Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-06-24 ~ Tomek ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
3 2

Zlot aut a życie mieszkańców


Mam pytanie. Czy dziś w dniu zlotu zostało zniesione prawo dotyczące parkowania samochodów w mieście ?? ?
To jest jakiś skandal !! ! Mieszkam przy Armii Krajowej i to co się tu dzieje to jedno wielkie nieporozumienie !! ! Ludzie parkują jak i gdzie chcą. Gdyby do któregoś z bloków chciała przyjechać straż pożarna wozem strażackim to nie ma szans !! ! Co to do choinki ma być? Czy jak na wrocławskim rynku jest impreza to ludzie też mogą parkować gdzie popadnie? Nie sądzę !! ! Przymykanie oka na takie akcje może się kiedyś źle skończyć. Rozumiem, że jest impreza, ale czy to znaczy, że prawo przestaje działać ?? ?? Jako mieszkaniec tego miasta jestem zbulwersowany. Nie mam nic przeciw organizacji imprezy, ale jestem przeciwny robieniu z miasta cyrku!
ilość ostatnich komentarzy: 6.
2018-07-02 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
~ trrr, skoro się podczepia, to niech da coś od siebie ;)

2018-07-02 ~ trrr ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ale to nie miasto organizuje :) tylko się podczepia z dniami koguta :)

2018-06-25 ~ Klemens ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A nie mozna zrobic tak duzej imprezy pod oława jak w innych miastach? Nikt nir robi zlotow w centrach miast tylko na obzezach moze wladza troche pomysli

2018-06-25 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Wbijcie sobie do głów - policja, straż miejska, straż gminna, funkcjonariusze miasta, NIE SĄ od tego, żeby pomagać i ułatwiać. Oni mają przepisy, procedury, wytyczne... Po co się wychylać i działać, skoro można tego nie robić i za nic nie odpowiadać? Policja stała na skrzyżowaniu pod sądem, straż miejska przez pewien czas na przejściu dla pieszych. Organizacja miejsc na tymczasowe parkingi już przerosła ich możliwości. Bo, po co? Kierowcy musieli sobie poradzić. I zawsze ich można ukarać. Impreza ma charakter ponadregionalny i przydałoby się większe zaangażowanie włodarzy miasta w jej organizację. Tylko gdzie szukać takiego straceńca?
Mieszkańcu Armii Krajowej, wypada się cieszyć, że nic złego się podczas imprezy nie stało. Na aż tyle można sobie pozwolić, bo oczekiwanie na jakieś rozsądne działania, to zdecydowanie zbyt wysokie wymagania.

2018-06-25 ~ sobieski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jestem przeciwnikiem grodzenia i szlabanów, ale zapewne, niedługo w Oławie wspólnoty mieszkaniowe, członkowie spółdzielni mieszkaniowych i inni właściciele terenów i dróg, będą zmuszeni do grodzenia i ustawiania szlabanów na prywatnych drogach. Jeżeli władze miasta nie chronią swoich obywateli mając na uwadze jedynie aspekt propagandowy przed wyborami, to ludzie wezmą sprawy we własne ręce. tak się dzieje we wszystkich miastach w Polsce. Władzo !! !! ! Wybory za 4 miesiące......! :-/

2018-06-25 ~ olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To jest taka partyzancka nieodpowiedzialna polityka BBS. Z tego co widziałem to rzecznik K15 pytał o to na facebooku miasta, wskazując jednocześnie jak można by to rozwiązać, ale nie otrzymał odpowiedzi.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin