Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-04-17 ~ inda ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
3 1

matka z dzieckiem jak dostać mieszkanie w Oławie?


Dzień dobry
Mam sąsiadkę skromna kobieta samotnie wychowuje 4 letnie dziecko... pytanie jak w Oławie dostać mieszkanie ?
Wiem że na ulicy Zwierzynieckiej wybudowano nowy budynek socjalny z placem zabaw dla dzieci
dziekuję za podpowiedzi
Inda
ilość ostatnich komentarzy: 25.
2018-06-11 ~ kasa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
precieeż ten marzejkomedia ... dostał mieszkanie darmo i mieszka sam w mieszkaniu wybudowanym dla matki z dzieckiem a sam nie płaci alimentów .... o czym mowa o jakich spłatach ?

była by checa gdyby to właśnie matka dziecka .które spłodził m. ..i nie płaci na nie alimentów -- gdyby to ona szukała mieszania....

2018-06-10 ~ kredyt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
kredyt splacac z alimentow

2018-04-24 ~ Fakt ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To nie kobieta , ale Jej sąsiadka dla niej szuka te mieszkanie.

2018-04-24 ~ Prawda ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Komentarze już dawno są nie na temat , wiec w czym problem.
Fala idzie .....

2018-04-24 ~ i po prawdzie ( gość forum ) zgłoś naruszenie
co to za temat ... ?? kobieta w potrzebie szuka kawałek dachu nad głową a ten tu ze swoją prawdą ... leczysz się na coś ?> jakie Włochy jakie decyzje w ue ? o czym ? pojebawszy ?

2018-04-24 ~ Prawda ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ależ zjeżdżamy! Tylko reżimowa TVPiS milczy jak zaklęta o wszystkim, co ma na prowincję nie dotrzeć.
GUS jest instytucją państwową kontrolowaną przez rząd, nie jakąś tam niezależną pozarządową. GUS kłamie ?? ?
:lol:
Zjeżdżamy, bo w obecnych rewelacyjnych dla gospodarki europejskiej latach, jesteśmy jednym z bodaj 3 tylko krajów europejskich, które powiększają swój dług. Reszta go zmniejsza.
Jeśli w takim momencie, kiedy wszyscy zarabiają i odkładają na później, my się zadłużamy jak jakiś głupi ćwok, który za wszystkie uciułane pieniądze kupił sobie rozpadająca się beemkę, to co będzie "później", kiedy koniunktura się skończy? A już jesteśmy za górką prosperity, już sezam się zamyka powoli acz nieubłaganie.
Oczywiście polski oderwany od rzeczywistości i rozmodlony suweren zawsze wszystko dostrzega z poślizgiem i panuje u nas niezmącony optymizm i rozpasanie zakupowe, ale ci bystrzejsi już są na etapie podliczania skarbonek i ograniczają koszty.
Nie wgrywamy żadnych "sporów z UE". Wielka Brytania nie jest w stanie podskoczyć UE i wymusić swojej linii a co dopiero taki biedny burakoland jak my. Póki co rząd dwoi się i troi żeby łagodzić spory z UE. Wywalili wszystkich "znakomitych" ministrów którzy się w kontaktach skompromitowali i cofają się ile muszą. Rzecz w tym, że unijne młyny mielą bardzo powoli. Wszystko trwa długie miesiące, dłużej niż przeciętny suweren jest w stanie objąć temat swoim móżdżkiem z kurzą pamięcią. Ale w sposób nieunikniony wszystko dochodzi zawsze do skutku. PiS sądzi że może bawić się w szybkie zagrywki i na tym wypływać. Ale zaraz się okaże, że nie dostaniemy kasy w następnej perspektywie budżetowej (już są sygnały: "Polska stała się krajem rozwiniętym" - czytaj: kasy już nie potrzebuje, wręcz musi zacząć płacić innym). I wtedy zapanuje powszechne rozwolnienie, bo bez tych pieniędzy które dotąd płynęły dość szerokim strumieniem nagle niesamowicie zbiedniejemy.
Już w tej chwili nasz głos w UE praktycznie wcale się nie liczy. Czasy kiedy byliśmy bliscy wejścia do ścisłego kręgu decyzyjnego i praktycznie wyprzedzaliśmy już np Włochy, minęły bezpowrotnie. Znowu jesteśmy dzikusami ze wschodu i krajem tanich roboli, z którymi rozmawia się przy pomocy słownika kieszonkowego.

2018-04-24 ~ do Uli ( gość forum ) zgłoś naruszenie
akurat PO nigdy już nie wróci do władzy i Masz w 100% rację Ula ///w 100 % Masz rację ,,,, oni nic nigdy nikomu nie dali oni sobie i tylko sobie wzięli ... przykładem Waltz w Warszawie przejęcie kamienic komu ? sobie .... przykładem ambergold komu .. ?? sobie i synowi tuska :)
Racja nic nikomu PO nie dał on brał kradł afera za aferą ... nigdy nic nie dali zawsze brali ... na ich tle ten sanacyjny rząd pisowski wypada naprawdę dobrze bo raz ,że cokolwiek daje to daje najuboższym a,że robi to nieudolnie inna sprawa i jako jedyni spełnili obietnice wyborcze -nigdy w historii Polski powojennej nie było takiego rządu.który spełniłby obietnice wyborcze poza PIS .
Więc jeśli w nastepnej kampanii zapowiedzą cokolwiek ... juz wierze ,że to spełnią ... - oczywiście nie wiem czy na nich oddam głos ale w ich obietnice wyborcze mam podstawy wierzyć

do kasy ja bym sprawdziła czy ten marzejkomedia to nie jakiś działacz PO !! ! lub nowoczesnej tego Petru od 6 króli... chociaż sądząc po tym ile dzieciaków napłodził po wioskach to pewnie mu bliżej do Korwina

2018-04-24 ~ ddd ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Tu nie chodzi o to na kogo głosować w kraju gdzie tak mało się zarabia zasiłki powodują bezrobocie a nie pracowitość , jestem za zasiłkami dla rodzin ,ale tylko w przypadku kiedy jedna z osób pracuje a nie trwale siedzi w domu i śmieje się z sąsiada , który codziennie zapierdala do roboty żeby patol miał na piwo to jet chore. Zauważcie o co pyta Polak Polaka ? Do pracy dlaczego tylko jeden drugiemu liczy , dlaczego jest pełno nienawiści i złośliwości z biedy a ten rząd potęguje podziały między ludźmi im to na rękę jak jest dzień nauczyciela sramy na nauczycieli , jak dzień policjanta na policjantów przykłady można mnożyć w międzyczasie kradną dla Siebie .

2018-04-24 ~ Ula ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do tej pory głosowałam na PiS,ale przez rozdawanie kasy będę głosować na po,bo oni przynajmniej nikomu nic nie dali i to było sprawiedliwe !! 😁😁!

2018-04-23 ~ kasa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
racja nie powinno się wspierać nierobów ...bandytów cwaniaczków bo to czy jest bandyta czy pijaczek- czy proste chamisko pazerne na kasę ...nie ma znaczenia żaden z nich nie wnosi nic do wspólnej kasy... a jeszcze doi ją skutecznie celowo napisałem o marzejkomedia bo to juz szczytowy przykład na nim mozna wykazać do czego zdolny jest cwany wyrachowany cyniczny i bezwzgledny bandzior ekonomicznyn ... komu trzeba zrobi laske u innego sie rozpłacze ---i co kasa się zgadza --- razem z policją na FB a .żaden policjant nie zażąda od niego jakiegokolwiek dokumentu świadczącego ,że gdziekolwiek pracuje lub wykonuje zlecenie z firmy ... jakikolwiek papier gdzie widnieje jego nazwisko ?? kim jest i dla czego dajemy sie nabierać wszyscy na takie prostackie numery bezczelnego alimenciarza .. ktoś tu pisał ,że dzieci nie biorą się z kapusty ... tylko ,że jak cwaniaczek nastuka po wioskach małolatom dzieciaków ? jedzie furą oklejomą napisami marzejkomedia ...mieszka w nowiutkim domu wybudowanym z naszych podatków ,,,i ciągle niezdolny do pracy --- prawdziwy artysta po zawodówce nawet jak czyta z kartki to duka ...

z reszta nie o to chodzi bo i poseł nasz oławski też duka ... wychodzą podstawowe braki w wykształceniu ;

pytanie zasadnicze na kogo głosować jeśli nie na PIS aby naprawić tą patologie ? bo raczej marzejkomedia nie dostał chaty za darmo od PIS -iorów ... marzejkomedia podwiieszony pod burmistrza wiec to inna opcja

Pisiory rozdadzą w zamian za poparcie polityczne niezaradnym .. wielodzietnym ...


2018-04-22 ~ ddd ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kurcze ktoś na serio poleci na 300 zł , masakra . Kto się na to złoży Ty , Ja i cała reszta nie pasożytów , rozumiem pomagać osobom nie zdolnym do samodzielnej egzystencji ale bykom rozpłodowym i ich samicom mówię stanowcze nie jeżeli oboje nie pracują ja się składać na nich nie mam zamiaru , do roboty kurwa ........ Kto głosuje na Pis wspiera zacofanie , patologie i ciemnogród .

2018-04-22 ~ DDR ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nasila -
W normalnym państwie każdy może pracować gdzie chce, w jakim chce wymiarze i na ilu chce etatach, a wszystkie te sprawy powinny regulować dobrowolne umowy z pracodawcą. Inaczej jest jednak w państwie socjalnym, gdzie państwo wtrąca się we wszystkie kwestie.

Wiec nieroby nie będą pracować jak się im kasę do kieszeni wkłada.2018-04-22 ~ Nasila ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To prawda "ddd"
Irytujące jest to, że społeczeństwo sprzedało się za 500 zł. Teraz 2 kadencję wyceniają na 300 i szlag mnie trafia bo znowu wygrają

2018-04-22 ~ ddd ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie dziw się , że wspiera się nie zaradnych życiowo to najlepszy elektorat , dzisiaj obiecamy 300 plus na wyprawkę jednocześnie zlikwidujemy darmowe książki rodzice dopłaca 200 lub więcej patole dostaną za darmo , nigdy nie kupowali książek więc im to lotto więcej na chlanie będzie .A kredyty , po co można się bzykać u matki na leżance i po 8 osób mieszkać na 40 paru metrach , a potem za darmoszke dostać chatę , gdzie sąsiad kretyn musi zapierdalać a ja nie hahhahhha

2018-04-21 ~ Nasila ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Coraz bardziej wspiera się ludzi niezaradnych życiowo, a tym co nie chcą czekać na darowane tylko biorą sprawy w swoje ręce, to się jeszcze podatki podwyższa, kurs Franka podnosi, czynsz podkręci...a co tam. I tak sobie poradzi

2018-04-21 ~ Prawda ( gość forum ) zgłoś naruszenie
@kasa - dobrze piszesz.
Popieram.

2018-04-20 ~ kasa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
wiadomo rozdawnictwo jest degenerujące ... zawsze można pójść dalej zlikwiidwoać MOPS .... jednak ono istnieje ----
dla czego tyle jadu wylewasz na samotną matkę z dzieckiem --- i zaro o alimenciarzu samotnym wiecznie bezrobotnym jemu łatwiej przyznać mieszkanie on je dostał mimo ze jego auta z reklamamiu stały miesiącami w rynku ...biznesmen :) po czym typ ponad pół roku siedzi juz w Kanadzie a mieszkanie skad tylko filmiki wysyła ... :) mieszkanie zamknięte puste .... no logiki w tym nie wiidzę ...

jeśli tak nienawidzisz dzieci to marzejkomedia nastukał ich trochę małolatom po wioskach stąd płacenie alimentów - o których piszesz nie jest mu na rekę ... typ nic nie ma na siebie a dostaje mieszkanie ... gdzie tu logika ?

wałkarz moze dostać mieszkanie ale nigdy matka z dzieckieem ,,,, no bravo

2018-04-20 ~ racja sobieski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie podoba mi się to, ze samotna matka z dzieckiem zaczyna być traktowana nad wyraz specjalnie. Tak jak kolega niżej napisał, dzieci nie znajduje się w kapuście. Sam mam kolegę który wpadł i wraz se swoją dziewczyną doszli do wniosku , że dziecko będzie miało w kartotece " ojciec nie znany" z całymi korzyściami z tego płynącymi.Będą żyć razem plus to co dostaje się z tego tytułu.
Moim zdaniem na ta chwilę, za żonę najlepiej szukać rozwódkę z 3 dzieci ( alimenty) plus strzelić czwarte na wyraz miłości partnerki do nowego gacha :) Z alimentów spłaci się ratę za mieszkanie, za 500 plus wyszaleje. Żyć nie umierać.

2018-04-20 ~ sobieski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
I 'm sorry . Co to znaczy"dostać" mieszkanie? Od kogo? Od Urzędu Miasta? To znaczy od nas-społeczeństwa. Dziecko nie przyniósł bocian. Ma ojca. Co on robi, żeby zapewnić byt swojemu dziecku. Pewnie oddaje się ulubionemu zajęciu piciu i płodzeniu.Może zaraz wyleje się jad od czytelników, ale mam to gdzieś. O rodzinę trzeba samemu dbać a nie liczyć na innych. Trzeba było wcześniej(kiedy -każdy się domyśli) temu ojcu czy mamie pójść do kiosku albo apteki. Mieszkanie, nie tylko w Polsce , to dorobek całego życia. Czas prezentów od "Państwa" już się skończył. Do załatwienia jest jeszcze likwidacja 500+ itp. PS. Tej mamie życzę jednak powodzenia. Może osoba, która wywołała temat odda swoje mieszkanie , albo przygarnie ich do siebie. :)

2018-04-18 ~ kasa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ok co da pedofilowi powiedzenie w twarz ,że jest pedofilem skoro to nie będzie miało wpływu na jego upodobania ... marzejkomedia sie nie zmieni kto go zna wie o czym napisałem --- przeciez burmistrz też został przez niego wkrecony.... mysisz ,że burmistrz przez aferę jaką mu wykręcił ten alimenciarz ... siedzący na bezrobociu latami myslisz ,ze burmistrz nie jest wsciekły ,że dał się tak wyruchać przez pacjenta po zawoodówie ?>
medialnie dał sie wyruchać bo kązdy kto zna marzejkomedia wie ,ze to smród a burmistrzowi smród nie jest potrzebny ... z reszta komu jest potrzebny zapytaj dziewczynki na ,które rejestrował działalność marzejkomedia ... nic nigdy nie było na niego na niego zawsze był alimenciarzem za ,którym biega komornik ... po co mu w twarz o tym mówić ?? skoro on wie ... nie wiedzą o tym jego przyszłe ofiary ...

2018-04-18 ~ ddd ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oj ktoś Marka nie lubi , nie na forum żałosne jak dla mnie otwarcie prosto w twarz a nie jak tchórz anonimowo .

2018-04-18 ~ kasa ( gość forum ) zgłoś naruszenie
z fotografem to jest afera na ostro --oj bardzo grubo !! ! jego od ponad pół roku nie ma siedzi w Kanadzie mieszkanie jakie mu przyznał burmistrz stoi zamknięte ... bo chyba nikt nie uwierzy w to ,że to komisja prztyznaje ... no tak jak to stwierdzał nie raz publicznie burmistrz kto jak nie marzejkomedia bedzie tak pilnowal swoich interesów .... cwaniutki klijent mopsu marzejkomedia

jest afera czyli chętni na mieszkanie jak matka z dzieckiem dziś zajmie mieszkanie marzejki to dcałe miasto stanie za nią mutrem .... a wiecznego bezrobotnego na kopach po powrocie z Kanady o ile wróci ??

na koniec skład komisji przyznającej mieszkania i pilnować aby sie im nie przedawniły ...

2018-04-17 ~ Ronin ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Trzeba byc cyganem kumplem niemirowskiego

2018-04-17 ~ Ala ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Fotograf dostal , to może matka z dzieckiem dostanie ,ale watpie !! !

2018-04-17 ~ ktoś ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie przy Zwierzynieckiej, a na Zwierzyńcu. Ale z tego, co wiem wnioski o wciągnięcie na listę osób oczekujących na przydział mieszkania były zbierane do końca grudnia. W marcu komisja je rozpatrywała chyba.

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin