Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-10-09 ~ kluska ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?

Nieczynne sauny Termy Jakuba


Jak to jest ze z rana sauny sa nieczynne?, czy rano ludzie korzystajacy z basenu mają mniejsze potrzeby ?, Uwazam ze ze Termy Jakuba winny sa zapewnic ten sam poziom usług przez cały dzien
Jak uważacie ??
ilość ostatnich komentarzy: 15.
2018-10-20 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Drogi Marku
na kasie w biedronce większość dziewczyn ma wyższe wyksztacenie .. na kasie w Orlenie to samo ... dzisiaj urzędnik to synonim nieroba nieudacznika mającego koneksje bo sam przyznasz zostać urzędnikiem nie mając mamusi urzędniczki cioci urzędniczki jest misją niemożliwą do wykonania :)

i to wy ciągli roszczeniowcy korzystajacy z pracy robotnika -- tak często z wykształceniem znacznie wyższym od waszego jesteście jak karaluchy pasożyty nieroby ---
basenów im się zachciewa :)


2018-10-20 ~ Marek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Widać Aniu jesteś robotnikiem i masz kompleks na tym punkcie. Nie bronił ci nikt uczyć się i być wspomnianym urzędnikiem czy kimś innym na naprawdę dobrym stanowisku. Winnych swego lenistwa i nieudolności szukasz w koło.

2018-10-19 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
bujasz w obłokach połowa stawia się do pracy i nie jest rozliczana z godzin pracy
idą w miasto !! Tyle że Ci z Brzegu .. jadą na basen do Oławy ... a z Oławy na Wrocław ..lub Brzeg .. wszelkiej maści inspektorzy ... jak takiego rozliczysz i z czego ?
i właśnie ci mają nasr.....ane i wymagają ,,, reszta przywiązani do kompa .. załatwiający interesanta bo jestich również armia to przez internet zakupy sprawy prywatne obłątwiają internetowo ... ---robotnik musi w tym czasie pracować i tylko pracować

robotnik z produkcji nie ma szans na basen ,,, względy finansowe.... wyeksploatowany pracą itd ...

2018-10-16 ~ do Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Przecież napisał, że chce korzystać z sauny rano. Jaki urzędnik ma na to czas, jak siedzi w pracy od 7:00 lub 8:00. Widać, że to ktoś z produkcji. Chodzi na drugą zmianę i wtedy nie może wieczorem pójść na saunę.

2018-10-16 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Anka zjedz snickersa! Koniecznie!

2018-10-16 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
co ma poziom z resztą jak do was nie dociera sens...z logiką nie macie wiele wspólnego to niby jakim językiem mam opisać sytuację , w której chopdzi o kasę a ,że banda nierobów w administracji siedzi za monitorem ...bez mózgu klepią w klawisze byle pozostać na stołkach przykrywacie waszą nieudolność a w końcu zawsze liczysię ekonomia bo skończą się pożyczki na utrzymanie milionów nierobów na stołkach

przecież tylko wy lewicowe nieroby bronicie basenów wy z waszej niby bezpartyjnej bbs...

z innej strony gdybyśmy mieli dokumenty z wpisanym zawodem wykonywanym obecnie nagle okaże się ,że z basenu w 90 % korzystają nieroby z budrzetówki ... a pracownik z produkcji jest tak zaje,,,, zapier... niem. na tych nierobów ,że nie ma sił po robocie nawet pomyśleć o basenie

dla tego tylko bezmózgie hamisko z administracji czy innej synekury jest w stanie dopominać się o saunę

2018-10-16 ~ ktoś z Oławy ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Widzicie ten kontrast? Odpowiedź Mietka konkretna i na poziomie, a Ani to dno, znowu obrzuca błotem innych, bo tylko to potrafi. Nic sensownego dziewczyna nie ma do napisania, tylko pluje jadem.

2018-10-16 ~ Mietek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Trudno aby dla jednego klienta otwierać sauny.
Tam musi być obsługa, piece elektryczne dużej mocy ciągną mnóstwo prądu.
Jakiś rachunek ekonomiczny musi być.
Skoro rano jest bardzo mało klientów, to sauny powinny być nieczynne. Trzeba dopasować się do ekonomiki bo inaczej podatnicy będą ponosić niepotrzebne spore koszty funkcjonowania Term Jakuba a i tak co roku Burmistrz dokłada sporo pieniędzy, nawet nie chcę myśleć ile.

2018-10-16 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
cwaniaczek i to do kwadratu bezczelne hamisko ! tysięcy dzieciaków z Oławy nie stać na bilet na basen a ten wymaga ja też wymyśliłam ... Bermudy i też placę 20 zł za bilet :) i wymagam :)

cały ten socjalizm złodziejski związany z inwestycjami do ,których dopłacają wszyscy pod przymusem rodzi właśnie tego typu patologie ,że on wymaga bo płaci ... wybuduj sobie basen i rób na nim co chcesz... ! albo idź na basen do ,którego inni nie będą musieli dopłacać abyś du...ę mógł moczyć i wymagaj bo jak nie przyjdziesz to właściciel basenu traci --- a tak rachunek jest prosty nie przychodź więcej na basen bo do każdej wizyty reszta mieszkańców podatników musi dopłacać a nie może korzystać bo ich nie stać !

2018-10-12 ~ do Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie widzę w nim cwaniactwa, ale w tobie prostactwo tak. Wyzywasz kogoś tylko dlatego, że chce pójść rano do sauny? Za darmo tam nie chce iść, zapłaci. Więc w czym masz problem. Ludzie w różnych godzinach pracują i oferta basenu powinna być dopasowana do różnych klientów.

2018-10-10 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
dokłanie w temacie płaci koladziesiąt tysięcy mieszkańców a wymaga kilku ... cwaniaczek

2018-10-10 ~ autoliviak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pracując w Autolivie na 2 zmianę często chodziłem z rana na saunę, teraz nie mogę. Chcemy wystasować pismo w tej sprawie, myślę że ludzie z innych zakładów pracujących na zmiany też się ze mną zgodzą.
A to że bilet niepokrywa kosztów to nie moja sprawa. Basen jest dla wszystkich !! !! Każdy oławianin dotuje go ze swoich podatków

2018-10-10 ~ Ania ( gość forum ) zgłoś naruszenie
chcieć do możesz w majtkach swoich .... bilet nie pokrywa realnych kosztów utrzymania basenu idąc na basen żerujesz na dopłatach do niego ... idź na prywatny i wymagaj ... to obiekt do ,którego dopłacają wszyscy a nieliczne cwaniaczki tylko wymagają ... nie podoba się to zmień basen

2018-10-10 ~ tok ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tak samo ma się sprawa z pozamykanymi torami pływackimi po południu. Idziesz na basen a tam połowa torów zamknięta bo trwa jakiś hokej podwodny , aerobik albo nauka pływania. W takim przypadku bilety też powinny być tańsze. Idąc na basen chcę korzystać z całego basenu !!

2018-10-10 ~ Mietek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rano zapewne bardzo mało osób chodzi na sauny.
Z reguły saunuje się wieczorami i wtedy jest spore obłożenie, ostatnio zabrakło miejsca w saunach.
Myślę że to dobry pomysł na obniżenie kosztów Term Jakuba, które zapewne nie są małe.
Przez oszczędności miasto będzie mniej dotowało Termy Jakuba.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin