Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-10-04 play play aktywność:wiarygodność edytuj swój post
Dobry temat?
2 3

Paweł Kukiz w Oławie


W imieniu organizatorów, przekazuję Państwu zaproszenie

"Szanowni Państwo,
Oławska Zjednoczona Prawica 2018 zaprasza serdecznie na spotkanie z Pawłem Kukizem, które odbędzie się już w ten piątek, tj. 5 października 2018 r. o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej Browaru Probus przy ul. Młyńskiej 16."

Forum Obywatelskie - Paweł Kukiz w Oławie
ilość ostatnich komentarzy: 13.
2018-10-09 ~ kornel ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Edyta nie ośmieszaj się bardziej...

2018-10-09 ~ walenty ( gość forum ) zgłoś naruszenie
//Jak przekonują członkowie zespołu „zakaz publikacji dla Artysty oznacza artystyczną śmierć„. Na koniec zadali swoim fanom zagadkę „Który z polskich muzyków powiedział kiedyś cyt. Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato”. Jak można się domyślić, chodzi właśnie o Pawła Kukiza...


2018-10-08 ~ do oławianki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jasne , tylko PIS ! , nie rozśmieszaj mnie kobieto! Absolutnie mam odmienne zdanie. Tej frakcji pisowskiej nie można dać żadnej władzy, absolutnie! Co do Nowej Prawicy , to się zastanawiam , ale absolutnie nie dla PIS!-Hej Oławianko!=czas się ocknąć!

2018-10-08 ~ do Oławianki ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Przecież PiS rządzi w powiecie od 2014 roku albo i dłużej. Lokalni działacze PiS nie sprawdzili się, dlatego ja zagłosuję na ludiz skupionych wokół pana Gawlasa, uczciwi i kompetentni ludzie.

2018-10-08 ~ Oławianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Szanowni Oławianie, Oława misi wybrać ,albo starą władzę,stare układy,nepotyzm, kolesiostwo i zaścianek Europy,albo dobrą zmianę ,która gwarantuje rozwój gospodarczy, kulturowy Oławy i wprowadzi nasze miasto w do grona elitarnych Miast Europy .TYLKO PIS TO WAM ZAGWARANTUJE a nie żaden BBS wraz z PO bo oni od 2012 roku dla Oławy nic nie zrobili.

2018-10-08 ~ XZAUT ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Z Pawła Kukiza ani żaden polityk ,ani żaden grajek,a jego zgraja z Kukiz 15 to było cymbalistów wielu ani żaden nie nie chciał zagrać przy JANKIELU

2018-10-07 ~ jaco ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Walenty a ty pewnie to jeden z tej listy sbków i pzprowców co ją Kukiz opublikował, albo fan i poplecznik jakiegoś pzprowca nieudacznika co się uchował w PiS albo PO.
Nie pozdrawiam

2018-10-07 ~ do walentego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
kozak w necie, (...) w świecie
Trzeba było przyjść i zapytać jak jesteś taki odważny.

2018-10-07 ~ do walentego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Na stronie IPN jest informacja dotycząca oświadczenia lustracyjnego Pawła Kukiza. Cytat ze strony.

"W dniu 9 marca 2015 r. Sąd Okręgowy we Wrocławiu III Wydział Karny wydał orzeczenie (sygn. akt III K 38/15) stwierdzające, że Paweł Kukiz złożył w dniu 4 października 2014 r. zgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, w którym stwierdził, że nie współpracował z organami bezpieczeństwa państwa PRL w rozumieniu art. 2 powołanej ustawy lustracyjnej (Dz. U. z 2007 r. Nr 63, poz. 425, Nr 83, poz. 561, Nr 85, poz. 571 i Nr 115, poz. 789) oraz, że nie pracował i nie pełnił służby w tych organach. Orzeczenie jest prawomocne."

To tyle w kwestii twoich pomówień.

2018-10-07 ~ Andrzej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kukiz jest osobą rozpoznawalną, odważną, obytą z szerszą publicznością,ale przecenia swoje zdolności i możliwości.Nie ma wiedzy z dziedziny prawa, polityki zagranicznej i szeregu innych dziedzin , bez jasnego i zwartego programu, bez większego zaplecza eksperckiego nie ma szans na jakiekolwiek sprawowanie władzy . Nie panuje nad swoimi emocjami, bo niestety brak argumentów nadrabia agresją .

2018-10-06 ~ walenty ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Chciałeś , masz : " Ten człowieczek został zwerbowany przez SB już w latach osiemdziesiątych. Został wystawiony w Jarocinie razem z owsikiem do rozpracowywania młodzieży. Dostęp do mediów i klakę miał zawsze, pomimo że nie POtrafi śpiewać. Żeby go wypromować zrobili z niego nawet aktora. Czy wy ludzie jesteście tak naiwni żeby wierzyć że któraś z tej POstsowieckiej plejady wtyk przebiłaby się samodzielnie przez POstsowiecki kordon medialny ? Państwo założone przez agentów NKWD, POsługuje się agenturą." I taki jest Twój IDOL .. Ty mnie o odwagę pytasz ? Ha ha ha .. Mówiłem Pawełkowi to nie raz ..

2018-10-04 play play aktywność:wiarygodność edytuj swój komentarz
walenty, jak wystarczy Ci odwagi przyjdź na spotkanie, i zadaj pytanie Pawłowi Kukizowi. Wystarczy Ci odwagi?

2018-10-04 ~ walenty ( gość forum ) zgłoś naruszenie
I Co , powtórzy nam " jak zostanę politykiem to możecie mi w pysk napluć ?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin