Pod naszym patronatem: XIV Międzynarodowy Oławski Turniej Bokserski
reklamaForum

forum
strona główna
forum
logowanie
dodaj
komentarz

2017-11-28 ~ Zdruzgotana ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dobry temat?
2 0

Ortopeda w przychodni szpital Oława


W dniu dzisiejszym chłopak zgłosił się ze skierowaniem z SOR ze złamanym duzym palcem u nogi i srudstopia do lekarza
tzw ORTOPEDY i po trzech godzinach oczekiwania lekarz powiedział mu ,żeby zarejestrował się na 2018r. To jest lekarz czy KONOWAŁ, bo ja bym nie wyszła ze szpitala bez udzielenia pomocy z tak silnym bólem,chłopak płaczący błagał o pomoc a lekarz odesłał go wizyty za rok,bo miał pilniejsze wizyty starszych PAŃ zsuwenirami. Błagam i proszę DYREKTORA o interwencję dlaczego tak traktuje się pacjętów.DLACZEGO PSEUDO ORTOPEDA NIE UDZIELIŁ POMOCY DZIECKU
CZY NA SOR może popełniono błąd ,że nie skierowano do chirurga.Dlaczego dziecko tak musi cierpiec bez żadnej pomocy
prywatna wizyta w dniu środa co będzie jak zachowa się stopa z palcami dziecka. CO DYREKTOR ma do powiedzenia w nagłym przypadku .Oczekuję odpowiedzi od dyrektora ZOz którego Miasto utrzymuje oraz my wszyscy
DLACZEDO ORTOPEDA W DNIU DZISIEJSZM NIE UDZIELIŁ POMOCY /Ogromny ból/
ilość ostatnich komentarzy: 14.
2017-12-02 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
no kobiety ... no każdy wie jakie są ... no w pierwszej setce mistrzów szachów obecnie nie ma ani jednej --- do garów ktośka ! Bo są inteligentne mądre ale ktośka na pewno nie jesteś to ty ani nikt z twojego towarzystwa tępych lewicowych feministek .... czytaj od początku posty ....a z resztą nie czytaj i tak nie zrozumiesz ...

2017-12-02 ~ Ktośka ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Agi przestań zbijać kapitał na czyjejś tragedii. Jak chcesz pomóc to pomóż kobiecie skargę napisać do dyrektora, rzecznika czy nawet pozew do sądu. Kolejny lokalny szeryf gaduła się znalazł. Ponarzekać, poklepac po plecach i tyle.

2017-12-01 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
o tym czy coś jest potrzebne nie może decydować urzędas ! -- przykładowo urzędasy z ZUS wraz z tymi z ministerstwa kultury w tym roku nie jadą na Kajmany ale wybierają Tajwan ... ok tam zobaczą teatr chińską pantomimę .... wracają do Polski i budują teatr chińskiej pantomimy ... pytanie dla kogo i za czyją pracę wybudowana jest ta pantomima ?
jeszcze 30 lat wstecz w Oławie była kuźnia kuto konie ... co może wybudować dzisiaj następną ... wiadomo koni nie ma tak samo jak nie ma zainteresowanych teatrami czy filharmonią .... no dramat Polacy to takie tępaki do teatru nie chodzą !! !!

to zmusić tą hołotę do korzystania z przybytków kultury !! co hołota nie ma kasy ?? no jak przecież jest praca ...

sarkastycznie ale starałem się oddać stosunek urzędasa do olbrzymiej większości Polaków

kasę ma urzędas ... sekta sędziowska ponoć nadzwyczajna ... to oni decydują ile podatków ma płacić tępa masa roboli i na co te podatki ... jak się sprzeciwią to postawić hołotę przed oblicze sekty nadzwyczajnej !

2017-12-01 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
sobieski ignorant, biblioteka nie potrzebna, teatr też nie...
Dramat

2017-12-01 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Sobieski --- generalnie chcesz dobrze a przynajmniej tak mi się wydaje
ale konstytucją to wiesz co możesz sobie zrobić ... pomachać razem z kodoitami ....
Polska jest o wiele normalniejszym krajem jak Holandia czy Norwegia .... oczywiście nie zgodzisz się z tym ale .... kasa oni mają kasę ... mogą jeszcze za sponsorować swoje debilizmy ekonomiczne ...tam dopiero jest urzędasów ale ich na to stać ... bo z Polski przyjadą lekarze i ...z Polski przyjedzie inżynier..robotnik postawią nowe szpitale .... gdybyś pojechał pomieszkał na ukrainie to Rosja przy nich to cywilizacja porządku i sprawiedliwości !

tragedią Polski jest to że ludzie są większości debilami podobnie z resztą jak w innych krajach Europy ...
Polak płaci kasę jednemu wymaga od drugiego ... a konstytucją macha przed innym mającym go w poważaniu

Jeszcze raz zapytam komu zapłaciłeś przymusowe ubezpieczenie ?? lekarzowi ?? dyrektorowi szpitala ? to co się ich czepiasz skoro oni Twojej kasy nie widzieli ? za darmo mają Cie leczyć usługiwać ?

Napisałem o przyczynie .. o genezie tej patologii ---o mechanizmie w jakim tkwimy --- daliście sobie odebrać pieniądze teraz jak łąjzy biedne skomlecie ,że wam tak źle ... durny to biedny zawsze tak było !

2017-12-01 ~ sobieski ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Polska to dziwny kraj. Biblioteki świecą pustkami a cała armia bibliotekarek/arzy ma pracę i jest o.ok. Teatry świecą pustkami, tylko garstka snobów tam zagląda, nie wspomnę o filharmoniach i operach. ZUS, NFZ to pałace dla całej masy urzędasów, którym się dobrze wiedzie. Przychodnie przyjmują ograniczoną liczbę chorych a resztę czasu doktorostwo przesiaduje nic nie robiąc. Bo limit !! Jak limit to może płacić za ilość pacjentów a nie za obecność przez 7 godz. w "pracy". A sedno sprawy polega na tym, że my obywatele podatnicy płacimy za te fanaberie "artystów', bibliotekarzy a także lekarzy co to zapomnieli jaka jest ich rola w opiece zdrowotnej. Ja idąc do lekarza na wszelki wypadek noszę przy sobie książeczkę pt. "KONSTYTUCJA RP" i jak trzeba to cytuję zapis o prawie do bezpłatnego leczenia. Proponują każdemu , komu nie udzielą pomocy , zawiadamiać natychmiast Prokuraturę !! ! ;(

2017-11-30 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dokładnie... pretensje po przez wymiar sprawiedliwości ale do tego z kim mamy zawartą przymusową umowę czyli z ZUS-em --- Szpital może stwierdzić ,że nas nie zna ... i możemy mu skoczyć bo macie umowę ze szpitalem ?? Kto pod przymusem zabiera nam pieniądze co miesiąc na ochronę zdrowia ... to ZUS

2017-11-30 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jeżeli masz na to papiery, a w dokumentacji szpitala jest wzmianka o wizycie i jacyś świadkowie sprawy, to jutro rano już byłbym w prokuraturze i składał doniesienie.

2017-11-30 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Dla czego nie poszedł mimo bólu do normalnego lekarza a do kołchozu medycznego zwanego szpitalem ?
jeśli nie stać go było to winny jest tylko i wyłącznie ZUS !! !! bo to on zabrał pod przymusem każdemu z nas zabiera co miesiąc pieniądze ... przez co nie stać nas na opłacenie lekarza !
Całą sytuacja jak i tysiące podobnych związana jest z terrorem jaki prowadzi państwo wobec obywateli przy pomocy ZUS-u ... i wielu podobnych instytucji ,,, niech ktoś spróbuje nie zapłacić pieniędzy do ZUS ... ! on jest przymusowy a przymus to element terroru !! !

2017-11-30 ~ Zgruzgotana ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Odpowiedz na poniższe wpisy: Chłopak był sam / podieziony do szpitala ponieważ rodzice byli w pracy/
Było to złamanie.Doktor ortopeda nie przyjął.W środę dopiero prywatnie,gdzie lekarz stwierdził,że jest trochę
póżno,bo złamanie jest bardzo skomplikowane.W szpitalu oczywiście nie w Oławie nastawiono mu palec ,włożono nogę
do kolana w gips.Nie wiadomo czy nie konieczna będzie operacja,za pięć dni po kontroli rtg.Gdyby udzielono mu
pomocy w dniu zdarzenia tj.poniedziałek SOR lub wtorek Lekarz Ortopeda w przychodni w szpitalu chłopak by nie cierpiał tak strasznego bólu przez przez trzy dni itd

2017-11-30 ~ agii ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Jakim prawem niepokoicie Pana doktora ? Co za darmo ma pracować ? Matka pacjenta miała środki finansowe aby zapłacić Panu doktorowi ? Bo pieniądze z ZUS odprowadzane są na pensje administracji ... utrzymywanie budynków administracji ... myślicie ,że marmur jest tani ?? ? kto nie był w siedzibie ZUS Wrocław nie ma pojęcia ile kosztuje utrzymanie ... --- Masz chore dziecko ... to do Pana doktora ale nie tego w szpitalu .... jest wiele ogłoszeń gdzie Panowie lekarze i Panie lekarki całą dobę oczekują na pacjenta oczywiście płatne gotówką bo co to darmo chcieliście się leczyć ?? ?
Do kosmetyczki na zabieg też są zapisy na 2018 ? nie bo ona nie pracuje w ramach zleceń ZUS ! Kosmetyczka natychmiast i walczą o klienta to samo stomatolog ... jakieś problemy ze stomatologami ?? ? żadnych bo wszyscy praktycznie przyjmują poza ZUS-em nazwijcie to prywatnie .... a co niby jak ma być nie prywatnie ? nie prywatnie macie ortopedów i to nie wszystkich stąd takie tematy na forum !

2017-11-30 ~ Gość ( gość forum ) zgłoś naruszenie
Który to taki wspaniały lekarz , bo o ile się nie mylę to przyjmuje tam dwóch ortopedów.

2017-11-30 ~ BKK ( gość forum ) zgłoś naruszenie
To złamanie kości nie jest przypadkiem, który podlega natychmiastowemu zaopatrzeniu? Ile lat ma chłopak? Był sam, czy z opiekunem? Od razu trzeba było wzywać dyrektora i wykonać telefon do rzecznika praw pacjenta. Numer na pewno posiada dyrektor jednostki.
To było złamanie, czy pęknięcie?

2017-11-29 ~ Basiks ( gość forum ) zgłoś naruszenie
A dlaczego od razu nie udała się Pani do dyrektora?

wiadomości
komentowaneOLAWA.TV
reklama
Oławski Serwis Informacyjny - pierwszy oławski portal: Oława, Jelcz Laskowice, Domaniów | redakcja | reklama | OSI odtłuszczone ;) OSI i "ciasteczka"
UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin