Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-12-02 ~ OŁAWIAK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
6 0

Pogotowie ratunkowe!


Mam takie zapytanie? Może ktoś się bardziej orientuje w temacie. Z końcem bieżącego roku kończy się umowa dla pogotowia ratunkowego. Na innych różnych stronach można wyszukać iż od 2019 roku pogotowie ratunkowe będzie przyjeżdżało z WROCŁAWIA do wezwanej osoby do chorego i wypadku w Oławie, gdyż prawdopodobnie nie podpisze z nimi dyrekcja umowy. Przecież to jest jakaś paranoja, a może się mylę, bo to jest nielogiczne. Szpital ma OIOM, lądowisko SOR ITD. Czy po nowym roku będziemy musieli czekać na przyjazd karetki ale z WROCŁAWIA , bo w Oławie nie będzie dla nich miejsca? PARANOJA I SKANDAL! Proszę tylko o sprawdzone informacje w temacie bo zaczyna być nie ciekawie jeżeli to jest prawda! I tak już dzwoniąc na pogotowie odbiera WROCŁAW od dawna i teraz miałbym czekać na przyjazd karetki od nowego roku z WROCŁAWIA ?
ilość ostatnich komentarzy: 13.
2018-12-25 ~ popcorn ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ten nasz basen za kilkadziesiat milionow ma wszystko. pogotowie tez.

2018-12-25 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tu chyba lezy pies pogrzebany
vvv.radiowroclaw.pl/articles/view/83423/Szpital-w-Olawie-pod-sciana-Oddzial-Intensywnej-Terapii-przynosi-gigantyczne-straty
Po prostu nasze kochane państwo, rządzone przez jedynie słuszną siłę przewodnią nie chce płacić za wykonane przez szpital usługi medyczne.

2018-12-12 ~ hmm ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A kto powiedział, że szpital musi wynajmować lokal pogotowiu? Równie dobrze gdyby im zależało to poszukali by innego lokum na terenie Oławy, poza tym szpital już nie raz zbierał cięgi za błędy i fatalną obsługę pogotowia, które niestety przez wielu kojarzone jest jako jednostka szpitalna z uwagi właśnie na stacjonowanie w lokalach szpitala.

Szukanie winnego na siłę.

2018-12-10 ~ Karetka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zapytajmy wujka dobrą radę czyli....ROLFA wszechwiedzącego !! ! On prawdę zna i pewnie swoje zdanie też.

2018-12-09 ~ autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tak stac go,ale na pieprzenie glupot biedak jeden,tylko potrafi wpieprzac sie tam gdzie go nie chca !!

2018-12-08 ~ do agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak cię stać prywatnie na leczenie , to po co się wypowiadasz?

2018-12-08 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
prywatna służba zdrowia istnieje są dostępni całą dobę ... wszystkie zabiegi dostępne nie ma kolejki ... w czym problem ?

2018-12-07 ~ olawianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W Olawie jest wszystko mozliwa !! To wiocha z ktorej trzeba uciekac,w szpitalu i tak cie przyjma z wielka laska,jesli juz przyjma!1Na SOR pracuje pielegniarka ,ktora wypedza ludzi mowiac ,zeby poszli sobie do przychodni,wiesniara niech na swojej wiosce tak mowi bo tam mieszka !! Czy bedzie pogotowie czy nie co za roznica i tak nikt nam nie udzieli profesjonalnej pomocy!

2018-12-05 ~ nie do wiary ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ciekawe rzeczy się dzieją w naszym mieście .
Ciekawe ile w tym jest prawdy?
Jeśli tak będzie , jak piszecie , to ,,dżentelmen'' będzie w opałach.

2018-12-04 ~ Skandal ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Należy złożyć pismo z podpisami mieszkańców z zapytaniem w tej sprawie do przewodniczącego rady powiatu i rady miasta wówczas starosta i burmistrz musi odpowiedzieć mieszkańcom.

2018-12-04 ~ mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć na forum. Coś musi być na rzeczy bo nikt z powiatu ani UM nie chce tego komentować , nie daj boże aby doszło do takiej sytuacji aby pogotowia nie było w naszym mieście bo tego woskowego dyrektora wywieziemy na taczkach ze szpitala!

2018-12-04 ~ oławiak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zapewne długo taka sytuacja nie potrwa i szybko podpiszą tylko, że z prywatnym przewoźnikiem. Co do takiego rozwiązania to jestem kategorycznie na nie. Nie więcej jak pół roku temu pod jedną z oławskich Biedronek podjechała " prywatna karetka", kierowca poszedł na zakupy a pomocnik ubrany w strój ratownika, wyciągnął piwo oparł się o auto i pił ( rejestracja nie Oławska ale blisko ) Każdy ma prawo, daj Bożę że był już po pracy ale tak mu nie przystoi jak policjantowi, strażakowi czy lekarzowi ( oczywiście w ubiorze służbowym). Ludzie patrzyli na to z niedowierzaniem i politowaniem, ratownik nie raczył się tym przejąć i grał hejnał na puszce do końca. Dodam, że chłopina nie był chyba z pierwszej łapanki bo był prawie cały w tatuażach i to nie takich z salonów Tatoo. Daj Boże zdrowie.

2018-12-03 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To co z tym pogotowiem w 2019?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin