Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-08-19 ~ Oławian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
3 0

Uciążliwi Ukraińcy


Na Chrobrego przy skrzyżowaniu obok bloku TBS mieszkają Ukraińcy.Ciagle nocne libacje, krzyki a nikt nie robi z tym porządku.policja w naszym mieście śpi.
ilość ostatnich komentarzy: 8.
2018-09-01 ~ Andrzej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tak , bardzo mili ci ukraincy . 18 05 . na moście nad Oławką , ul Strzelna , czterech milych ukr, otworzyło 070 flachę + pepsi cola i zaczęli się raczyć gorzałką . Co ostrożniejsi , aby przejść schodzili z chodnika na jezdnię . Mili ludzie , nikogo jeszcze nie zdążyli pobić .

2018-08-23 ~ ddd ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Inteligentów niestety po jeden i po drugiej stronie nie brakuje Polacy , są rasistami przekonałem się za granicą , boją się wszystkiego lata komuny zrobiły swoje ...

2018-08-22 ~ Zarząd SMSM ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ani oławska Policja ani oławska Prokuratura nie mają czasu zająć się tak błahymi i przyziemnymi sprawami bo są bardzo zajęci umarzaniem śledztw w sprawach korupcyjnych, wyprowadzania pieniędzy z budżetów i wyprowadzania majątku publicznego. Zobacz Aktualności na stronie internetowej stanowice-marcinkowice.npage.de

2018-08-21 ~ Ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie słyszałam, żeby nawoływali do bicia Polaków a kolega zdaje sort, że nawołuje do przemocy. Nie wierzę, że to pobicie było na tle narodowościowym. Pewnie jakaś sprzeczka między facetami. No chyba, że jakiś idiota się trafił, bo tych niestety nie brakuje w żadnym narodzie. Ja raczej dobre doświadczenia z ludźmi z Ukrainy. Postrzegam ich jako miłych i bardzo pracowitych ludzi.

2018-08-21 ~ do Oli ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A czy jak oni biją nas ( i tylko nas ) to nie jest na tle narodościowym ?

2018-08-20 ~ xoxo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dzwonić na policję za każdym razem, kiedy zakłócany jest spokój. Żądać interwencji ! Nie ważne kto hałasuje, jakiej narodowości. Obywatel ma konstytucyjne prawo do życia w spokoju i bezpieczeństwie. ps. Policja powinna przeprowadzić pogadanki z Ukraińcami, np w zakładach pracy, bo faktycznie jest z nimi problem.

2018-08-19 ~ Ola ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czy poprzedni wpis to nie jest podżeganie do nienawiści na tle narodowościowym? Hmmmm

2018-08-19 ~ Patrol obywatelski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Miasto powinno wprowadzić płatne patrole obywatelskie. 100 zł za nocne przebieżki za ukraińcami. Kilka cepów w imię spokoju w mieście , wyładowanie agresj,odpowiedzialnosć, zabicie nudy. Same zalety.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin