Pod naszym patronatem: Oławska Majówka 2019 | Hideout 2019 | Season Start w Jelcz-Laskowicach | Dni Jelcza-Laskowic 2019
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-04-16 ~ Zimna Zośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 6

Ranking lodziarni w Oławie


Proponuję stworzyć ranking. Gdzie najsmaczniejsze lody? Jak się ma jakość do ceny, obsługa itp. I żeby nie było, że mam coś wspólnego z Zimnym Draniem-jeszcze tam nie byłam.
ilość ostatnich komentarzy: 14.
2018-04-21 ~ jana ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Najlepsze lody są w Gorlicach, czekam cały rok i od prawie 50 lat co roku na nie jeżdżę - na oczach klientów osobiście robi je Pan Czernik - teraz już pomaga mu syn : na prawdziwej śmietance, jak owocowe,to prawdziwe owoce, uwielbiam jagodowe, kawowe i czekoladowe. Mniam. Weszłam ostatnio do reklamowanej lodziarni w Oławie - dla mnie testem są zawsze lody śmietankowe - reklamowane jako naturalne a tu kicha - czuć mleko w proszku i gałka za 3,50. Poczekam do wakacji i najem się na cały rok.


2018-04-19 ~ Ice ( gość forum ) zgłoś naruszenie
@Do ice, na Brzeskiej były gałkowane, dobre i chyba sami robili. A skoro o gałkowanych, to tu gdzie jest apteka "Anna" były też dobre lody gałkowane. Mama mnie czasem tam zabierała w drodze z przedszkola :)

2018-04-19 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
ZIMNY DRAŃ - śmietankowe, wspaniałe, delikatne i mało słodkie. Wszystko psuje tylko ten okropny słodki wafelek. Proszę zwykłe wafle a będzie idealnie

2018-04-19 ~ Do Ice ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Lody były jeszcze u Krawczyńskiego na Brzeskiej ale ani te, ani te ze Strzelnej mi nie smakowały ( w odróżnieniu od Gofrów ). To tylko moje odczucia, nie mniej jednak na Rocha są najlepsze.

2018-04-18 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oczywiście, że na Rocha. Klasyczny smak, choć odrobiny chemii się nie ustrzegli. Ale inaczej by się nie utrzymali na rynku, bo porcja musiałaby kosztować ze dwa razy tyle. Kolorytu dodają też obaj sympatyczni sprzedający, a szczególnie ojciec.

2018-04-18 ~ ddd ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Na Rocha mak dzieciństwa nie zabierajcie ludziom wspomnień ,nie są rewelacyjne ale są dobre .

2018-04-18 ~ Ice ( gość forum ) zgłoś naruszenie
@oławiak, z tego co piszesz to wnioskuję, że jesteś bardzo młody i mało takich lodów jadłeś. W Oławie kiedyś było kilka takich lodziarni np, na ulicy Strzelnej (był albo jest tam fryzjer teraz), na osiedlu Sobieskiego, a dokładnie to w środku podkowy na placu Szymanowskiego, na osiedlu Chrobrego (niebieska budka, później była tam naprawa RTV) i oczywiście ta na Rocha. I teraz zgadnij która została, a których już nie ma. Jak widzisz nie masz porównania z tym co było, a kolejki mówią same za siebie, setki ludzi nie mogą się mylić. Te wszystkie pseudo włoskie lody z automatów w sezonie (takie wysokie, dwukolorowe) to niestety też masówka, wszystkie maja jedną wspólną recepturę.

2018-04-18 ~ oławiak ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Co widzicie w lodach na rocha?, zwykłe włoskie z automatu nic rewelacyjnego!, prosty nawyk jeszcze komunistyczny, bo wiecej nie było gdzie zjeśc a teraz nic mnie tam nie wciąga!

2018-04-18 ~ P@weł ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A dziś środa, dzień loda ;)

2018-04-18 ~ do pozdro ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Lać polewę ( a zwłaszcza cytrynową ) na lody " od Rocha " to gwałt ta tym lodzie.

2018-04-16 ~ pozdro600 ( gość forum ) zgłoś naruszenie
u "Pana Lodziarza" na Rocha najlepsze, od małego tam chodziłem i dalej tam chodzę jak tylko jestem w Oławie.
Polewa cytrynowa --> najlepsza.

2018-04-16 ~ Ice ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Gałkowane w Oławie są takie jak wszędzie, przywożą w pojemnikach od producenta i każdy ma to samo.
A o kolejkach pisałem właśnie na Rocha, dla mnie nr 1 :) smak dzieciństwa :)

2018-04-16 ~ Zimna Zośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Konkurencja nie śpi, powstało kilka nowych punktów,kawiarnie też oferują lody gałkowe.Na Rocha uwielbiam, ale przecież nie tylko tam są lody...

2018-04-16 ~ Ice ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Każdy wie gdzie są dobre lody :) nie bez powodu w sezonie trzeba stać nawet 40 minut w kolejce.

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin