Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-06-19 ~ Piłkarz100lecia ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
0 2

Senegal - Polska jakie odczucia?


Moim zdaniem ten balonik pompowany od eliminacji do MŚ - w końcu pękł, przebity przez samobója Cionka, słabego jak zwykle Lewego (tylko bundesliga - to jego max możliwości) i Krychowiaka w futerkach. Komu będziecie kibicować w fazie play-off? :* :*
ilość ostatnich komentarzy: 5.
2018-06-25 ~ Hahaha ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Brawo Gołębie Nawałki !! !! !

2018-06-21 ~ Prondzik ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Patałachy przegrały z pastuchami, ot co...

2018-06-21 ~ Młodziak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Zimny prysznic dobrze zrobi rozgrzanym głową. Jechali na te MŚ jakby byli faworytami. Daj Boże, żeby Kolumbia nie zamknęła nas w 5 golach bo będzie wstyd i samo zaoranie. Pozdrawiam sąsiadów którzy nigdy nie interesowali się piłką ale z podniety i mody przebierali się za "klaunów". W niedziele połowa z nich wybierze Piknik na miasteczku. Oni kochają tylko zwycięstwa.

2018-06-21 ~ Babacosieniezna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Balonik jak zwykle sami nadmuchaliśmy do nie optycznych rozmiarów. Obstawiam porażkę w kolejnym meczu i remis w ostatnim. Kadra zaczyna przypominać sanatorium w Ciechocinku. Do Cionka wbrew pozorom nie mam dużych wyrzutów, zagrał na tyle na ile pozwoliły mu umiejętności, aczkolwiek moim zdaniem z sercem i ambitnie. Największy przegrany meczu z Senegalem to Nawałka,który po mistrzostwach pożegna się z reprezentacją. Myślę, że wiedział o tym i z tego powodu brał udział we wszystkich możliwych reklamach.

2018-06-21 ~ Kibic ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja kibicuję rusom

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin