Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-05-24 ~ Chrobrego-emeryt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 0

Ścieżka pieszo-rowerowa


Witam , wszystkich miłośników i zapaleńców jednośladów. Budowa pseudo ścieżki, pieszo rowerowej zwłaszcza od strony Chrobrego pozostawia wiele do życzenia. Jakiś czas temu jeszcze można było zobaczyć jakiegoś pracownika , który udawał ze coś robi. Teraz od świateł skrzyżowania do mostu na Odrze nic się nie dzieje. Przejścia na drugą stronę ulicy na wysokości kwadraciaka, i dalej przed mostem z wysepkami są wręcz zdewastowane . Chodzi mi o rozgrzebane fragmenty chodników które są wielkim utrudnieniem jeśli chodzi o przejście przez pasy matek z wózkami z dziećmi , rowerzystów , inwalidów na wózkach i osób starszych o kulach i itd! Cały chodnik od strony parzystej i nieparzystej jest w kilku miejscach bardzo zdewastowany i w kilku miejscach byle jak połatany i powypaczany przez korzenie drzew. Cała pseudo budowa ślamazarzy się tak iż nie widać ani początku ani końca tego totalnego ROZGARDIASZU !! ! Patrząc na całokształt tej inwestycji nadal nie mam zielonego pojęcia , jak i którędy będzie ta ścieżka przebiegać . Moim zdaniem bedzie ona z przeszkodami po powypaczanych i zdewastowanych chodnikach , Nie sadze aby ich nawierzchnia była poprawiona to wyglada jak extremal chodnik z niespodzianką Ostatnio byłem swiadkiem jak matce zaklinował sie wózek w dziurawym chodniku, zas niepełnosprawny na wózku miał kłopot z wjechaniem na pasy. Innym razem jakaś kobieta skrciła kostkę przechodząc na drugą stronę ulicy -powód rozgrzebane przejścia dla pieszych przy których chyba bedą jakieś nowe latarnie . Niestety jestem bardzo zawiedziony bardzo ślamazarnym tępem prac. Obawiam się iż termin zakończenia prac będzie grubo opóżniony . Nadal nie wiem kiedy skończy się dewastacja chodników, przejśc dla pieszych itd itd. Wyglada mi to na jedną wielka katastrofę !! !
ilość ostatnich komentarzy: 10.
2018-06-07 ~ Ocena ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Widać inwestycja budżetowa.
Pomalutku zalewają to co rozbabrali.
,,Stary" asfalt z ,, nowym" źle się komponuje.
Całość wygląda tak , jakby łatali dziury po zimie.
.... , jeden plus - Kowalski na rowerze będzie się czuł bezpieczniej.

2018-06-03 ~ Kierowca ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Panu poniżej ..... brawo !! !! !! !

2018-06-03 ~ do pasjonatów jednośladów ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kogo obchodzą wasze rozterki na temat ścieżek rowerowych. Państwo bierze się pomału za was pseudo kolarze bo to co odstawiacie na drogach , chodnikach i przejściach dla pieszych to dramat. Nie wiem kto wpadł na pomysł aby to rowerzysta miał przywileje na drogach, większe niż matka z dzieckiem w wózku. A wstawać z roweru co przejście i jaja wietrzyć a nie sapać , że mu się kierowca nie zatrzymał na przejściu. Mam zahamować gwałtownie narażając dziecko siedzące z tyłu na to, że inny pojazd uderzy w tył mojego auta tylko dlatego, że pan/pani z zatartymi od siedzonka majtkami chce cieszyć się jazdą.

2018-05-30 ~ Fakt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Czy ktoś wogole widział robotników przy pseudo ścieżce pieszo rowerowej jak coś robią bo od strony Chrobrego nadal cisza chyba że już jest zrobiona i ma tak wyglądać jak jest i to koniec inwestycji?

2018-05-26 ~ Do Gościa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Takim samym jak Firesta wygrała przetarg na remont wiaduktu.

2018-05-26 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Macie rację podzielam waszą opinie to nieroby i jakim cudem wygrali przetarg

2018-05-26 ~ Europejczyk ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Weekend , Wochenende
..... , w Niemczech już dawno by mandat za zakłucanie spokoju by dostali.
Budowa ścieżki rowerowej to nie pęknięta rura , roboty prewencyjne , aby tłuc się do woli i w wolny dzien od pracy ludzim przeszkadzać.

2018-05-26 ~ Lokator z Młyńskiej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
oławiak napisał;
,, ..... Fakt pracowników i budowy ostatnio przez ponad tydzień , ni słychu , ni dychu!
Pozdrawiam !! !"
---------

W zeszły piątek widziałem kilku pracowników przy skrzyżowaniu Ul. Chrobrego z ul. 3Maja
Trzech z nich pracowało , a reszta się przyglądała kolegom.

Ostatni hałas zrobili w sobotę z rana.
(...) , człowiek chciał pospać w weekend po tygodniu pracy , ale nie nada - budowlańcy godziny naciągali.

2018-05-26 ~ oławiak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Temat wyrażnie , ktoś opisał czego dotyczy! Czy chodzi tu o nieudolność jakiś władz miasta, żłobki , przedszkola?, chyba nie !! ! Nie róbmy z każdego postu tematu politycznego . Tu chodzi o brak jakichkolwiek widoków budowy ŚCIEŻKI PIESZO-ROWEROWEJ , Nie odbiegajmy od tematu !! !
Moim zdaniem również nic nie wskazuje aby ona miała powstać szybko . Fakt pracowników i budowy ostatnio przez ponad tydzień , ni słychu , ni dychu!
Pozdrawiam !! !

2018-05-26 ~ olo ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nieudolność władzy BBS-PO, praktycznie ci sami ludzie rządzą miastem od kilkunastu lat i marnują jego potencjał rozwoju. Brak najważniejszych inwestycji, które zachęcałyby mieszkańców do osiedlania się w Oławie, typu drogi, żłobki, przedszkola, infrastruktura miejska, parki. Naprzeciwko Ośrodka Kultury był park z ławkami to go przerobili na parking, a nawet właściwie nie na parking tylko sami nie wiedzą co. Ludzie obudźcie się.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin