Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-11-12 ~ bado ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 4

Osiedle Probusa Apatron - mieszkańcy


Poszukuję osób, które kupiły mieszkanie w Osiedlu Probusa w budynku Apatron. Jest założona grupa na facebooku o nazwie Osiedle Probusa - mieszkańcy w celu ułatwienia kontaktu.
ilość ostatnich komentarzy: 9.
2018-11-12 ~ doradca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
W sumie to można wejść na grupę Pana bado i doradzić im aby zaopatrzyli się w konkretne żaluzje, odległości między blokami są tak " mało intymne ", że z sąsiadem z sąsiedniego bloku będą sobie mogli zbijać piątki przez okna :)

2018-11-12 ~ oławiak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Widocznie się skupia skoro nie zakłada drętwego tematu. Dobrze ci powiedział, żebyś nie robił syfu bo nikogo nie obchodzi gdzie będziesz mieszkał i kogo będziesz miał za sąsiada. Pozdrawiam Twój grajdół.

2018-11-12 ~ bado ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia to niech zamilknie a nie się kompromituje.
Tak samo jak ktoś mieszka na Zacisznej to niech się skupi na swoim grajdole a nie wyładowuje swoje frustracje w losowych tematach.

2018-11-12 ~ do autora ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To, że Ty pracujesz jako cieć i dziś nie masz wolnego nie uprawnia Cię do pisania czy ktoś stracił pracę czy nie. Miłej 12 godzinnej służby za 2.50 /h.

2018-11-12 ~ zastanów się po co taki temat ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Póki co tacy jak ja dają pracę takim jak ty więc z tą robotą to cię poniosło "kolego". Jeżeli nie widzisz, że na forum robi się syf bo każdy Ziutek zakłada temat tylko dlatego aby pochwalić się tym, że na facebooku założył grupę dla 30 osób to już twój problem. Czekam na temat Stacha z Rynku który będzie szukał Józka ze Strzelnej.

2018-11-12 ~ autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Burak z zacisznej stracil robote i nie ma co robic !1Wszystko i wszystkich krytykuje!

2018-11-12 ~ zastanów się po co taki temat ( gość forum ) zgłoś naruszenie
wummbat tylko taka marna łajza jak ty sprowadza wszystko do polityki, nawet w temacie w którym nie ma o niej mowy. Załóż temat, że masz zaparcia czerwona ruro i rób syf z tego forum.

2018-11-12 ~ wummbat ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To jak mieszkasz na Zacisznej, to po co się tu wypowiadasz czereśniaku? Jest normalny temat, bez politycznej nagonki, to się zawsze znajdzie jakiś głupek z BBSu czy PO, który się wzburza, że nie może sączyć swojego politycznego jadu.

2018-11-12 ~ zastanów się po co taki temat ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Po cholerę takie tematy ? Za kilka miesięcy wszyscy będziecie się znać i spotykać na zebraniach zarządu. Zaśmiecanie forum dziadostwem i tyle ! Ci z serdecznej założyli temat bo nie mają dojazdu , ci z Probusa chcą się integrować przez internet - ogólnie cuda na kiju. Nudzi ci się to zrób ulotki i rozwieszaj na klatkach schodowych , podpisz, że jesteś tak podniecony, że już się nie możesz doczekać by zwiększyć liczbę znajomych na fb. Admin wywal to dziadostwo.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin