Pod naszym patronatem: Hideout 2019 | Season Start w Jelcz-Laskowicach
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2018-03-13 ~ IGA ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
3 1

Co na to powie obecna PANI prokurator w Oławie ?


Obecna Pani prokurator ,która prowadziła 18 lat temu sprawę zamordowania 15 letniej dziewczyny w Jelczu - Laskowicach i oskarżyła człowieka ,który jak się obecnie okazuje jest nie winy , a który został skazany na 25 lat więzienia I co ona powie w tej sprawie.
ilość ostatnich komentarzy: 17.
2018-03-26 ~ Ronin ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Oławska prokuratura to banda nierobów zatrudnionych po rodzince....jest tam miedzy innymi jeden pajac z radwanic z usunietymi mechanicznie faszystowskimi dziarami na rekach...takież to szlachetne towarzystwo...decyduje o lasach szaraczków

2018-03-26 ~ nikt nie zastrasza ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nikt tutaj nikogo nie zastrasza, w dobrym tonie jest nie pisanie o kimś nie wiedząc o konsekwencjach. Mogę cię nazwać zwykłym frajerem i ty mi nic nie zrobisz bo jesteś tylko nickiem który możesz zmieniać za każdym razem, ale jak polecą Tobie po nazwisku czy adresie zamieszkania ( oczywiście gdybym Cie znał ) to mógłbyś mi zrobić koło tyłka. Proste. Była już w Oławie sprawa , że ktoś kogoś objechał z nazwiska na forum i klęknął. To tylko dobra rada, dal mnie możesz pisać wszystko.

2018-03-25 ~ Podejrzany ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kasia, nie boj sie niczego. talko nie powtarzaj tych bredni, ktore slyszalas i widzialas w reportazu Superwizjera z 2006 roku. Ty tylko powtarzalas brednie Szymeckiej i innych im podobnych. Ziobro jest na dobrej drodze, jego ludzie zbadaja czy ci prokuratorzy, milicja, sedziowie byli slepi?, czy jakies inne powody nimi rzadzili?, i jakie?. Za co oni brali i dalej biora pieniadze ?? ? A kto byl komendantem w tym czasie w Laskowicach Jelczu ?? ?? :

2018-03-25 ~ Kasia ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ja nikogo nie oskarżałam ,to są informacje ogólnodostępne w TV internecie i gazetach.
Czy poszła kasa to było zadane pytanie.
Czy dalej ktoś próbuje zastraszać innych?

2018-03-24 ~ Sobieski do Kasi do Kasi Sobiesk ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Podejrzewam, że właśnie takie osoby jak Wy zastraszały ludzi, którzy chcieli wyjawić prawdę 20 lat temu. Jest wolność słowa. Pani Kasia nikogo nie obraziła. O tym co pisze każdy mógł wiedzieć z programów typu Kod Zbrodni itd. Taka prawda i miejmy nadzieję, że w końcu wyjdzie wszystko na jaw.

2018-03-24 ~ do Kasi ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Kasiu myślę, że będziesz miała problemy jeśli któraś z wymienionych przez Ciebie osób tutaj zajrzy... Wbrew pozorom nie można pisać wszystkiego co ma się na końcu języka zwłaszcza gdy do tańca zaprasza się osoby które bawią się w prawo na co dzień. Powodzenia.

2018-03-22 ~ sobieski do "kasia" ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jako osoba odpowiedzialna za swoje słowa i opinie wysuwane wobec innych proponuję/doradzam "kasi" wycofanie się z zarzutu/pomówienia, że pani prokurator wzięła kasę za ukrycie prawdziwego mordercy i gwałciciela. PS. Nie jestem krewnym, znajomym, adwokatem pani prokurator i nie mam pojęcia jak wygląda ponieważ nigdy nie miałem sposobności spotkania czy nawet rozmowy z tą panią. Proszę przyjąć moje uwagi jako dobrą radę a nie straszenie.

2018-03-22 ~ Kasia ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To nie Renata oskarżała Tomasza Komendę. On został zatrzymany w 2000 r.Inny go skazywał.
Natomiast to Ona była pierwszą prokurator w sprawie miłoszyckiej.Jak to prowadziła z komendantem z Jelcza to chyba tak żeby prawdziwi sprawcy nie zostali złapani.
Pytanie.
Czy poszła gruba kasa od biznesmena?
W Kod zbrodni superwizjera w aktach są podane nazwiska tych osób niezamazane.Ł wiadomo kto ale jest nazwisko jak byk Grzegorza w notatce urzędowej.

2018-03-18 ~ sołtys ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A co powie sąsiadka skazanego ?

2018-03-16 ~ Ala ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Były prawnik powinien wogole się nie wypowiadac !1KOMPROMITACJA !! !

2018-03-16 ~ Marian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pełna porażka policji i prokuratury.
Czy może ktoś dobrze mieszał w policji?
Tyle śladów organicznych, badanie DNA i jak można było dopuścić do takiej pomyłki.
Gdzie reszta sprawców, jak mówi się że było ich 2 lub 3, a tylko jeden siedzi?


2018-03-16 ~ grant ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Były prawnik z Olawy słynnej rodziny to zart,dobrze ze już były !! !

2018-03-15 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Miałam te same odczucia widząc że obrońcą był mecenas Kelm. Korzystałam z rodziną z jego usług i... Spuszczę zasłonę milczenia.

2018-03-15 ~ olawianka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jak zobaczyłam prawnika z Olawy,to nie jestem zdziwiona wzrokiem !! !

2018-03-14 ~ Sobieski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pani sędzia Piwnik, b. minister sprawiedliwości, powiedziała w telewizorze, że nie ma instytucji przepraszania za błędy, i to błędy tak tragiczne, przez sędziów czy prokuratorów. Koniec, kropka. Przeprosić może Państwo Polskie w formie odszkodowania i to tylko wtedy jak się wygra proces. Wysokość odszkodowania liczona jest uwzględniając polskie warunki życia, zarobki itp. I tak skazany niewinnie za 18 lat czyli 216 miesięcy X 3000 zł (średni dochód brutto) = 648 000 zł + za niedogodności jakieś 52000zł to daje 700 tys zł. za 18 lat piekła i straconej młodości. O "amerykańskich " odszkodowaniach można zapomnieć. Oczywiście prokurator i sędzia już dawno awansowali i mają się dobrze.PS. Zapomniałem o podatku od odszkodowania. Równość wobec prawa to równość !! ! :-/

2018-03-14 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A jak się ma mecenas obrońca pokrzywdzonego?

2018-03-13 ~ wiech ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Może to, że narazie nikt oprócz prokuratora który tak twierdzi niw widział tych nowych dowodów, które mówią o tym, że K. jest niewinny.

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin