Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-08-22 ~ oławski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
5 0

Smakosze terroryzują Osiedle Chrobrego


Od kilku lat bezrobotni smakosze płynów rozweselających terroryzują Osiedle Chrobrego w Oławie. Szczególnie upodobali sobie rejon Przychodni EWA-MED. Okupują pobliskie ławeczki, pijąc piwo i inne płyny rozweselające,wyrzucając puszki za siebie, pomimo, że w pobliżu znajduje się kosz na śmieci. Ta okupacja tego terenu trwa od samego rana do późnej nocy. Krzyki,wrzaski podchmielonych żuli to norma. Wśród smakoszy jest jedna stała dama do towarzystwa i dwie inne dochodzące. Pytanie, co z potrzebami fizjologicznymi?. Nie ma problemu, chłopcy polewają mury Przychodni, pod drzewami,pod obudową pojemników na odpady komunalne, w zakątku pomię dzy blokiem a Zakładem Naprawy RTV. Kobieta załatwia swoje potrzeby przy ławeczce tzn. za ławeczką na miejscu bo już nie ma siły odejść gdzieś dalej. Czasem otwiera zabudowę pojemników na śmieci i tam się załatwia. Ciekawe, skąd to towarzystwo ma pieniądze na te napoje rozweselające /chłodzące/. To cuchnące towarzystwo jest obsikane a nawet z mokrymi tyłkami przebywa w tym rejonie i nic się nie da z tym zrobić?. Policja siedzi cichutko i pilnuje swoich stołków, czasem zrobią sobie przejażdżkę i nic złego się żulom nie dzieje.Dzielnicowego na Osiedlu Chrobrego nie widziałem od kilku lat - sielanka.
ilość ostatnich komentarzy: 8.
2018-09-19 ~ OŁAWIAK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Apel do służb straży miejskiej i policji !! !
Odetchnęliśmy z wielką ulgą jak spółdzielnia wymontowała kilka ławeczek koło przychodni na chrobrego, od smakoszy ,żuli i nierobów Oławskich .
Kilka nalotów z waszej strony i smakosze przenieśli się na drugą stronę chrobrego w okolice punktowców . Jednak nie na długo , dziś pojawiły sie nowe ławeczki co prawda ładniejsze i temat powrócił ponownie , ławeczki znów są okupowane przez patologie! Zastanawiam się tylko po co montowano je z powrotem . Na osiedlu jest mnóstwo punktów gdzie starsze, osoby mogą sobie usiąść! Czy na prawdę było to konieczne? Teraz patrole się nie pojawiają , bo widzieli brak ławek , tu apel do władz porządkowych miasta! Dajcie wreszcie żyć mieszkańcom w koło , problem znów powrócił. i cisza w temacie Czy potrzebne te ławeczki, tu zapytanie do spółdzielni? Jak zaradzić tej cholernej patologii ?

2018-09-17 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
... jaki wpływ na bezdomnych mają wizyty tych śmiesznych pracowników straży ... ?? ? co oni im mogą zrobić ? wymień choć jeden argument :) bezdomni położą sie na trawie i co dalej na jaki adres mandat ? ok ... odwiozą do kąd ? co ten chłopina siedzacy na wygodnej posadzie w miejskiej straży nikomu z resztą nie potrzebnej ma zrobić ... ktoś ich widział ... to łamagi totalne łamagi w większości . popatrzmy na strażnika oławskiej straży co on mógłby robić gdy by nie ta robota załatwiona przez ciotkę urzędniczkę ... ? do czego oni się nadają ? na produkcje nie bo tam trzeba pracować ... gdzie znajdzie zatrudnienie taki jeden z drugim ? co wy chcecie od tych pociotków przecież żuliki się z nich nabijają /// chcecie się znęcać nad nimi i wysyłać w miasto z misją .... niewykonalną ?

2018-09-14 ~ oławski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Po zdemontowaniu ławek w ulubionych miejscach dla smakoszy piwa i innych tanich trunków, oraz częstsze wizyty Straży Miejskiej, spowodowało rozpierzchnięcie się tych pijaczków po Osiedlu Chrobrego. Mieszkańcy trochę odetchnęli.

2018-09-02 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
nie podnioecać się proszę ... tak jak najstarszy zawód nie jest do zlikwidowania podobnie lumpiarstwo też ... temat zastępczy na forum i żaden dzielnicowy ... co ja piszę nawet Rambo ... Zorro ,,,(czak noris ) ... nie poradzi sobie z tematem -- temat będzie istniał zawsze .. istnieje w bogatej ... dla Polski baaaardzo bogatej Frncji tylko nazywają się tam kloszardami ... znajdziecie ich wszędzie więc jaki powód aby nie było ich na os. Chrobrego ?
.

2018-09-01 ~ Brooch ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak to skąd mają ?? ?. Tatuś degustucje a piątka dzieci w domu głoduje. Ot i cała filozofia.

2018-08-27 ~ frodo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Trzeba zlikwidować Straż Miejską, niepotrzebnie wydajemy na nią około 1,5 mln złotych rocznie.

2018-08-25 ~ oławski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dzielnicowego na Osiedlu Chrobrego nikt nie widział, menele też go nie widzieli.

2018-08-25 ~ menel ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Miej pretensje do dzielnicowego.
.... swego czasu chwalił się w Powiatowej (jak inni dzielnicowi ) , że będą walczyć z tą plagą.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin