Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-11-12 ~ ART ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?

Marsz Niepodległosci 2018


Temat gorący ,,, ilu z was mieszkańców Oławy i okolic było na Marszu w Warszawie lub Wrocławiu - wrażenia ?
ilość ostatnich komentarzy: 5.
2018-11-13 ~ zen ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ostatni raz nie byłem na Marszu Niepodległości !! !!
Błąd ,że nie pojechałęm szczerze żałuję

2018-11-13 ~ Darek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Byłem w Warszawie. Było pięknie. Największe ciary przy śpiewaniu hymnu wspólnie. Obok mnie szli dziadek, jego syn i dwoje wnucząt. Ogólnie mnóstwo NORMALNYCH ludzi, w tym rodziny, a także obcokrajowcy, w tym ciemnoskórzy. Jacyś Hindusi byli pod ogromnym wrażeniem tego, jak cała masa ludzi śpiewa jednocześnie hymn, odpala race itd. Kręcili to na GoPro, a po zakończeniu hymnu.... ukłonili się w pas i zaczęli klaskać ludziom. Fajne, niesamowite przeżycie. Wrażenia zupełnie odwrotne do tych, które można odnieść oglądając różnego rodzaju transmisje z tefałenu. Jeśli chodzi o ekscesy, których tak usilnie starali się doszukać dziennikarze, to ja nie widziałem, ale wierzę że były. Przy 250 tys. ludzi (moim zdaniem szacunek zaniżony) nie sposób takowych uniknąć. To nie są procenty... Ilość tych dymiących ludzi to promile względem całości. Wrażenia mam bardzo pozytywne i pojadę na pewno kolejny raz

2018-11-13 ~ popcorn ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Polecam wykorzystać Marsz do samodzielnej oceny naszego i tym bardziej zagranicznego "dziennikarstwa".
Prosta sprawa odpalić yt z filmikami gdzie 250 tys. osób pod Biało-Czerwoną flagą świętuje Niepodległość.

Co do ekscesów, znalazłem b. dobry komentarz:
"Zdziwiłbym się, gdyby społeczność kretynów w Polsce nie wydelegowałaby na tak wielką imprezę swoich reprezentantów. Trudno, co robić. Demokracja, konsTYtucJa."
S. Żerko

Niestety. Te media którym z względów polityczno-ideologicznych nie po drodze z Marszem pokazały jakbyśmy przynajmniej wzięli przykład z "Francuzów" którzy w tegorocznym Dniu Bastylii spalili ok. 850 aut

2018-11-13 ~ aaa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
petardy powinny być zakazane prawem ... Włosi działają w ramach prawa legalnie więc w czym problem ? Jakoś nie przeszkadzali kibice rosyjscy paradujący z flagami armi czerwonej ... a przecież oni sovieci wymordowali wiecej ludzi jak Niemcy ... i propagowanie ideologii sovieckiej są prawnie zakazane w Polsce .
Tak że nie powtarzaj za PIS owcami i TVN informacji Włochach .
Maszerowali mieli do tego prawo nie propagowali faszyzmu symbolami ...

2018-11-13 ~ Marsz ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobrze, że zaznaczyłeś " było " a nie sugerowało się tym co w TVN -ie. Byłem w Warszawie. Pięknie, dumnie. O ile uwielbiam race czy to na stadionie, czy na takim Marszu ( oczywiście wykorzystane prawidłowo, bez rzucania bez względu na to kto prowokował) to petardy są mocno zbyteczne. Masa dziadków, małych dzieci a tu wybuchy petard. Kolejny minus to ekipa z Włoch oraz mini kontrmanifestacja która celowo prowokowała zza pleców policjantów. Poleciało w nich kilka rzeczy w telewizji pokazywali, że to atak na policję. Za cholery nie upilnujesz 250 tyś ludzi.
Podsumowując;
Race - tak
Petardy - nie
Kontrmanifestacje w czasie marszu - nie
Skrajne ekipy jak ta włoska - nie

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin