Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-07-12 ~ Mieszkaniecsobieskiego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
0 1

Biedronka na kilińskiego


Witam,
Czy tylko ja zauważyłem że w Biedronce na ulicy Kilińskiego zrobił się straszny syf i śmierdzi szambem? Koło ronda jest czysto i brak kolejek, a na Kilińskiego śmierdzi i kolejki straszne. Czy ktoś może powie co jest tego powodem i czy możemy jakoś temu zaradzić?
ilość ostatnich komentarzy: 15.
2018-08-09 ~ Do Czesia ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie wiem z jakiej wichury ty jesteś, ale coś mi się wydaje że zabitej dechami wiochy.Inteligencja to tak samo dla ciebie koryto.Bastuj gościu bo wcale nie na temat

2018-08-09 ~ do czesio ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ty nie lepszy wystarczy na fb wejść do ciebie.

2018-08-03 ~ Czesio ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Mam takie pytanie do forumowiczów, lokalksów. Poginacie do Biedry bez koszulki, bo to w upały takie trendy w naszej Oławce? Tak z ciekawości pytam, bo to fajnie potem wygląda, zdeptane klapusie, wydęty brzuszek + zapadnięta klata, do tego jakaś dziarka za 150 zeta od naszego tatuatora (czy też torturatora). Też się tak nosicie? Bo to teraz modne w Oławie

2018-07-16 ~ do estetyczny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Estetyczny ty jeszcze jesteś na matki garnku więc się nie wypowiadaj. To, że kupujesz w zakładzie pracy obiad za 6 zł który gabarytowo przypomina ten ze żłobka nie robi z ciebie bogacza... Teraz goń ojcu po bułki do Jakuba.Raz.

2018-07-16 ~ Emil ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Gościu a kto cię przymusza chodzić na zakupy do Biedronki, jest tyle innych sklepów w Oławie a ty czepiłeś się tej biednej Biedronki jak pijany płota.Ja nie chodzę do Biedronki, nie z tego powodu że uważam że to jest gorszy sklep, tylko dlatego że tam są duże kolejki, a ja nie cierpię kolejek.

2018-07-15 ~ do ~ Emil ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wiesz jak o takich jak ty mówią? Kozak w necie, (...) w świecie. Ale mu dowaliłeś! Ale to było dobre! Zrobiłeś sobie dobrze tym wpisem? Ciekawe, czy powiedziałbyś to komukolwiek w twarz bez moczenia sobie spodni? Takie (...), jak ty powinny być (...)!

2018-07-15 ~ Emil ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To jest smród z twojego portfela,masz (...) a nie kasę to ci śmierdzi.

2018-07-15 ~ Estetyczny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Na szczęście mentalnie i finansowo stać mnie, aby nie chodzić do przybytków z tym czerwonym owadem w czarne kropki n logo. Pozdro dla wiernych klientów, posiadaczy kolekcji świeżaków i kart lojanościowych, przynajmniej wiecie, że pół Oławy je to samo co Wy ;-)

2018-07-14 ~ Do wszystkich ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ludzie dlaczego wy tutaj piszecie o syfie w biedronkach zadzwoncie albo napiszcie do sanepidu,tylko oni moga ewentualnie cos zrobic ,a takie biadolenie nic nie da ,dalej bedzie smierdzeiec !! !

2018-07-14 ~ Do Mieszkaniecsobieskiego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do Jakuba sobie chodź.
Masz tam bliżej i fajnie pachnie.

2018-07-14 ~ Klient z kilińskiego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pierdoły piszesz..... , i tyle

2018-07-13 ~ wyrób czekoladopodobny ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Faktem jest to, że najlepsza Biedronka ( z najlepszą obsługą ) jest na Kutrowskiego koło Ronda. Spokój to tutaj był 4 lata temu jak miasto się tutaj nie zjeżdżało i Biedronka ta miała rangę sklepu osiedlowego ( przy kasach 2 osoby, bajera z kasjerkami o wszystkim i o niczym ). Cieszy fakt, że miasto docenia to co " nasze " i tutaj robi zakupy. To powinno być powodem do zastanowienia dla innych Biedronek w Oławie , dlaczego mają syf i mało sympatyczną obsługę.
Ranking Biedronek :
1. Kutrowskiego
2. Strzelna
3. Stara - nieistniejąca pod chińczykiem na 3 maja
4. Nie byłem ale koło Tesco
5. Koło PKS

2018-07-13 ~ Wrrrrrrr ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Koło ronda też czasami śmierdzi, zwłaszcza przy lodówkach z zieleniną. Czy można coś zaradzić? Można napisać skargę. Mnie do szału doprowadza brak cen, a czytniki też często pokazują inne ceny niż przy kasie, albo w ogóle nie mogą znaleźć produktu. Głównie są to rzeczy z koszy,a towar, który leży w koszach z napisem wyprzedaż wcale nie jest przeceniony o czym dowiadujemy się przy kasie. Jednak największy Sajgon jest w Biedronce koło pksu.

2018-07-13 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Fakt, jest brudno i to bardzo. Towar porozkładany a właściwie porzucany byle jak i byle gdzie. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że o pieniądze. To bardzo ciężka praca, zarobki średnie to i ludzi nie ma, więc nie ma komu sprzątać i wykładać towaru.

2018-07-13 ~ Ela ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Koło Tesco tak samo

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin