Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-10-27 ~ autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?

Wojt ten sam i co dalej!!!!??


Wojt ten sam i (...) w gminie tez zostal. tam nic nie mozna zalatwic,bo nie ma wojta ,o co chodzi !! !Jest jedna odpowiedz obecnej osoby ,ktora go zastepuje,ze nie !!
ilość ostatnich komentarzy: 7.
2018-10-31 ~ Jasne ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wójt odpowiada za organizację i przeprowadzenie wyborów. Dla niepełnosprawnych powinien być na terenie gminy lokal lub lokale dostosowane do ich potrzeb ( podjazdy, windy itp. ) Gmina ma zapewnic dowóz osób niepełnosprawnych na wybory , które wyraziły wolę głosowania.
Gmina Oława w żadnych wyborach nie zajmowała się niepełnosprawnymi. Byli oni zdani na pomoc rodziny czy znajomych , którzy sami transportują ich do lokalu wyborczego. . Szanowne komisje wyborcze w myśl zapisów w Kodeksie Wyborczym są zobowiązane pomóc w głosowaniu niepełnosprawnym w lokalu i umożliwić im oddanie głosu ale nie mogą za nich skreślać kandydatów ani wskazywać na kogo głosować.

2018-10-30 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
„Sołtysie pierdziołek”. Rzeczywiście „pierdziołek” z ciebie. SMSM udzieliło poparcia Michałowi Rado, bo był jedyną alternatywą dla kandydatury wielokrotnego przestępcy Jana K. z Gaci, a głosować trzeba, bo bojkot wyborów byłby walkowerem na rzecz Jana K. z Gaci.

To, że ktoś kiedyś może był członkiem PO, nie dyskwalifikuje go jako kandydata na wójta, jeśli nie brał udziału w przekrętach, korupcji i w sabotażu przeciwko rządowi, ani nie wysługiwał się obcej agenturze. Wielu młodych ludzi wstąpiło do PO w dobrej wierze, ulegając załganej propagandzie różnych tefałszenów, onetów czy GW-na, ale jak poznali prawdę, wystąpili z tej Przestępczej Organizacji i tyle.

Oczywiście nikt nie przyjeżdżał do mnie do Niemiec, żeby konsultować ze mną poparcie dla kandydatów w wyborach. Konsultacje prowadził zarząd SMSM w Stanowicach. Ja jestem jedynie pełnomocnikiem, ale też członkiem SMSM i też wziąłem udział w tych konsultacjach, bo często bywam w Polsce i w Oławie.

Każdy głos oddany na Brezdenia był głosem oddanym na PiS i PiS wygrało, a o to właśnie chodziło. Kto tego nie rozumie, no cóż, temu można tylko współczuć. Brezdenia można w każdej chwili wymienić na kogoś uczciwego, ale większość PiS w Radzie Powiatu pozostanie i o to biega.

2018-10-30 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rolf: " Dochodziło nawet do grzecznościowego wynoszenia spisu wyborczego i kart wyborczych przez członków komisji wyborczych do samochodów"

Pnie Rolf rozumiem, że zgłosił Pan protest wyborczy, albo powiadomił organa ścigania w tej sprawie. Moim zdaniem widząc coś takiego miał Pan wręcz obowiązek to zgłosić.

2018-10-30 ~ rolfik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rolf chcesz wszystkim powiedzieć, że wszyscy przyjechali do ciebie do Niemiec i konsultowaliście czy ciśniesz kit? Chłopie ty żeś totalnie odpłynął. Najpierw jedziesz po Brezdeniu potem mówisz, żeby głosować na listę z Brezdeniem (i dało to taki efekt, że wszedł Brezdeń), w gminie polecasz głosować na faceta, który jeszcze pół roku temu był w PO (albo dalej jest). Szkodzisz prawdziwemu PiSowi, ale czego się spodziewać po zakamuflowanej opcji niemieckiej.

2018-10-30 ~ sołtys pierdziołek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Panie Rolf popiera pan kandydata na wójta rodem z dawnego Peło, coś się pan zagalopował?

2018-10-29 ~ Rolf Michałowski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jakiś dowcipniś próbuje się podszywać pode mnie i podpisuje się „rolfik”. Ale ma rację. Lokalny PiS, czyli klika Brezdenia działająca pod płaszczykiem PiS, nie wystawiła żadnego kandydata na wójta gminy Oława, choć już dawno było wiadomo, że Kownacki, o przepraszam, Jan. K z Gaci, nie będzie mógł objąć urzędu wójta, nawet jak wygra te wybory.

Swoją drogą, jakim zafajdanym bydlakiem trzeba być, żeby mając prokuratorskie zarzuty korupcyjne i sądowy zakaz pełnienia funkcji wójta, nie mówiąc już o warunkowym zwolnieniu z aresztu za kaucją, kandydować w wyborach!?

Wygląda jednak na to, że zostało to uzgodnione pomiędzy Janem K. z Gaci i Brezdeniem z Godzikowic, bo Brezdeń chce obsadzić fotek wójta gminy Oława kimś ze swojej kliki, kto nie miałby szans na wygranie wyborów, ale za protekcją może zostać komisarzem. Jednak bardzo niewiele brakowało, żeby kalkulacje Brezdenia wzięły w łeb, bo Rado przegrał z Janem K. z Gaci, tylko połową procenta.

Mimo to, kalkulacje te mogą się nie udać, bo SMSM ujawniło te machloje Premierowi RP, który będzie ostatecznie powoływał komisarza i Wojewodzie Dolnośląskiemu, który będzie proponował kandydata na komisarza. Zobaczcie na stronie internetowej „stanowice-marcinkowice.npage.de” pod zakładką „Wybory samorządowe 2018”.

Kto głosował na tego skorumpowanego buraka, że dostał aż tyle głosów? Poza całą jego buraczana sitwą wraz z rodzinami i znajomkami, do lokali wyborczych byli zwożeni masowo ludzie bardzo starzy, albo bardzo chorzy, na wózkach inwalidzkich, albo w piżamach, poowijani w koce, którzy często nawet nie byli w stanie wysiąść z samochodów, które ich przywoziły, a karty do głosowania wypełniali ich opiekunowie. Dochodziło nawet do grzecznościowego wynoszenia spisu wyborczego i kart wyborczych przez członków komisji wyborczych do samochodów, gdzie się okazywało, że z tymi osobami nie ma w ogóle kontaktu i że one w ogóle nie wiedzą, co się dzieje i gdzie są. Tak Jan K. z Gaci wygrywa wybory i to nie po raz pierwszy. Kto chce dowiedzieć się więcej, temu polecam lekturę zakładki „Kto rządzi gminą Oława” na stronie internetowej „stanowice-marcinkowice.npage.de”.

SMSM poparło w wyborach Michała Rado, bo był jedyną alternatywą dla Jana K. z Gaci. Jednak na komisarza SMSM zaproponowało Mariusza Łuczkiewica, który kandydował na burmistrza Oławy. Dlaczego? Po wyczerpującej temat dyskusji Mieszkańcy zrzeszeni w SMSM, przy udziale sympatyków SMSM zaproszonych do udziału w tej dyskusji, doszli do wniosku, że kwalifikacje i doświadczenie Łuczkiewicza bardziej predysponują na go na komisarza, niż Rado.

Tak, czy owak dojdzie do przedterminowych wyborów na wójta gminy Oława i wtedy Rado będzie mógł się wykazać. W każdym razie, ten, kto wygra te przedterminowe wybory, przyjdzie na już dobrze pozamiatane podwórko.

SMSM dopilnuje, żeby komisarz zaczął swoje urzędowanie od przeprowadzenia solidnego audytu, a także od wyciągnięcia konsekwencji z wszystkich dotychczasowych afer i protokołów kontroli NIK. Oj, posypią się głowy niektórych znienawidzonych przez Mieszkańców urzędasów, oj, posypią się. I z pewnością okaże się, że połowa etatów w Urzędzie Gminy jest zbędna.

2018-10-29 ~ rolfik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
zarząd komisaryczny, pis nie wystawił kandydata na wójta, a i tak będzie rządził w gminie

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin