Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-09-25 ~ Oławianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
1 3

Most na Odrze korek


Panie Burmistrzu! Jak Pan pozwala na to, żeby traktować nas, dojeżdżających do pracy jak obywateli nawet nie drugiego a co najmniej czwartego sortu? Dlaczego naszym kosztem, dojeżdżających do pracy poza Oławą, próbuje rozładować się korki w mieście? Dlaczego pozwolił Pan na organizację ruchu, która blokuje wjazd do miasta, każąc czekac na wjazd przez cykl trwający 30-40 minut, przy czym cykl dla aut wjeżdżających trwa max 5 minut? Kto zaakceptował taką organizację ruchu? Rozumiem jest remont dróg, ale proszę o szanowanie mojego czasu, gdyż mam rodzinę, małe dzieci i psa, których muszę nakarmić.
ilość ostatnich komentarzy: 18.
2018-09-27 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ludzie za dożo narzekactwa i nie na tego co należałoby. Już jak coś, to Starosta Oławski, mógł mieć jakiś wpływ na to, żeby drogi były remontowane w innych terminach i nie dwie na raz. Burmistrz nie miał na to żadnego wpływu. Ponadto zachęcam do cierpliwości, trochę jest utrudnienia ale drogi będą zrobione.
Natomiast jeżeli chodzi o obwodnicę Oławy, to też nie Burmistrz jest decydentem, bo to jest zadanie Rządowe. W tym przypadku również Starosta mógłby mieć wpływ, bo jest z tej samej opcji co Rząd ale ale !! ! Starostę mamy takiego jakiego mamy, dlatego czas na zmiany.

2018-09-27 ~ Gość 3 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie chcemy zmienić burmistrza bo jest naprawdę super włodarzem. Przecież każdy widzi że miasto rozwija się, pełno remontów o których inne miasta mogą tylko pomarzyć.Oława ma szczęście, że kieruje nią bardzo inteligentny burmistrz.

2018-09-27 ~ wummbat ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Brzeg dostał pieniądze na dokumentację obwodnicy, Mięknia będzie miała obwodnicę, nawet mosty w środku pola są budowane (Oborniki Śląskie), a o Oławie ani widu ani słychu.

2018-09-27 ~ Oławianin ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Warto przypomnieć, że sukcesy Burmistrza są wynikiem aktywnego zainteresowania swoim losem mieszkańców.

Gdyby nie czynny udział mieszkańców w obronie swoich interesów, Burmistrz nie mógłby się wykazać i zmienić swoich wcześniejszych decyzji BARDZO NIEKORZYSTNYCH
Przykłady:

1) na dzielnicy DZIERŻONIA powstała by oczyszczalnia niebezpiecznych odpadów - sprzeciw mieszkańców tej okolicy pozwolił wykazać się władzy i doprowadzić do zmiany wcześniej wydanych pozwoleń

2) osiedle ZAODRZE - gdyby nie mocny sprzeciw mieszkańców powstałą by stacja telefonii komórkowej

3) podwyżka cen wody (na wniosek ZWiK)

można by tu przytaczać jeszcze mnóstwo podobnych sytuacji.

CZY NA PEWNO CHCEMY NA KOLEJNE LATA TAKIE ZARZĄDZANIE MIASTEM ?? ?? ?? ??

2018-09-27 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie chcę żadnej zmiany, bo obecny burmistrz jest super. Nie zmienia się kogoś kto jest wręcz idealny. Bo niby po co ?? TYLE co obecny burmistrz zrobił dla Oławy nikt nie zrobił i nie zrobi żaden inny. Burmistrz jest inteligentny i ma wielką wiedzę i dzięki temu mamy taki rozwój miasta. To miasto kwitnie i się wspaniale rozwija. Bądźmy uczciwy w ocenie! Inne miasta w okolicy nam zazdroszczą.

2018-09-27 ~ Oławianin ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mamy takiego dobrego gospodarza (BURMISTRZ) że w dalszym ciągu jesteśmy jednym z nielicznych miast które nie posiada obwodnicy.

W nadchodzących WYBORACH warto rozliczyć aktualną władzę z ich nieudolności i wybrać takie osoby, które będą aktywnie działać na rzecz miasta przez całą kadencję A NIE TYLKO TUŻ przed wyborami.


2018-09-27 ~ Obserwator ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Trzeba przyznać że burmistrz bardzo dba o Oławę i jest najlepszy.Szczególnie wrażenie na mnie wywiera wyremontowany ośrodek kultury, remonty szkół, wjazd do nowego Otoku wygląda zachwycająco i jest super !! doświetlone przejść dla pieszych też rewelacja! A ścieżki rowerowe to super sprawa! są wspaniałe i często z nich korzystam. Burmistrz jest najlepszy. Miasto ma super burmistrza !! !! !! !!

2018-09-27 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dziękuję Burmistrzowi za to że jest tak duża ilość remontów bo dzięki temu miasto pięknieje z dnia na dzień. Prosimy o więcej! Super burmistrz ma mój głos!

2018-09-27 ~ oławianin ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pan Burmistrz w bardzo dobrym momencie pokazał jakim jest gospodarzem miasta.

Zbliżają się wybory samorządowe więc możemy rozliczyć nieudolność Burmistrza i pracowników UM.

Podejmijmy rozsądne decyzje i PODZIĘKUJMY takim włodarzom.

CZAS NA ZMIANY !! !

2018-09-27 ~ Mieszkaniec ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Cieszymy się, że są remonty, że miasto coraz piękniejsze dzięki temu. Spójrzcie jak coraz ładniej jest w Oławie. Wspierajmy burmistrza w tym, że dużo remontów bo dzięki nim jest naprawdę bardzo ładnie.Remonty trwają przez chwilę, wkrótce się skończą! Gorzej by było jakby remontów nie było. Kochani wspierajmy burmistrza bo bardzo się stara i dba o miasto. Pozdrawiam

2018-09-27 ~ olga ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jaki gospodarz takie tempo robot !1To nikogo nie obchodzi !! Wazne disco polo,lans itp!

2018-09-27 ~ autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zgadza sie zarzadca jest Wroclaw ,ale Olawa ma burmistrza ,ktory powinien interweniowac w sprawie konkretnych robot na terenie swojego miasta,bo to jest zart,rano 7 godzinie nie ma nikogo ,o 14 tez juz po robocie Halo !! !! !ktos to nadzoruje,czy Olawa to jak zwykle czarna d...,gdzie wszystko jest byle jak !!

2018-09-27 ~ anonim ( gość forum ) zgłoś naruszenie
tak sie sklada ze to droga wojewodzka wiec pretensje miejcie do Zarzadu Drog we Wroclawiu ktory jest wlascicielem i inwestorem na tej drodze :D

2018-09-26 ~ autor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A kto szanuje nas, nasze rodziny! Takie roboty powinne trwac do poznego wieczoru zeby szybciej zrobic te badziewiackie drogi,powini robic dwie brygady na zmane,a tu o 14 ,juz cisza tzlko ruchem kieruja !! Badziewie zawsze bylo i jest w Olawie,najgorsze ,najbrzydsze i najmniej zagospodarowane miasto w calej Polsze!

2018-09-26 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do korka przyczyniają się skutecznie też sami kierowcy. Niestety. Próba przejechania Rybacką przez skrzyżowanie przed mostem jest często niemożliwe, bo jeden inteligentny inaczej z drugim zatrzymają się centralnie na środku skrzyżowania i blokują przejazd, bo przecież ONI czekają na wjazd na most. Wiem, że policjanci strajkują i nie wypisują mandatów, ale jakieś działania w tym miejscu byłyby bardzo wskazane. Lub montaż świateł tak, by sygnalizatory stały przed wjazdem na skrzyżowanie.

2018-09-25 ~ oby się tak nie zadziałało :) ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czasem jak stoję w tym korku i mam przed sobą 3 tiry a na przeciwnym pasie ogromny traktor z 2 pełnymi przyczepami, Tira i kilka osobówek to zastanawiam się ile jeszcze ten most wytrzyma i czy to już czas aby na moście rozpinać pasy i otwierać okna na potrzeby szybkiego wydostania z Odry ( póki co płytko ) :)

2018-09-25 ~ OŁAWIAK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zrobić , żle , nie robić jeszcze gorzej! Fakt, ludzie jeżdżą do pracy objazdem i nie stoją w korkach! Przecież remont nie trwa wiecznie !

2018-09-25 ~ Z19DTH ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zawsze możesz jeździć przez Brzeg lub Siechnice i nie będziesz stać w korkach.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin