Pod naszym patronatem: XIV Międzynarodowy Oławski Turniej Bokserski
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2017-12-01 ~ Poranna ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
5 0

ulica Poranna przy QP i kierowcy bez mózgu


Witam, chciałbym poruszyć temat kierowców którzy całkowicie blokują ulicę Poranną. Nie wiem czy to Klienci którym nie chce się podejść troszkę dalej, czy mieszkańcy bloków 1,2,3,4, ale myślcie co robicie !! Nie da się przejechać, nie zostawiajcie tam samochodów ! Jest za wąsko, nie ma możliwości aby się minąć! To jest droga pożarowa !
Będziemy wzywać policję jak nic się nie zmieni ! Użyjcie mózgu ludzie !
ilość ostatnich komentarzy: 14.
2017-12-24 ~ andrew ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Do Ryba
Masz 100% racji - wydaje Ci się.
Tradycyjnie w tym kraju największy problem mają ludzie, których dana sprawa nie dotyczy.

2017-12-23 ~ Pragmatyk ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Na ten ostatni trawnik co tam został, to niech jeszcze co roku cyrk ich odwiedza. Będą mieli już całkiem Las Vegas biedacy.

2017-12-23 ~ Klient ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pks i bezdomni co o tym myslicie

2017-12-23 ~ do Ryba ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Rybo, słuchaj! O galerii wszyscy dobrze wiedzieli i tamtejsi mieszkańcy jak i pozostali mieszkańcy miasta. Każdy wiedział gdzie kupuje mieszkanie!

2017-12-21 ~ Ryba ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Pytanie: kto był pierwszy, mieszkańcy czy galeria? Wydaje mi się, że podczas budowania bloków nikt mieszkańcom nie powiedział, że obok powstanie galeria.

2017-12-21 ~ mieszkaniec 50+ ( gość forum ) zgłoś naruszenie
tak wlasnie wyglada polska rzeczywistosc !! !! wpier sprzedajja dzislki zeby budowac mieszkania i domy a poznie posrodku osiedla wybuduja obwodnice i galerie handlowa,,, a zapomnialem byc moze teraz obwodnice beda chcieli przez odre i scinawe puscic bo wladza olawska wybudowala domy w Otoku,,,,

2017-12-20 ~ QickPryk ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dlaczego kierowcy bez mózgu, chyba raczej Ci, którzy kupili tam mieszkania - nie byli zbyt rozsądni. Skusiła ich niska cena, czy coś innego? Nie mam pojęcia. Jest jeden plus w tych blokach od galerii, nie muszą już światła w mieszkaniach w nocy świecić, bo galeria świeci jak choinka. Do toalety łatwiej w nocy trafić.

2017-12-02 ~ do Waleriana ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Nie mieszkam w centrum a za oknem mam świerki. Co źle napisałem, że ludzie przeżywają dramat ? Jeszcze niedawno raczyli się trunkami w ciszy i patrzyli na panoramę Oławy która z tamtej strony zachwyca. Teraz będą się wstydzili wyjść wywiesić pranie bo 100 głów i 200 oczu zaraz będzie na nich spoglądać z zaciekawieniem ! Najgorszemu wrogowi nie życzę takiej ściany za oknem i całodobowego Las Vegas z neonów ! Urażoną dumę wsadź w buty.

2017-12-02 ~ gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Ale kogo to?, zapomną nie zapomną , wiedziały gały gdzie mieszkanie kupowały !! !! Przestrzegać zasad i przepisów ruchu drogowego i basta !! !! Co do galerii nie jest zła , jeszcze kilka sklepów wolnych i wkrótce OCH KINO !! !!

2017-12-02 ~ Walerian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Cóż, robi się jak w centrum miasta, dobrze że za oknem nie macie drapacza chmur.
A ruch coraz mniejszy, za parę dni zapomną o tej galerii.

2017-12-01 ~ myśl gdzie kupujesz mieszkanie ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Piękna panorama miasta z drugiego piętra parkingu, pomyśleć , że jeszcze do niedawna mieli takie widoki z pobliskiego bloku. Teraz za oknem mają ścianę galerii i zero prywatności. Dramat !

2017-12-01 ~ Błotko ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Walerian zapewnikam Cię, że to klienci galerii,jestem mieszkańcem i my tu mamy garaże podziemne i numerowane miejsca parkingowe,które też mimo znaków zakazu często są zastawiane przez nieuprawnione samochody często gęsto pracowników galerii tych wyższego stopnia lub podwykonawców. Telefony do straży miejskiej są na porządku dziennym. Niestety straż miejska ma ulicę Poranną w nosie.Dzisiaj byli, przejechali obok zaparkowanego na zakazie auta i nie zareagowali. Co do oznaczeń to wg mnie są one czytelne ,tylko ludzie nieogarnięci.

2017-12-01 ~ Walerian ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Na ulicy stoją już zakazy zatrzymywania, więc można dzwonić na policję.
Generalnie brakuje informacji o parkinu piętrowym. Właściwie stoi on pusty, na II piętrze nie było ani jednego samochodu, poza tym ładna panorama miasta.

2017-12-01 ~ Mózg ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Aby użyć mózgu trzeba spełnić warunek ...... , go mieć.

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin