !! Tropik obrusy z ceraty i sami ukraincy !! ,Sobieski ,jedzenie ! odgrzewane ,ceny z kosmosu taka wiocha ,czuc stary szpital!Olawiak ,tez kiepsko ,no moze wystroj ,ale jedzenie tez nie najlepsze !! Msasz wybor !?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin