Forum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-03-28 ~ sobieski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
3 0

WC Kaufland


Ostatnio fizjologia mnie zmusiła do skorzystania z WC w czasie zakupów w Kauflandzie. "Weszłem" i "Wyszłem" Co zobaczyłem: rozbita deska klozetowa na posadzce. Brak przycisków do spuszczania wody, miska klozetowa obs......................a. Totalny syf. Zapomniałem o potrzebie i zwiałem do domu w tym celu. Jakaś dzicz korzysta z tego miejsca. To się w głowie nie mieści. Oczywiście wina leży po stronie specyficznych klientów zwanych menelami. Wyganiać tę swołocz ze sklepu. Trudno, nie ma innego wyjścia. Nie stosują się do cywilizacyjnych zasad społecznych to won !! !! !! !! !! ! :-/
ilość ostatnich komentarzy: 5.
2018-06-14 ~ teodor ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Bliska obok Kauflanda, gdzie niby. Jest Orlen i być może jest to stacja "blisko" Kauflanda, ale nie Bliska synku.

2018-04-03 ~ do pani poniżej ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Co Pani wpis ma wspólnego z kiblem w markecie ?

2018-04-02 ~ mieszkanka osiedla Sobieskiego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Proszę o informacje w jakim celu Spółdzielnia SM"Odra"w Oławie zamierza wymieniać wodomierze wodne nowszej generacji w mieszkaniach.Wiadomo że koszty wymiany będą wpływały na nową podwyżką czynszu. Dlaczego władze spółdzielni nie umiejętnie gospodarują naszym funduszem remontowym, nie dbając o lokatorów tylko o interesy wykonawców.Lokatorzy musimy iść śladem mieszkańców ul. 3-go Maja ,którzy wystąpili z petycją do Spółdzielni i pozostali na starych zasadach odczytu oraz rozliczenia wody.

2018-03-31 ~ do sobieskiego ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Sobieski, a Ty załatwiaj swoje potrzeby fizjologiczne przed wyjściem z domu. Jakbyś miał łeb na karku to byś poszedł na Bliską, tam zawsze czysto jak to na stacjach benzynowych. Twój nick sugeruje, że jesteś z Osiedla Sobieskiego więc do domu miałeś góra 5 minut a siejesz ferment i zakładasz głupie tematy. Skąd wiesz, że 5 minut wcześniej nie była tam Twoja żona i nie narobiła tego syfu ? Najlepiej zwalić na meneli ! Spokojnych Świąt z zapasem Stoperanu życzę.

2018-03-28 ~ Menel ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A skąd k****a wiesz , że to wina meneli?

Reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin