Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-09-05 ~ Do wszystkich ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?

Oplata za wywoz smieci!


Ludzie w gminie Olawa juz pobili rekord za oplate, 28zl. za osobe, a w SLEZY w SIECHNICY 18 zl. to jest zwykle zlodziejstwo, taka roznica !! Kto ustala takie ceny !!
ilość ostatnich komentarzy: 8.
2018-09-13 ~ ktoska ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dlaczego wszystkie wiesniaki mieszkaja na Sobieskiego aaaaaaaaaaaa swoj ciagnie do swojego ha,ha

2018-09-06 ~ do " do kelsona " ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czereśniaku , tym wieśniakom w białych skarpetkach z Sobieskiego , takie pazie jak ty podrzucają śmieci wieczorami. Szanuj psiaku ludzi z osiedla bo dzięki nim płacisz połowę mniej za swoje śmieci !
Śmiech mnie ogarnia jak taki frajer jak " do kelsona " deklaruje się na 2 kubełki śmieci tygodniowo a wypełnia je w 3 dni, później do bagażnika i na najbliższe osiedla... Zresztą znając życie jesteś z okolic Rynku a śmieci wystawiasz przed klatkę schodową.

2018-09-06 ~ do kelsona ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ciebie buraku w bialych skarpetach z wioski Sobieskiego nikt sie nie pytal,siedz w tych smierdzacych blokach i sie kis !! !!

2018-09-05 ~ ART ( gość forum ) zgłoś naruszenie
nie jestem fanatycznym zwolennikiem pisu .... ale jeśli ktoś ma coś zmienić to kto ?? nowoczesna ?? sld ?? tylko zagrożenie utraty stanowiska jest jedynym argumentem jaki przemawia do ratusza ... koniec kropka ! jeśli ponownie ich wybierzemy po wyborach będą się z was nabijać ... potraktują jak bandę niedorozwiniętych wieśniaków bo kto inny wybrałby ponownie tych samych ? --ceny za wodę za śmieci ... przecież oni tylko sobie pensje podwyższyli co ich interesuje miasto mieszkańcy oni się muszą dorobić ... po to są przy korycie -- taka jest demokracja nie tylko w PL --- kto inny będzie na nich głosował jeśli nie debilny małomiasteczkowy wieśniak ?

2018-09-05 ~ kelson ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Co wieśniaki ma ratusz do gminy wiejskiej Oława?! Chcecie mieszkać w domach, to płaćcie, nie trzeba było do lasu wozić śmieci. Do maxa, zajrzyj do ustawy i przeczytaj, czym zajmują się Wody Polskie.

2018-09-05 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zgadzam się, tylko zmiana burmistrza zmieni Oławę, przecież tak naprawdę od X lat rządzą Ci sami ludzie.

2018-09-05 ~ max ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Po kolei jakie są Siechnice? a jaka jest gmina? pomyśl a później żądaj. Odnośnie pisowca ART to twoja przenajświętsza partyja powołała spółkę WODY POLSKIE aby wymuszać ceny za wodę i usługi związane z oczyszczaniem w całym kraju, oczywiście jak wszystkie bzdurne pomysły tych niedouczonych buraków powstają po to aby drenować budżety gmin i miast i przerzucać odpowiedzialność oraz obowiązki. Przykład Polskiego producenta pomp do oczyszczalni jest najlepszy - zadanie poszukaj w googlach a później myśl kogo popierasz... bo wszyscy skończymy na kolanach [*]

2018-09-05 ~ ART ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ratusz ustala ceny wywozu ... podobnie na ceny wody ratusz ma wpływ ma mateż wpływ ... na przydział lokali komunalnych (sprawdźcie kto w Oławie dostał bezpłatny lokal ... i co na to prokurator ? --- oj biedniutki on nie widzi ma nadzieję ,że włądza pis nie dotrze do Oławy)zmieńmy burmistrza a następny ze strachu obniży opłaty... również za wodę :) tylko zmiana na stanowisku burmistrza zmieni jedne z najwyższych opłat komunalnych w Polsce jakie mamy w Oławie .

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin